Wyszukiwałeś:

sprzedaż X

aut X

. Znaleziono 911 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaż aut

Spróbuj też wyszukać: ranking sprzedaży aut

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 911 wszystkich):

Boom w Chinach, kryzys w USA, nadzieja w Europie

Nieregularny obraz rysuje się na światowym rynku biorąc pod uwagę sprzedażaut w maju, w poszczególnych regionach globu. Prawdziwy boom notująponownie Chiny, w Stanach Zjednoczonych kryzys trwa w najlepsze, a w Europiezauważalne jest jego powolne wyhamowywanie.

 

PZPM: Sprzedaż aut ciężarowych nadal na minusie

We wrześniu br. sprzedano 911 aut użytkowych o dopuszczalnej masie calkowitej(dmc) powyżej 3,5 tony. To mniej o 627 (40,8%) niż rok wcześniej oraz więcejniż w sierpniu br. o 255 (38,9%), informuje Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego (PZPM). Sprzedaż samochodów ciężarowych powyżej 16twe wrześniu 2009 roku wyniosła 564 pojazdy i była mniejsza niż przed rokiemo 473 sztuki tj. o 45,6%. W porównaniu z sierpniem bieżącego rokusprzedano więcej o 192 samochody (51,6%).

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

Pierwszy wzrost sprzedaży od 19 miesięcy

W kwietniu, po raz pierwszy od dziewiętnastu miesięcy, sprzedaż aut nowych naeuropejskim rynku zakończyła się na plusie. Czy to oznacza, że właśnierynek ten odbił się od dna i już teraz sprzedaż będzie tylko rosła?

 

Sprzedaż aut w Europie na plusie

Z europejskich salonów samochodowych wyjechało w listopadzie o 1,3%więcej nowych aut niż przed rokiem. Sukces został osiągnięty mimo lekkiego kryzysu na największych rynkach.

 

Dalszy spadek sprzedaży aut na rosyjskim rynku

Efekty rosyjsko-ukraińskiego konfliktu nie omijają rynku nowychsamochodów - sprzedaż aut w Rosji nadal spada, co w dużym stopniuodbija się na europejskich i amerykańskich producentach aut.

 

Sprzedaż aut w Europie - pierwszy kwartał na dużym plusie

Polacy w marcu zaatakowali salony samochodowe i kupili znacznie więcej autniż przed rokiem. Ogólnie cała Europa zakończyła marzec i pierwszy kwartał na plusie.

 

Sprzedaż Volkswagena w dołku

Po raz pierwszy od wielu miesięcy sprzedaż aut koncernu Volkswagen Groupspada. Za przyczynę takiej sytuacji uważa się m.in. zawirowania w zarządziefirmy.

 

Sprzedaż aut w Polsce - październik najlepszy od 15 lat

Październik okazał się bardzo dobrym miesiącem dla polskiego rynkumotoryzacyjnego. Sprzedaż nowych aut osobowych rośnie i nie ma jużwątpliwości, że rynek zakończy ten rok na plusie - wynika z raportu Samar.

 

Rekordowa sprzedaż Lamborghini

Jeżeli wydawało Wam się, że supersamochody sprzedają się gorzej niż autaelektryczne czy hybrydy, to jesteście w wielkim błędzie. Lamborghiniogłosiło, że przez ostatni miesiąc i półrocze sprzedało najwięcejaut w swojej 53-letniej historii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaż aut".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017