Wyszukiwałeś:

srodmiejska X

obwodnica X

wroclawia X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: srodmiejska obwodnica wroclawia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Budują Śródmiejską Obwodnicę Wrocławia

Z wiosną na dobre rozkręciły się prace budowlane przy PółnocnejObwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia. Za niecałe dwa lata kierowcyjadący z południa na północ miasta ominą jego ruchliwe centrum.

 

Wrocław: połączą lotnisko z obwodnicą

Jest decyzja lokalizacyjna na budowę drogi łączącej ObwodnicęŚródmiejską Wrocławia z lotniskiem na Strachowicach.

 

Jest umowa na połączenie obwodnicy Wrocławia z lotniskiem

Skanska podpisała kontrakt na budowę połączenia ObwodnicyŚródmiejskiej Wrocławia z międzynarodowym Portem Lotniczym„Wrocław – Strachowice”. Termin zakończenia prac towrzesień 2010 r. Wartość prac wyniesie 44,3 mln zł.

 

Budowa kolejnego wiaduktu na Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia

W ciągu powstającego odcinka Północnej Obwodnicy Śródmiejskiejwe Wrocławiu rozpoczęła się budowa wiaduktu nad ul. Żmigrodzką. Podwzględem wyglądu będzie to najciekawsza konstrukcja na tym fragmencieobwodnicy. Zmieni też krajobraz ulicy Żmigrodzkiej.

 

Uwaga – zmiany w związku z budową OŚ Wrocławia

Trwa budowa Północnej Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia.Kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami – zamkniętazostała ul. Poświęcka.

 

Co czeka Wrocław w 2010 roku?

Rok 2010 będzie we Wrocławiu kolejnym rokiem pod znakiem inwestycji drogowych.Kontynuowane będą prace z ubiegłego roku m.in. przy budowie  ObwodnicyŚródmiejskiej, przebudowie pl. Bema i ul. Sienkiewicza. Rozpoczną sięteż nowe inwestycje jak budowa połączenia lotniska z obwodnicąśródmiejską czy łącznika z Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Wrocław: Strzegomską przez nowy most

W ramach realizacji inwestycji Budowa połączenia obwodnicyśródmiejskiej z Portem Lotniczym we Wrocławiu – etap I powstajenowy most na Ślęzie a jego budowa przekroczyła niedawno półmetek.

 

221 mln zł wsparcia dla Północnej Obwodnicy Śródmiejskiej we Wrocławiu

Realizacja projektu „Budowa Północnej ObwodnicyŚródmiejskiej we Wrocławiu - Etap I" zostanie dofinansowanaz  funduszy unijnych. Całkowita wartość projektu to prawie 270 mln zł,z czego unijne dofinansowanie wynosi prawie 221,5 mln zł.

 

Wrocław: obwodnicą śródmiejską od Milenijnego do Żmigrodzkiej

Już od blisko tygodnia można korzystać nowego odcinka wrocławskiejPółnocnej Obwodnicy Śródmiejskiej. Jeszcze przed dniemWszystkich Świętych droga została udostępniona do ruchu. Nowy odcinek oddługości 4,2 km połączył most Millenijny i ul. Żmigrodzką. Dzięki temumożliwe jest ominiecie zatłoczonych ulic Osobowickiej i Bałtyckiej.

 

Wrocław: Kosmonautów przejezdna druga jezdnia

Przebudowa ulicy Kosmonautów ma się coraz bardziej ku końcowi – wnocy z piątku na sobotę 29/30 lipca 2011 r. do ruchu została udostępnionadruga jezdnia na przebudowywanym odcinku drogi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "srodmiejska obwodnica wroclawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017