Wyszukiwałeś:

spedycja

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spedycja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Nawigacja dla ciężarówek

Tak, navitec.... "Mapa Polski jest pokryta w 99,99% (łącznie ze znakami)" jeszcze sporo do tego 99,99% brakuje, szczególnie jeśli uwzględnimy błędy i brak nowych obiektów. Ja podziękuje, Automapa też ma możliwość określenia tonażu i ograniczeń w ruchu, a jest o niebo w Polsce lepsza. C...

 

Inwestycja Philips Lighting Poland w Pile

Philips Lighting Poland S.A. w Pile rozpoczął budowę nowego centrum magazynowo - logistycznego. Zakończenie inwestycji planowane jest w marcu 2007.Obiekt o łącznej powierzchni 25 tys. m2, przeznaczony będzie do składowaniawyrobów oświetleniowych, przeznaczonych na rynki Skandynawii oraz EuropyCentralnej i Wschodniej. Przewidywana wartość inwestycji to około 60 mln PLN.

 

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Firma Arkus & Romet Group kosztem 7 mln zł uruchomi produkcjęskuterów, motocykli i quadów w Podgrodziu pod Dębicą. Firma zuwagi na dynamiczny rozwój i nową inwestycję prowadzi stałarekrutację nowych pracowników.

 

Nowy kontrakt Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała kontrakt z przedsiębiorstwem ITSA. Michalczewski. Umowa dotyczy dostawy 27 autobusów miejskich SolarisUrbino 12. Nowe pojazdy będą wozić mieszkańców Radomia.

 

Ćwierćmilionowy Atego dla polskiej firmy

Hubertus Troska, dyrektor Mercedes-Benz Trucks, 9 czerwca przekazał w Woerthsamochód ciężarowy Mercedes-Benz Atego numer 250 000 KrzysztofowiKozarynowi, właścicielowi firmy „Kozaryn Transport Spedycja

 

Transport będzie droższy

Powstaje projekt nowej opłaty dla firm spedycyjnych. Od 2011 r. mają onepłacić za zanieczyszczanie środowiska i hałas wywoływany przezciężarówki - podaje Rzeczpospolita.

 

Ryftrans jeździ DAF-ami

Firma Ryftrans z Katowic odebrała pierwsze 30 ciągników siodłowych DAFFT XF105.460 Space Cab. To realizacja pierwszej części umowy na zakup 130sztuk ciągników DAF, podpisanej 4 lutego 2008 roku.

 

Cena usług kształtuje polski rynek TSL

Polscy przedsiębiorcy przy wyborze operatora usług TSL (transport spedycjalogistyka), nadal kierują się przede wszystkim ceną. Jak wynika z badańprzeprowadzonych na zlecenie firmy PEKAES, to cena w głównej mierzekształtuje polski rynek.

 

Polsko-niemiecki spór o płacę minimalną dla przewoźników

Czy polscy przewoźnicy, wykonujący przewozy międzynarodowe po terytoriumNiemiec, będą musieli dostosować się do nowych przepisów o płacyminimalnej u naszych zachodnich sąsiadów? Gdyby tak się stało, ichsytuacja finansowa mocno by się pogorszyła. Za polskimi firmami ma sięstawić polski rząd.

 

Wątek na forum: spedycja i transport

Cenisz sobie bezpieczeństwo? Chcesz by Twoja przesyłka dotarła do odpowiedniego adresata? Musisz wybrać odpowiednią firmę transportową, która Ci to ułatwi. Poszukujesz transportowej firmy, zajmującej się usługami krajowymi i zagranicznymi? Spedycja, transport ponadgabarytowy najbardziej Cie inter...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017