Wyszukiwałeś:

spedycja

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spedycja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Inwestycja Philips Lighting Poland w Pile

Philips Lighting Poland S.A. w Pile rozpoczął budowę nowego centrum magazynowo - logistycznego. Zakończenie inwestycji planowane jest w marcu 2007.Obiekt o łącznej powierzchni 25 tys. m2, przeznaczony będzie do składowaniawyrobów oświetleniowych, przeznaczonych na rynki Skandynawii oraz EuropyCentralnej i Wschodniej. Przewidywana wartość inwestycji to około 60 mln PLN.

 

Ćwierćmilionowy Atego dla polskiej firmy

Hubertus Troska, dyrektor Mercedes-Benz Trucks, 9 czerwca przekazał w Woerthsamochód ciężarowy Mercedes-Benz Atego numer 250 000 KrzysztofowiKozarynowi, właścicielowi firmy „Kozaryn Transport Spedycja

 

Ryftrans jeździ DAF-ami

Firma Ryftrans z Katowic odebrała pierwsze 30 ciągników siodłowych DAFFT XF105.460 Space Cab. To realizacja pierwszej części umowy na zakup 130sztuk ciągników DAF, podpisanej 4 lutego 2008 roku.

 

Narzędzie na czas kryzysu - Giełda TRANS

Stale pogarszająca się sytuacja przedsiębiorców działających wbranży TSL wymaga z ich strony podejmowania zdecydowanych działań i sięganiapo coraz lepsze narzędzia optymalizujące działalność. Szansą na poprawęsytuacji finansowej dla wielu graczy rynkowych mogą być szeroko dostępnegiełdy transportowe.

 

Nagrody dla FO Dębica

Producenta opon z Dębicy nagrodzono w kategorii „Transport, spedycja,logistyka, motoryzacja i pokrewne”. Wybór laureatówprzebiegał dwuetapowo. Spośród przedsiębiorstw, któreosiągnęły 200 mln złotych przychodu i w ostatnich 5 latach nie zanotowałystrat wyłoniono te, które średnio osiągały największy roczny zysk.Najlepsze z nich zostały ocenione pod kątem m.in. sukcesów w kraju,ekspansji zagranicznej oraz innowacyjności.

 

Scania dostawcą silników dla Terex Corporation

Scania i producent sprzętu budowlanego i przemysłowego Terex, mającygłówną siedzibę w Ameryce Północnej, podpisałydługookresową umowę, zgodnie z którą począwszy od 2011 r. Scaniarozpocznie dostawy silników przeznaczonych do napędu niektórychpojazdów i ciężkiego sprzętu Terex.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017