Wyszukiwałeś:

sprzedaż X

aut X

. Znaleziono 1823 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaż aut

Spróbuj też wyszukać: ranking sprzedaży aut

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1823 wszystkich):

PZPM: Sprzedaż aut ciężarowych nadal na minusie

We wrześniu br. sprzedano 911 aut użytkowych o dopuszczalnej masie calkowitej(dmc) powyżej 3,5 tony. To mniej o 627 (40,8%) niż rok wcześniej oraz więcejniż w sierpniu br. o 255 (38,9%), informuje Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego (PZPM). Sprzedaż samochodów ciężarowych powyżej 16twe wrześniu 2009 roku wyniosła 564 pojazdy i była mniejsza niż przed rokiemo 473 sztuki tj. o 45,6%. W porównaniu z sierpniem bieżącego rokusprzedano więcej o 192 samochody (51,6%).

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

Słaby luty dla sprzedaży aut

W lutym sprzedaż nowych samochodów była znacznie słabsza niż rokwcześniej. Spadek, choć niewielki, zanotowano również w stosunku dodanych z poprzedniego miesiąca - donosi Instytut SAMAR.

 

PZPM: spadki sprzedaży aut dostawczych zahamowane

Jak wynika z opublikowanych przez PZPM danych, rynek sprzedaży aut dostawczychpowoli wychodzi z kryzysu. W maju br. sprzedano tylko o 129 (4,2%)dostawczaków mniej niż w maju  ubiegłego  roku.Ogółem sprzedaż w maju wyniosła 2 961 pojazdów. Od początku roku  sprzedano  15  051  samochodówdostawczych,  mniej  o  3  259  (17,8%)  niż przed rokiem.

 

Będą dopłaty do zakupu nowych aut?

Rynek samochodów nowych w naszym kraju od lat przeżywa ciężkie chwile.Według prognoz spadki sprzedaży w tym sektorze w przyszłym roku mająsięgnąć nawet 20 procent. Brak ożywienia wewnętrznego może z koleiprowadzić do kolejnych zwolnień w branży motoryzacyjnej, a kłopoty będzieprzeżywać budżet państwa. Czy lekarstwem na te bolączki będziezaprezentowany w zeszłym tygodniu program dopłat do samochodów nowychza zezłomowanie pojazdu?

 

Pierwszy wzrost sprzedaży od 19 miesięcy

W kwietniu, po raz pierwszy od dziewiętnastu miesięcy, sprzedaż aut nowych naeuropejskim rynku zakończyła się na plusie. Czy to oznacza, że właśnierynek ten odbił się od dna i już teraz sprzedaż będzie tylko rosła?

 

Sprzedaż aut w Europie na plusie

Z europejskich salonów samochodowych wyjechało w listopadzie o 1,3%więcej nowych aut niż przed rokiem. Sukces został osiągnięty mimo lekkiego kryzysu na największych rynkach.

 

Jeśli nowe auto, to nie w podstawie

Mimo ubiegłorocznego wzrostu sprzedaży aut nowych, wciąż ten segment rynkowyna polskim rynku wygląda nie najlepiej. Okazuje się jednak, że jeśli jużkupujemy nowe samochody, to wybieramy droższe i lepiej wyposażone wersje.

 

Dalszy spadek sprzedaży aut na rosyjskim rynku

Efekty rosyjsko-ukraińskiego konfliktu nie omijają rynku nowychsamochodów - sprzedaż aut w Rosji nadal spada, co w dużym stopniuodbija się na europejskich i amerykańskich producentach aut.

 

Fatalna sprzedaż aut w lutym

Podczas gdy Europejczycy gremialnie udali się na zakupy do salonów samochodowych, Polacy w lutym wstrzymali się z nabywaniem aut. Tylko Austriacybardziej zbojkotowali stacje dealerskie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaż aut".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2015