Wyszukiwałeś:

sponsor

. Znaleziono 279 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sponsor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 279 wszystkich):

Formuła 1 bez sponsorów?

Wiele zespołów startujących w Formule 1 może stracić sponsoróww następstwie obecnego kryzysu finansowego – twierdzi Vijay Mallya,właściciel teamu Force India.

 

F1: Czy sponsorzy odwrócą się plecami do Mclarena?

Wkrótce McLaren zostanie osądzony za naruszenie przepisów F1. Tymrazem jednak zespołowi grożą poważne konsekwencje, łącznie z wycofaniemsię sponsorów.

 

F1: Brawn GP nie ma sponsora, bo nie chce

Sukcesy zespołu Brawn GP sprawiły, że zaroiło się od firm chcącychpromować team swoją marką. Lider Formuły 1 wciąż nie ma sponsora i nieśpieszy się z poszukiwaniami.

 

Piłkarski Seat

Seat został wyłącznym Sponsorem Prezentującym nowej Europejskiej Ligi UEFA.Trzyletnia umowa wygasa z końcem sezonu piłkarskiego 2011/2012.

 

F1: Sponsorzy wracają do Renault

Nowy zespół Roberta Kubicy, Renault F1 Team dumnie informuje opozyskaniu pierwszego sponsora od czasu wybuchu "afery singapurskiej".Na żółtych bolidach pojawi się logo duńskiej firmy produkującejzegarki - TW Steel.

 

F1: Kubica wart 800 milionów

Gdy z zespołu Renault uciekali kolejni sponsorzy niczym szczury z tonącegostatku, wydawało się, że nowy zespół Roberta Kubicy (26 l.) znajdziesię w poważnych tarapatach finansowych. Ale tak się nie stało - donosiinternetowe wydanie gazety Fakt.

 

F1: Polski sponsor w Renault?

Gerard Lopez, nowy udziałowiec w Renault penetruje polski rynek w poszukiwaniusponsora dla zespołu F1, w którym startuje Robert Kubica. Podobnorozmawia z PZU, PKN Orlen, PKO BP i Telekomunikacją Polską.

 

F1: Kobayashi "załatwi" sponsora?

Efektowne manewry wyprzedzania serwowane podczas Grand Prix Japonii przez KamuiKobayashiego być może przełożą się na powrót firmy Panasonic doFormuły 1.

 

Fiat na zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi

Po ubiegłorocznych igrzyskach olimpijskich w Londynie i igrzyskachśródziemnomorskich w Mersinie w br., oficjalny sponsor WłoskiegoKomitetu Olimpijskiego - koncern Fiat - będzie wspierał włoskichsportowców również w Rosji.

 

Skoda głównym sponsorem Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie

W dniach 6-22 maja oczy sportowego świata będą zwrócone ku Rosji: w Moskwie i Sankt Petersburgu zostaną rozegrane 80. MistrzostwaŚwiata w hokeju na lodzie. ŠKODA będzie wspierała te rozgrywkijako Oficjalny Sponsor Główny już po raz dwudziesty czwartyz rzędu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017