Wyszukiwałeś:

sport X

samochodowy X

. Znaleziono 559 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sport samochodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 559 wszystkich):

Wątek na forum: Czy sport samochodowy jest naprawdę tak drogi?

moim zdaniem ten artykul niczego nie wnosi jedynie potwierdza teze ze sport samochodowy jest drogi, poniewaz zorganizowanie przykladowego meczu pilkarskiego nie jest az tak kosztowne gdyz same spotkania przynosza realny zysk w postaci gotowki wplywajacej do kas, natomiast zarobki pilkarzy...

 

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

Peugeot zgarnął wszystko

Sezon 2007 w polskich rajdach samochodowych był rokiem Peugeot. Zespółzdobył wszystko, co było możliwe do zdobycia! Dziś, 18 stycznia, podczasgali rozdania nagród w Pruszkowie, przedstawiciele Peugeot Sport PolskaRally Team odbiorą szarfy za zdobycie aż pięciu tytułówMistrzów Polski.

 

Wielka szansa młodego Polaka na udział w WRC

Radosław Typa, zawodnik startujący w organizowanym przez Citroen Polskaprogramie sponsorskim C2-R2 Teams’ Challenge, jako jedyny kierowca zPolski został wybrany przez Główną Komisję Sportu Samochodowego PZMdo reprezentowania naszego kraju w programie Pirelli Star Driver.

 

Ten sam silnik w F1 i rajdach?

Światowa Federacja Samochodowa (FIA) szykuje kolejny rewolucyjny pomysł.Prezes federacji, Max Mosley, ujawnił szczegóły dotyczące wprowadzeniauniwersalnego silnika w sporcie samochodowym. I to już za 4 lata!

 

RSMP: Vouilloz wystąpi w Rajdzie Orlen

Peugeot Sport Polska Rally Team przygotował niespodziankę dla kibicówsportu samochodowego w Polsce. W Rajdzie Orlen, rundzie Pucharu Europy FIAStrefy Centralnej oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wystartujeNicolas Vouilloz, który poprowadzi Peugeot 207 RC Rallye.

 

Bridgeston w F1 nagrodzony

Bridgestone, znana marka produkująca ogumienie, otrzymała nagrodę nategorocznej ceremonii Autosport Awards, która miała miejsce 5 grudnia wLondynie.

 

KIA szuka wyścigowych talentów

Za kilka dni ruszy ogólnopolski konkurs, mający na celu wyszukaniemłodych talentów kierownicy. Kia Lotos Race 2011 da szansę tysiącompasjonatów sportów motorowych na znalezienie swojej drogi dokariery za kierownicą wyścigowego samochodu. Pod okiemprofesjonalistów, z Tomaszem Kucharem na czele, firma Kia Motors Polskawyszkoli najlepszych, a następnie wybierze zwycięzcę, który otrzymakluczyki do Kia Picanto przygotowanego do startów w markowym Pucharze Kiaw roku 2012.

 

Wątek na forum: Rally & Racing Show - Kraków 2011.

Założeniem imprezy jest pokazanie w atrakcyjnej formie wybitnej roli Krakowa i Małopolski w polskim świecie sportów samochodowych i motocyklowych. Impreza ma przypominać i prezentować sylwetki wybitnych kierowców, którzy osiągają bądź osiągnęli znaczące sukcesy w MOTOSPORCIE. Ma pokazać jak dobrą...

 

Opel powraca do sportu

Już w przyszłym sezonie marka Opel powraca do sportu samochodowego, w tymtakże – z nowym modelem Opel Adam – do rajdów samochodowychw ramach międzynarodowego programu oraz na tor z nową Astrą OPC w programieograniczonym jednak do terytorium Niemiec.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sport samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017