Wyszukiwałeś:

srodmiejska X

obwodnica X

wroclawia X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: srodmiejska obwodnica wroclawia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Budują Śródmiejską Obwodnicę Wrocławia

Z wiosną na dobre rozkręciły się prace budowlane przy PółnocnejObwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia. Za niecałe dwa lata kierowcyjadący z południa na północ miasta ominą jego ruchliwe centrum.

 

Wrocław: połączą lotnisko z obwodnicą

Jest decyzja lokalizacyjna na budowę drogi łączącej ObwodnicęŚródmiejską Wrocławia z lotniskiem na Strachowicach.

 

Wrocławska inwestycja z szansą na dotację

Budowa połączenia Obwodnicy Śródmiejskiej z Portem Lotniczym weWrocławiu – etap I ma szansę na dotację unijną. Cała inwestycjawyniesie około 70,3 mln zł.

 

Dotacje na wrocławskie drogi

W ubiegłym tygodniu podpisano umowy o dofinansowaniu dwóch wrocławskichinwestycji drogowych. Wrocław otrzyma dotacje na dwa projekty: „Budowapołączenia Obwodnicy Śródmiejskiej z Portem Lotniczym we Wrocławiu-etap I” oraz „Przebudowa ul. Krakowskiej we Wrocławiu od ul.Traugutta do al. Armii Krajowej” .

 

Jest umowa na połączenie obwodnicy Wrocławia z lotniskiem

Skanska podpisała kontrakt na budowę połączenia ObwodnicyŚródmiejskiej Wrocławia z międzynarodowym Portem Lotniczym„Wrocław – Strachowice”. Termin zakończenia prac towrzesień 2010 r. Wartość prac wyniesie 44,3 mln zł.

 

Budowa kolejnego wiaduktu na Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia

W ciągu powstającego odcinka Północnej Obwodnicy Śródmiejskiejwe Wrocławiu rozpoczęła się budowa wiaduktu nad ul. Żmigrodzką. Podwzględem wyglądu będzie to najciekawsza konstrukcja na tym fragmencieobwodnicy. Zmieni też krajobraz ulicy Żmigrodzkiej.

 

Uwaga – zmiany w związku z budową OŚ Wrocławia

Trwa budowa Północnej Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia.Kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami – zamkniętazostała ul. Poświęcka.

 

Co czeka Wrocław w 2010 roku?

Rok 2010 będzie we Wrocławiu kolejnym rokiem pod znakiem inwestycji drogowych.Kontynuowane będą prace z ubiegłego roku m.in. przy budowie  ObwodnicyŚródmiejskiej, przebudowie pl. Bema i ul. Sienkiewicza. Rozpoczną sięteż nowe inwestycje jak budowa połączenia lotniska z obwodnicąśródmiejską czy łącznika z Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "srodmiejska obwodnica wroclawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017