Wyszukiwałeś:

stacja X

elektryczna X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja elektryczna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Zelektryzują Europę, ale nie tak szybko

Przyszłość samochodów elektrycznych stoi w blokach startowych.Producenci w znacznym stopniu zdołali opanować większość technicznychzawiłości nowego napędu i dumnie zapowiadają produkcję pierwszych seryjnychegzemplarzy. Niestety na przeszkodzie do rozpoczęcia elektrycznej rewolucji wmotoryzacji stoją póki co wysokie koszty produkcji i znajdująca się wpowijakach infrastruktura.

 

Elektryczny Nissan

Nissan coraz bardziej nastawia się na rozwój bez-emisyjnychsamochodów. Przykładem tych wysiłków są pierwsze informacje natemat elektrycznego samochodu EV, który powstał na bazie modelu Tiida.

 

Będzie wiedział kiedy "tankować"

Przez ostatnie dwa lata inżynierowie Forda pracowali nad systemem, któryumożliwi komunikację i kontrolę nad nowoczesnymi samochodami zasilanymiprądem. Pozwoli on nie tylko utrzymywać łączność między samochodami, aletakże z siecią elektryczną.

 

Samochód przyszłości w Polsce + [VIDEO]

Do Warszawy zawitał samochód, który jest początkiem nowej ery whistorii motoryzacji. Mitsubishi iMIEV jest to pierwszy, seryjnie produkowanysamochód elektryczny na świecie. Mieliśmy okazję zobaczyć jakbędziemy jeździć już za parę lat.

 

W Polsce też będą stacje ładowania energii

O tym, że w najbliższych latach przyszłość motoryzacji należeć będzie dopojazdów elektrycznych, nie trzeba chyba już nikogo specjalnieprzekonywać. Jedyną trudnością wydaje się być jedynie słabo rozwiniętainfrastruktura, czemu jednak już Europa, jak i sama Polska stara sięprzeciwdziałać.

 

Zatankujesz prąd w Warszawie

Elektryczność to z pewnością przyszłość motoryzacji. Nasz kraj idzie zeświatowym duchem postępu, starając się dotrzymać kroku. Warszawadołączyła do elitarnego grona między Paryż, Londyn i Berlin, gdzie możnazatankować pojazd o napędzie elektrycznym.

 

Klasa S ładowana z gniazdka

Mercedes bardzo długo zwlekał z przyswojeniem technologii hybrydowej w swoichsamochodach. Teraz koncern zmienia ofensywę i już niebawem właściciele KlasyS będą mogli ją doładowywać z gniazdka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacja elektryczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017