Wyszukiwałeś:

spalanie

. Znaleziono 557 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spalanie

Spróbuj też wyszukać: zużycie paliwa SPALANIE PALIWA spalanie oleju

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 557 wszystkich):

Wielka podróż Mercedesa zakończona

Jeden z najdłuższych, wysokoprężnych maratonów świata skończył się 17listopada w stolicy Chin, Pekinie. Wzięło w nim udział 36 egzemplarzyMercedesów Klasy E, które wystartowały niecały miesiąc wcześniej wParyżu. Najlepsza załoga osiągnęła dzienne spalanie na poziomie 5,5l/100km.

 

Jak wycisnąć więcej z Priusa?

Firma Lithium Technology Corporation (LTC) opracowała nową linięakumulatorów, które mogą zasilać samochody o napędzie w pełni elektrycznymoraz hybrydowym. Zamontowane w Toyocie Prius pozwoliły zredukować jej spalaniedo 2,27l/100km.

 

Najoszczędniejszy Golf

Na zbliżających się targach we Frankfurcie Volkswagen zaprezentuje łączniesześć swoich modeli w wersji Bluemotion, w tym m.in. Golfa. Średnie spalaniena poziomie 4,5 l/100 km czyni z niego jednego z najbardziej ekonomicznychmodeli w segmencie kompaktów.

 

Lexus RX 400h: Eko-SUV

Wydawało się, że zrobienie SUV`a, który nie będzie paliwożerny jestporównywalne do przekonania mięsożercy aby przeszedł na wegetarianizm.Podobnego zadania podjęli się Japończycy, którzy do największegoLexusa RX dołożyli dwa silniki elektryczne oraz widlastą"szóstkę" o pojemności 3,3 litra. W efekcie do dyspozycjimamy prawie 300 koni mechanicznych mocy, 2 tony wagi i spalanie poniżej 10litrów na 100km.

 

Odmłodzona klasa A

Tegoroczna edycja targów lipskich będzie miejscem premieryzmodernizowanego Mercedesa klasy A. Nowa twarz ma nadać autu bardziejdynamicznego charakteru, zaś zmiany technologiczne mają poprawić spalanie iemisję zanieczyszczeń.

 

Dwa cylindry i turbo

Zmniejszone spalanie i mocno ograniczona emisja szkodliwych substancji w silnikuz doładowaniem Turbo. Tym właśnie ma wyróżniać się nowa jednostkafirmy Scuderi, która od 2010 roku wejdzie do seryjnej produkcji.

 

SUV-y będą bardziej oszczędne

Na unijne normy serii "Euro", nakładające na producentówcoraz bardziej wyśrubowane przepisy o produkcji oszczędniejszych aut, nie mamocnych. Nic więc dziwnego, że niemal każda z posiadających w swojej oferciemarek, duże i ciężkie SUV-y "trenuje" w taki sposób, abycennego surowca spalały jak najmniej.

 

7 zasad eco-drivingu

Ceny paliw na stacjach ciągle znajdują się na poziomie niezadowalającym dlawiększości kierowców. Nic więc dziwnego, że coraz więcej uwagiprzywiązuje się do zasad tzw. eco drivingu, czyli jazdy ekonomicznej.

 

Kuta felga = mniejsze spalanie

Amerykańska firma Alcoa, która od niedawna jest dostępna na naszymrynku zamierza sprzedawać felgi z kutego aluminium, które poza większąwytrzymałością od konkurencyjnych produktów mają także wpłynąć naspalanie samochodu.

 

Najbardziej ekonomiczne BMW

Wrześniowa wystawa we Frankfurcie będzie miejscem światowej premiery BMW 320dEfficientDynamics Edition - modelu o najniższym zużyciu paliwa w całejofercie bawarskiego koncernu. Średnie spalanie to zaledwie 4,1 l/100 km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017