Wyszukiwałeś:

sprzedaż X

aut X

. Znaleziono 265 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaż aut

Spróbuj też wyszukać: ranking sprzedaży aut

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 265 wszystkich):

PZPM: Sprzedaż aut ciężarowych nadal na minusie

We wrześniu br. sprzedano 911 aut użytkowych o dopuszczalnej masie calkowitej(dmc) powyżej 3,5 tony. To mniej o 627 (40,8%) niż rok wcześniej oraz więcejniż w sierpniu br. o 255 (38,9%), informuje Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego (PZPM). Sprzedaż samochodów ciężarowych powyżej 16twe wrześniu 2009 roku wyniosła 564 pojazdy i była mniejsza niż przed rokiemo 473 sztuki tj. o 45,6%. W porównaniu z sierpniem bieżącego rokusprzedano więcej o 192 samochody (51,6%).

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

ACEA: w Europie rośnie sprzedaż aut komercyjnych

Rosnąca sprzedaż vanów przyczyniła się do 7,7 proc. wzrosturejestracji nowych aut firmowych w Unii Europejskiej w maju, poinformowałobranżowe stowarzyszenie ACEA.

 

Infiniti chce podwoić sprzedaż

Luksusowa marka Nissana planuje podwoić sprzedaż swoich aut w Europie wfiskalnym roku 2011.

 

Sprzedaż samochodów - Europa w odwrocie

Kryzys w branży samochodowej nadal się pogłębia. Na rynku europejskimsprzedaż nowych aut w maju ponownie spadła, a producenci starają sięminimalizować straty dzięki dobrej koniunkturze w Chinach i StanachZjednoczonych. Prognozy na czerwiec, również nie są optymistyczne.

 

Sprzedaż luksusowych rośnie najszybciej

Segment aut luksusowych w naszym kraju należy do najszybciej rozwijającychsię. Producenci takich samochodów zacierają ręce, licząc na 20-proc.wzrost sprzedaży w stosunku do zeszłego roku.

 

Sprzedaż nowych wzrośnie o 12-13 proc.

Utrzymuje się wzrostowy trend segmentu nowych aut. Od początku rokuzarejestrowano już ponad 221 tys. aut, czyli o prawie 16 proc. więcej niżprzed rokiem. Według prognoz rok zakończymy na 12-13-proc. plusie.

 

Sprzedaż aut w Europie na plusie

Z europejskich salonów samochodowych wyjechało w listopadzie o 1,3%więcej nowych aut niż przed rokiem. Sukces został osiągnięty mimo lekkiego kryzysu na największych rynkach.

 

Volkswagen sprzedał 10 milionów aut w 2014 roku

Grupa Volkswagena zakończyła rok 2014 osiągając pułap 10,14 mln sprzedanychaut na całym świecie. Niemców pod tym względem wyprzedza jedynieToyota.

 

Sprzedaż aut w Europie - pierwszy kwartał na dużym plusie

Polacy w marcu zaatakowali salony samochodowe i kupili znacznie więcej autniż przed rokiem. Ogólnie cała Europa zakończyła marzec i pierwszy kwartał na plusie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaż aut".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018