Wyszukiwałeś:

sprzedaz

. Znaleziono 6803 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaz

Spróbuj też wyszukać: sprzedaz samochodow citroen c-4 w debicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6803 wszystkich):

Lekki wzrost sprzedaży

Zarówno w lipcu, jak i w ujęciu od początku roku sprzedaż nowych autna polskim rynku wykazuje niewielką tendencję wzrostową. Spadki dotknęłynatomiast segment lekkich pojazdów dostawczych.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Sprzedaż większa, choć mniej rejestracji

Mimo trwającego kryzysu w motoryzacji, polski rynek samochodów nowychutrzymuje poziom z zeszłego roku. Pozytywne rezultaty dotyczą jednaksprzedaży, znacznie spadła natomiast liczba pierwszych rejestracji.

 

Sprzedaż lekko na minusie

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w listopadzie 2009 roku 3 687sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z listopadem ubiegłegoroku o 1 536 samochodów (29,4%). Ale w porównaniu zpaździernikiem br. sprzedaż nieznacznie wzrosła o 6,3%. Przed rokiem zmianaprocentowa m/m wynosiła 2,7%. Od początku br. sprzedano 38 070 aut dostawczychi było to mniej niż rok wcześniej o 14 833 szt., czyli 28% podał PZPM.

 

PZPM: sprzedaż nowych samochodów użytkowych w styczniu 2010

Styczeń wbrew wszelkim nadziejom, nie okazał się początkiem końcakryzysu. W ubiegłym miesiącu rynek sprzedaży nowych samochodówużytkowych znów zanotował wyraźne spadki. Ogółem sprzedano3219 samochodów dostawczych i ciężarowych. Wynik ten oznacza spadek o26,3% w stosunku do stycznia 2009 i o ponad 30% w porównaniu do grudniaminionego roku.

 

PZPM: spadki sprzedaży aut dostawczych zahamowane

Jak wynika z opublikowanych przez PZPM danych, rynek sprzedaży aut dostawczychpowoli wychodzi z kryzysu. W maju br. sprzedano tylko o 129 (4,2%)dostawczaków mniej niż w maju  ubiegłego  roku.Ogółem sprzedaż w maju wyniosła 2 961 pojazdów. Od początku roku  sprzedano  15  051  samochodówdostawczych,  mniej  o  3  259  (17,8%)  niż przed rokiem.

 

Sprzedaż do góry dzięki "kratce"

W październiku został pobity tegoroczny rekord sprzedaży miesięcznej zmarca. Główna w tym zasługa aut z kratką, a właściwie naszychrządzących, którzy od przyszłego roku zabronią odliczania 100 proc.podatku VAT w przypadku zakupu tego typu aut przez przedsiębiorców.

 

Sprzedaż nowych na plusie

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w 2010 roku w naszym krajuzakończyła się wynikiem 333.599 egzemplarzy, co wprawdzie jest wzrostem o 4,2procent, jednak znacząco odbiega od rekordowych rezultatów.

 

Kolejny dwucyfrowy wzrost sprzedaży Audi

Sprzedaż samochodów marki Audi utrzymuje trend wzrostowy. W kwietniu doklientów trafiło prawie 150 tys. aut, tj. o 11,6 proc. więcej niżprzed rokiem. Świetne wyniki niemiecka marki odnotowuje również wPolsce, gdzie po czterech miesiącach są one wyższe o ponad 50 proc. niż w2013 r.

 

Po raz pierwszy sprzedaż przekroczyła milion

Trzeci rok z rzędu marka Jeep zanotowała rekord rocznej sprzedaży globalnej.39-procentowy wzrost ubiegłorocznego wyniku pozwolił też na przekroczeniebariery miliona sprzedanych aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017