Wyszukiwałeś:

sprzedaż X

aut X

. Znaleziono 1938 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaż aut

Spróbuj też wyszukać: ranking sprzedaży aut

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1938 wszystkich):

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

PZPM: spadki sprzedaży aut dostawczych zahamowane

Jak wynika z opublikowanych przez PZPM danych, rynek sprzedaży aut dostawczychpowoli wychodzi z kryzysu. W maju br. sprzedano tylko o 129 (4,2%)dostawczaków mniej niż w maju  ubiegłego  roku.Ogółem sprzedaż w maju wyniosła 2 961 pojazdów. Od początku roku  sprzedano  15  051  samochodówdostawczych,  mniej  o  3  259  (17,8%)  niż przed rokiem.

 

Będą dopłaty do zakupu nowych aut?

Rynek samochodów nowych w naszym kraju od lat przeżywa ciężkie chwile.Według prognoz spadki sprzedaży w tym sektorze w przyszłym roku mająsięgnąć nawet 20 procent. Brak ożywienia wewnętrznego może z koleiprowadzić do kolejnych zwolnień w branży motoryzacyjnej, a kłopoty będzieprzeżywać budżet państwa. Czy lekarstwem na te bolączki będziezaprezentowany w zeszłym tygodniu program dopłat do samochodów nowychza zezłomowanie pojazdu?

 

Pierwszy wzrost sprzedaży od 19 miesięcy

W kwietniu, po raz pierwszy od dziewiętnastu miesięcy, sprzedaż aut nowych naeuropejskim rynku zakończyła się na plusie. Czy to oznacza, że właśnierynek ten odbił się od dna i już teraz sprzedaż będzie tylko rosła?

 

Dalszy spadek sprzedaży aut na rosyjskim rynku

Efekty rosyjsko-ukraińskiego konfliktu nie omijają rynku nowychsamochodów - sprzedaż aut w Rosji nadal spada, co w dużym stopniuodbija się na europejskich i amerykańskich producentach aut.

 

Fatalna sprzedaż aut w lutym

Podczas gdy Europejczycy gremialnie udali się na zakupy do salonów samochodowych, Polacy w lutym wstrzymali się z nabywaniem aut. Tylko Austriacybardziej zbojkotowali stacje dealerskie.

 

Europejczycy kupują więcej aut, Rosjanie coraz mniej

Marzec był kolejnym dobrym miesiącem pod względem sprzedaży aut osobowych ilekkich dostawczych na Starym Kontynencie. Sprzedawcy samochodów w Rosjiz kolei nie mają dobrych humorów.

 

Sprzedaż aut w Europie - pierwszy kwartał na dużym plusie

Polacy w marcu zaatakowali salony samochodowe i kupili znacznie więcej autniż przed rokiem. Ogólnie cała Europa zakończyła marzec i pierwszy kwartał na plusie.

 

Grecki kryzys nie wpływa na sprzedaż aut

O fatalnej sytuacji greckiej gospodarki mówią nam wszystkie media. Sami Grecy chyba jednak jeszcze nie zaczęli się przejmować tym kryzysem, bo sprzedaż aut w kraju filozofów i oliwek rośnie w niezłym tempie.

 

Sprzedaż aut w Polsce - październik najlepszy od 15 lat

Październik okazał się bardzo dobrym miesiącem dla polskiego rynkumotoryzacyjnego. Sprzedaż nowych aut osobowych rośnie i nie ma jużwątpliwości, że rynek zakończy ten rok na plusie - wynika z raportu Samar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaż aut".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017