Wyszukiwałeś:

sport X

samochodowy X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sport samochodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Legacy i Outback w nowej szacie

Paryski salon samochodowy będzie miejscem premiery zmodyfikowanych modeliSubaru Legacy oraz Subaru Outback. Na rynku pojawią się one już jesieniątego roku.

 

Puchar Kia Picanto - podsumowanie sezonu

Dwa tygodnie temu ostatni wyścig zakończył pierwszy sezon Kia Picanto Cup.Umilkły silniki, stopniowo opadają emocje, zaczyna się czas ocen, analiz,podsumowań i przygotowań do kolejnej batalii.

 

Saab po raz trzeci najlepszy

Saab 9-3 Sport Sedan zdobył nagrodę o nazwie "Najbardziej bezpieczny"przyznawaną przez Instytut Bezpieczeństwa Drogowego za 2007 rok w klasiesamochodów średnich. Jest to już trzeci rok z rzędu kiedy Saab odjeżdża zamerykańskiego konkursu z najwyższymi honorami.

 

Rajd Polski z super-oesem

Polski Związek Motorowy oraz Gmina Mikołajki zawarły porozumienie dotycząceorganizacji Rajdu Polski w latach 2009 - 2014. Nowa umowa dotyczy kontynuacjidotychczasowej współpracy, w wyniku której Rajd Polski będzieorganizowany w Mikołajkach przez kolejnych sześć sezonów. Kolejneedycje doczekają się także super-oesu.

 

Hołowczyc na mecie Rajdu dos Sertoes

Załoga ORLEN Team Krzysztof Hołowczyc /Jean-Marc Fortin zajęła 5 miejsce wklasyfikacji generalnej FIA Rajdu dos Sertoes zaliczając po drodze kilkawygranych z fabrycznymi ekipami Volkswagena i Mitsubishi. To jeden z większychsukcesów polsko-belgijskiej załogi w rajdach Cross-Country.

 

Leszek Kuzaj zawiesza starty

Leszek Kuzaj, wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych podjąłdecyzję o zawieszeniu swoich startów w kolejnych rajdach. Decyzjazwiązana jest z tragicznym wypadkiem, do jakiego doszło w ubiegłą sobotępodczas 14. Praskiego Rallysprintu.

 

WRC: Citroen zostaje

Francuski koncern Citroen ogłosił, że pozostanie w rajdach samochodowych WRCco najmniej do końca 2011 roku. Obecnie w jego barwach ściga siępięciokrotny mistrz świata (2004-08) Francuz Sebastien Loeb oraz utalentowanyHiszpan Dani Sordo.

 

F1: Nowy Sauber na silnikach Ferrari

Jeżeli nowy zespół Formuły 1 Sauber-Qadbak uzyska zgodę FIA na startyw sezonie 2010, bolidy teamu otrzymają silniki i skrzynie biegów Ferrari- napisał w środowym wydaniu niemiecki dziennik Sport Bild.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sport samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017