Wyszukiwałeś:

stacja X

benzynowa X

. Znaleziono 435 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja benzynowa

Spróbuj też wyszukać: tankuj

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 435 wszystkich):

Dramatycznie spada liczba stacji benzynowych

Dramatycznie spada liczba stacji paliw w Polsce. W I kwartale 2009 r. zamkniętoprawie 200 stacji paliw. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższej dekadymoże ubyć ich jeszcze 800 - pisze "Gazeta Prawna".

 

Stacje benzynowe bez alkoholu!?

Senatorowie wpadli na nowy pomysł, dzięki któremu ma się zwiększyćbezpieczeństwo na naszych drogach. Chodzi o wyeliminowanie potencjalnychpijanych kierowców. W jaki sposób? Poprzez zakaz handlu napojamialkoholowymi na stacjach benzynowych. Pomysł wydaje się nieco abstrakcyjny,ale wzbudził niemalże narodową dyskusję na ten temat.

 

Najlepsze stacje benzynowe są w...

Po badaniach salonów oraz warsztatów samochodowych InternationalService Check w badaniu mystery shoping tym razem pod lupę wziął stacjebenzynowe. W sumie tajemniczy klienci pojawili się na 208 stacjach z 31 siecipaliwowych zlokalizowanych w dziewięciu krajach naszego regionu Europy.

 

Audi samo znajdzie stację benzynową

W ramach systemu Audi connect pojawi się już niebawem nowa usługa -"stop na tankowanie", która nie tylko pozwoli nam znaleźćnajbliższą stację benzynową, ale także powiadomi nas o poziomie cen naniej.

 

Mniej tanich stacji benzynowych

Niskie marże na paliwo, coraz bardziej restrykcyjne wymagania technicznedotyczące zbiorników na paliwo sprawiają, że z rynku znikają tanie,często samoobsługowe stacje benzynowe.

 

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Jury trzeciej edycji konkursu Stacja Benzynowa Roku 2014 ogłosiło wyniki nanajlepsze stacje paliwowe w naszym kraju w dziesięciu kategoriach. Wgłównej zwyciężyła stacja z sieci PKN Orlen.

 

Jest nowa stacja benzynowa na A1

W Miejscu Obsługi Podróżnych Otłoczyn niedaleko Torunia naautostradzie A1 w kierunku Gdańska uruchomiona została kolejna stacjabenzynowa.

 

Stacje benzynowe oszukują na ilości tankowanego paliwa

Nie tylko zatankowanie złej jakości paliwa może nam grozić podczas wizyty nastacji paliw. Okazuje się również, że różnie może być zilością wlanego do baku paliwa. Średnie wykryte przekłamaniadystrybutorów wynoszą litr na 20 litrów wlanego do baku paliwa.Oczywiście na niekorzyść kierowców.

 

Najdłuższe odcinki dróg bez stacji benzynowej

Nazywają je paliwowymi pustyniami. To nieoficjalnie najdłuższe odcinkidróg w Polsce, gdzie nie ma ani jednej stacji benzynowej.

 

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców poruszających się wnajbliższych dniach drogą ekspresową S8 z Warszawy w kierunku Wrocławia. Naodcinku pomiędzy Łodzią a Wieluniem uruchomiono pierwszą stację benzynową.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacja benzynowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017