Wyszukiwałeś:

sprzeglo

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzeglo

Spróbuj też wyszukać: sprzeglo kompletne sprzeglo do kia carnival 2 5 v6 sprzeglo center

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Citroen C2 "Stop & Start"

Po sukcesywnym wdrożeniu na rynek Citroena C3 z systemem "Stop & Start",koncern wprowadza do salonów samochodowych nowy modelu C2, który będzierównież wyposażony w tą technologię.

 

Volvo z podwójnym sprzęgłem

Pod koniec przyszłego roku kilka modeli ze stawki Volvo sprzedawanych na rynkueuropejskim zostanie wyposażonych w nowoczesną skrzynię biegów z podwójnymsprzęgłem. Nowa przekładnia będzie z czasem stopniowo wprowadzana do innychmodeli.

 

Techniczne nowości w Lancerze Evo

Mitsubishi Motors Corporation opracowało dwa całkowicie nowe systemy,które zostaną zaimplementowane do nowego Lancera Evolution. Pierwszymechanizm nazywa się S-AWC, co w skrócie oznacza Super All Wheel Controli jest odpowiedzialny za kontrolę dynamiki pojazdu. Z kolei Twin Clutch SST tozautomatyzowana, sportowa skrzynia biegów, szybsza i bardziej płynnaniż dotychczasowe.

 

Dwie skrzynie w jednej

W samochodach marki Volvo pojawi się nowa skrzynia biegów o nazwiePowershift. Technologia została opracowana przez Volvo Cars oraz firmę Getrag.Jest to w pełni automatyczna, sekwencyjna przekładnia sześciobiegowawyposażona w dwa sprzęgła.

 

Milion skrzyń DSG

Volkswagen ma kolejne powody do radości, bowiem dzieło jegokonstruktorów, skrzynia DSG przekroczyła właśnie liczbę milionasprzedanych egzemplarzy. Ostatnie dwa lata wykazywały rosnące zainteresowanietą technologią.

 

Sportowa skrzynia w Audi

Audi z dumą zaprezentowało światu nowoczesną skrzynię biegówwyposażoną w podwójne sprzęgło, o nazwie S Tronic. Wporównaniu ze starszymi konstrukcjami nowa przekładnia jestsiedmiobiegowa, szybsza i zapewnia mniejszy apetyt na paliwo.

 

Na każdą nawierzchnię

Skandynawia znana jest z tego, że rodzą się tam doskonali kierowcy, produkujesię tam bezpieczne oraz bezawaryjne samochody, a od dobrych paru lat tamtejsiinżynierowie próbują stworzyć tani i niezawodny napęd na wszystkiekoła. Nowy Haldex 4.0 ma sprawić, że plan się powiedzie.

 

VW Golf Variant 4x4

Volkswagen wprowadził do sprzedaży Golfa Varianta ze stałym napędem nawszystkie koła. System 4Motion będzie występował w parze z turbodieslem omocy 105 KM. Ceny czteronapędowej wersji zaczynają się od 91 940 zł.

 

Podwójne sprzęgło w 4007 i C-Crosser

Jazda nowymi SUV-ami marki Peugeot i Citroen będzie teraz jeszcze wygodniejsza.Do wyposażenia tych modeli doszła bowiem nowa, dwusprzęgłowa skrzyniabiegów.

 

Ciężki żywot sprzęgła

Sprzęgło to element, który występuje we wszystkich samochodachwyposażonych w manualną skrzynię biegów. Wielu kierowcówzapomina o jego istnieniu, aż po kilku latach i kilkuset tysiącachkilometrów sprzęgło nierzadko daje znać o swoim końcu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017