Wyszukiwałeś:

stacja X

benzynowa X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja benzynowa

Spróbuj też wyszukać: tankuj

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Będzie obwodnica Bełchatowa

Ruszyły prace nad projektem północnej obwodnicy Bełchatowa. Inwestycja mabyć realizowana w latach 2007 - 2009. GDDKiA, która jest jej realizatorem,już prowadzi wykup gruntów.

 

Uwaga na LPG!

Wprawdzie poprawiła się jakość sprzedawanych na naszych stacjach benzyny ioleju napędowego, to jednak nie najlepiej wypadła przeprowadzona po razpierwszy kontrola gazu LPG - czytamy w komunikacie Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów po przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową kontrolijakości paliw w ubiegłym roku.

 

Elektryczne stacje benzynowe

Amerykańska firma Evoasis wpadła na bardzo ciekawy pomysł jak wykorzystaćnieużywane stacje benzynowe oraz przekształcić te istniejące, tak by zaparę lat dostosować je do nowych technologii zasilania.

 

Trzy paliwa w jednym aucie

W motoryzacji krystalizuje się nowy trend dotyczący alternatywnychźródeł napędu. Dzięki samochodom Forda i Volvo z serii Tri-Fuel,kierowca może zdecydować czy w danym momencie jazdy chce korzystać zzasilania tradycyjną benzyną, gazem lub etanolem.

 

Przeciw rakotwórczym paliwom!

Opary benzyny nie tylko zatruwają środowisko, ale również zwiększająryzyko zachorowania na raka. Być może już niedługo jednak stacje paliwbędą bardziej przyjazne dla tankujących. Parlament Europejski przyjąłwłaśnie projekt dyrektywy, zgodnie z którą stacje benzynowe będąmusiały instalować odpowiednie technologie wychwytujące niebezpieczne opary.

 

Mercedes na ogniwa paliwowe w trasie

Napędzany ogniwami paliwowymi F-Cell Roadster, zbudowany w zakładachMercedes-Benz w Sindelfingen, pokonał historyczną trasę dla uczczeniapierwszej długodystansowej podróży w historii automobilizmu.

 

Dramatycznie spada liczba stacji benzynowych

Dramatycznie spada liczba stacji paliw w Polsce. W I kwartale 2009 r. zamkniętoprawie 200 stacji paliw. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższej dekadymoże ubyć ich jeszcze 800 - pisze "Gazeta Prawna".

 

Będą zmiany w oznakowaniu dystrybutorów do biopaliw

Ministerstwo Gospodarki przygotowało zmiany przepisów określającychsposób oznakowania dystrybutorów biopaliw używanych na stacjachpaliwowych i zakładowych. Resort opracował także rozporządzenie regulującezasady wydawania certyfikatów jakości biokomponentów.

 

Najczystszy olej napędowy na świecie

W sierpniu fińska spółka Neste Oil uruchomiła na terenie swojejrafinerii w Porvoo już drugą instalację do produkcji odnawialnego diesla.Przy jej budowie zastosowano innowacyjną technologię NExBTL pozwalającą naredukcję CO2 o 40-60% w całym cyklu życia produktu.

 

A paliwa nadal tanieją

Na światowych giełdach od dwóch tygodni ropa naftowa porusza się wgranicach 75-80 dolarów za baryłkę. Systematycznie taniały też paliwana międzynarodowych giełdach paliwowych, to sprawiło, że ceny obniżyłyteż krajowe rafinerie, skutkiem czego są kolejne już obniżki średnich cenpaliw na polskich stacjach benzynowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacja benzynowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017