Wyszukiwałeś:

sprowadzane X

samochody X

. Znaleziono 161 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprowadzane samochody

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 161 wszystkich):

Sprowadzamy mniej samochodów

Liczba sprowadzanych samochodów używanych z krajów Unii Europejskiej wpierwszych czterech miesiącach tego roku jest dużo mniejsza niż w rokuubiegłym. Spadek, który odnotowano wynosi ponad 80 tysięcy egzemplarzy.

 

Marcowe rekordy

Już prawie ćwierć miliona używanych samochodów trafiło w ciągupierwszego kwartału do kraju. Marzec, z ponad 93,5-tysięcznym wynikiem, jestjak na razie rekordowym miesiącem.

 

Bezprawne badania techniczne sprowadzanych aut

Europejski Trybunał Sprawiedliwości po raz kolejny zarzucił Polsce łamanieprawa wspólnotowego. Tym razem chodzi o obowiązkowe badania techniczne,jakim muszą być poddawane wszystkie sprowadzane samochody używane przed ichpierwszą rejestracją na terenie naszego kraju.

 

Badania techniczne niepotrzebne

Dziś (22 września) wchodzą w życie przepisy, zgodnie z którymisprowadzane do kraju samochody będą mogły być zarejestrowane bezkonieczności przeprowadzania badania technicznego. A to może skutkować, iżrejestrowane będą auta, które np. nie będą w stanie same sięporuszać.

 

Używanych więcej niż przed rokiem

W czerwcu, jak podaje Ministerstwo Finansów, do kraju sprowadzono 64.171samochodów używanych. To nieznacznie więcej niż przed rokiem.Również po pierwszym półroczu bilans sprowadzonych używanychaut przewyższa wynik ubiegłoroczny.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Takie używane najczęściej sprowadzamy

Choć o rekordowych liczbach sprowadzanych do kraju samochodów używanychmożemy już zapomnieć, to jednak wciąż napływająca "rzeka" aut zrynku wtórnego jest spora. Poniżej przedstawiamy raport nt.najczęściej przywożonych do Polski modeli.

 

Związek Dealerów Samochodów przeciw rejestracji "anglików"

Samochody z kierownicą po prawej stronie niebawem będzie można rejestrowaćbez większych przeszkód w naszym kraju. Choć wciąż słychać głosykrytyki wobec tego pomysłu.

 

Najczęstsze problemy z używanymi samochodami

Kupno auta na rynku wtórnym wiąże się z wieloma ryzykami. A tonieprawdziwe informacje o stanie technicznym, a to ukryta historia wypadkowa, aw skrajnych przypadkach nawet ryzyko nabycia samochodu będącego przedmiotemkradzieży. Jak się jednak okazuje, powyższe przypadki nie zdarzają siętylko Polakom, ale występują w całej Europie. Choć z różnymnatężeniem.

 

Wciąż importujemy coraz więcej używanych samochodów

Import używanych aut z zagranicy przewyższa sprzedaż nowych samochodóww salonach mniej więcej dwukrotnie. Maj był kolejnym miesiącem, wktórym ta tendencja się powiększała.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprowadzane samochody".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017