Wyszukiwałeś:

spalanie

. Znaleziono 7636 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spalanie

Spróbuj też wyszukać: zużycie paliwa SPALANIE PALIWA spalanie oleju

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7636 wszystkich):

Poskromi kierowcę i zmniejszy spalanie

Z wibrującym pedałem gazu firma Continental, zamierza zdobyć kolejne poletkona drodze efektywnego ograniczania spalania w samochodach. System nazywa sięAFFP i ma sporą szansę na wdrożenie do seryjnej produkcji w Europie.

 

Komora spalania

Specjalna przestrzeń umiejscowiona w silniku spalinowym, gdzie odbywa się spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej. W silniku tłokowym przestrzeń ta jest oddzielona tłokiem, głowicą i ściankami cylindra.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Uwarstwione spalanie

Jest to proces odbywający się w komorze spalania silnika z zapłonem iskrowym, który jest zasilany ubogą mieszanką. Wtryskiwacze dostarczają paliwo w taki sposób, żeby bogata w paliwo mieszanka gromadziła się w najbliższej okolicy elektrod świecy.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Ekologi(k)a

Wielu producentów samochodowych ma w swojej ofercie specjalne modele,nastawione na ekologię. Dzięki zoptymalizowanej aerodynamice, modyfikacjomsilnika i skrzyni biegów, z założenia mają wyróżniać sięwiększą oszczędnością spalania paliwa.

 

Spalanie w laboratorium kontra rzeczywistość

Downsizing, elektroniczne wskaźniki optymalnej zmiany biegów, systemStart-Stop, aerodynamiczne dopieszczanie karoserii. To zaledwie kilka z całegowachlarza nowoczesnych metod na obniżenie spalania, które stosująproducenci aut. Jednak czy prezentowane później w prospektachreklamowych wyniki spalania są na tyle rzetelne, by można było im zaufać?

 

Skąd takie spalanie?

Pewnie nie raz przekonaliście się o tym, że dane dotyczące spalania podawaneprzez producentów samochodowych nijak mają się do rzeczywistości.Zdradzamy dlaczego tak się dzieje.

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

Wątek na forum: Duster 1.5 dCi 110/ 2014 - spalanie

Witam,njak w tytule wątku - mam od końca czerwca Dustera 1.5 dCi 110. Przejechałem ponad 6,5 tyś. km i mam pewne obawy co do zużycia paliwa przez ten model.nMiasto:n- jak nie cisnę od świateł do świateł to mieszczę się w widełkach 6,2-6,5 l/100 km; jestem zadowolony, bo spodziewałem się większego...

 

Norma NEDC: Jak producenci samochodów mierzą spalanie?

Producenci aut bardzo często podają w katalogach niewiarygodnie niskiespalanie. Dlaczego tak jest? Za wszystko odpowiedzialna jest norma NEDC i jejwyśrubowane procedury. Zobacz, jak producenci mierzą spalanie swoich modeli idlaczego odbiega ono tak od rzeczywistości.

 

Citroen i Peugeot będą podawać rzeczywiste spalanie

Afera w VW rozpoczęła się we wrześniu, ale jeszcze widać jej skutki. Terazproducenci próbują udowodnić, że podawane wartości spalania sązgodne z rzeczywistością. Pierwsze testy spalania przeprowadza koncern PSA ichce w przyszłości podawać prawdziwe wartości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017