Wyszukiwałeś:

sprzedaz X

autobusow X

. Znaleziono 345 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaz autobusow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 345 wszystkich):

Autobusy skrojone na miarę

"Nasze autobusy są nowoczesne, spełniają najwyższe standardy jakościoraz normy środowiskowe. Ich sukces wynika jednak przede wszystkim z tego, żesą dostosowane do potrzeb klienta - elastyczność firmy docenili już odbiorcyz 16 państw europejskich" - firma Solaris Bus & Coach.

 

Recesja na rynku autobusów

Recesja i kryzys finansowy mocno nadwyrężają kondycję przemysłuautobusowego. Rynek autobusów turystycznych w Europie skurczył się o20% w porównaniu z tym samym okresem ub.roku. Trochę lepiej trzyma sięrynek autobusów miejskich- ratuje go wzrost zainteresowania autobusamiprzyjaznymi dla środowiska oraz hybrydowymi.

 

32-proc. wzrost produkcji autobusów w Polsce

W pierwszym kwartale 2009 r. w Polsce wyprodukowano 1148 autobusów.To o 284 sztuki czyli o niemal jedną trzecią więcej niż w pierwszym kwartaleubiegłego roku - poinformował Aleksander Kierecki z firmy JMK zajmującej sięanalizami rynku transportowego.

 

W 2010 produkcja autobusów niższa o 10,5 proc

W 2010 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 4168 szt. To oblisko 10,5 proc mniej niż przed rokiem (488 szt. Mniej). Przyczyną byłspadek popytu na europejskim rynku oraz niskiej sprzedaży autobusówmiędzymiastowych w Polsce.

 

Rośnie produkcja autobusów

Rośnie produkcja autobusow w Polsce. W I połowie br. osiągnęła poziom 1 819szt. To o 71 szt. więcej niż przed rokiem, Rosnąca produkcja jest wynikiemcoraz większego zapotrzebowania na polskim rynku oraz stabilnego eksportu.

 

W 2011 roku wzrosła produkcja autobusów

W 2011 roku produkcja autobusów w Polsce wzrosła o ponad 11 procent wstosunku do roku 2010. W sumie z plskich zakładów wyjechało 4 632 szt.autobusów, to o 464 szt. więcej niż przed rokiem informuje JMK AnalizyRynku Transportowego.

 

Wzrost sprzedaży użytkowych w roku 2010

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w grudniu 2011 roku, zarejestrowano 3 915 nowych i używanychpojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów. W całym 2011roku zarejestrowano 49 963 nowe i używane pojazdy użytkowe powyżej 3,5t.Było to więcej o 8 187 (19,6%) niż w 2010 roku.

 

Ciężarowe oraz autobusy na plusie

Grudzień był nie tylko rewelacyjnym miesiącem, jeśli chodzi o sprzedażsamochodów osobowych. W ostatnim miesiącu ubiegłego roku świetnewyniki zanotował również segment pojazdów ciężarowych, jak iautobusów, kończąc 2013 rok z wyraźnym wzrostem.

 

Volvo z Wrocławia dla MPK Wrocław

Z początkiem stycznia, 2014 roku MPK Wrocław oficjalnie przejęło doużytkowania autobus hybrydowy Volvo od producenta – firmy Volvo Polska.Autobusy produkowane są we Wrocławiu. To pierwszy pojazd hybrydowy,który będzie jeździł na regularnej linii komunikacji miejskiejobsługiwanej przez MPK Wrocław.

 

Rekordowy rok Solarisa

W 2013 roku firma Solaris pobiła swój dotychczasowy rekord sprzedanychpojazdów i jednocześnie jedenasty raz z rzędu utrzymała pozycjęlidera polskiego rynku autobusów miejskich. Był to także rekordowyokres dla polskiego producenta na rynkach zagranicznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaz autobusow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017