Wyszukiwałeś:

stacja X

elektryczna X

. Znaleziono 209 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja elektryczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 209 wszystkich):

W Polsce też będą stacje ładowania energii

O tym, że w najbliższych latach przyszłość motoryzacji należeć będzie dopojazdów elektrycznych, nie trzeba chyba już nikogo specjalnieprzekonywać. Jedyną trudnością wydaje się być jedynie słabo rozwiniętainfrastruktura, czemu jednak już Europa, jak i sama Polska stara sięprzeciwdziałać.

 

Kolejny krok w kierunku elektro-rewolucji

Firma General Electric (GE), gigant w technologiach związanych z prądem,zaprezentowała nowo zaprojektowaną miejską ładowarkę do samochodówelektrycznych. Urządzenie o nazwie GE WattStation powstało z myśląrozszerzania idei samochodu elektrycznego.

 

Tak będziemy ładować auta elektryczne

Brak odpowiedniej infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznychto obecnie najpoważniejsza przeszkoda, która wstrzymuje ekspansję tegotypu aut na rynku. Być może rozwiązaniem będzie technologia bezprzewodowegoładowania pojazdów elektrycznych.

 

Znaczący postęp w dziedzinie samochodów elektrycznych

Niedawno opublikowany został drugi raport dotyczący przeprowadzonego przezkonsorcjum CABLED w Wielkiej Brytanii testu pojazdów elektrycznych iniskoemisyjnych.

 

Elektryczny Focus w Detroit

Ford pokazał swoje pierwsze w 100% elektryczne auto. Będzie ono jednym z 5zelektryfikowanych samochodów, które trafią do 2013 roku na rynekamerykański oraz europejski.

 

Unia Europejska dołoży się do elektrycznych stacji

Komisja Europejska będzie brała aktywny udział w ogólnoeuropejskimprojekcie wspierania elektromobilności "Green eMotion".Głównym celem ma być zapewnienie sieci ładowania pojazdów zsilnikami elektrycznymi, które mają opanować w perspektywiekilkudziesięciu lat europejski rynek.

 

Nadciąga boom na auta elektryczne. Gorzej w Polsce

Do roku 2017 w Europie powstanie ponad 2 miliony publicznych punktówładowania pojazdów elektrycznych. Niestety, kierowcy nad Wisłą raczejnie będą mogli cieszyć się z aż tak dużej dostępności do tego typupunktów, co może znacząco wpłynąć na popyt na samochody napędzaneenergią elektryczną.

 

ABB uruchomiła dwie stacje DC do ładowania pojazdów elektrycznych

Na mapie Polski pojawiły się dwie nowe stacje do ładowania pojazdówelektrycznych. Ze stacji można skorzystać bez żadnych opłat. Firma ABBzainstalowała je w Krakowie oraz Aleksandrowie Łódzkim, umożliwiającużytkownikom „doładowanie” samochodu nawet w kwadrans.

 

Norwegia ukróci dotacje na auta elektryczne

Wygląda na to, że Norwegia niedługo przestanie być rajem dla wielbicieli elektrycznych aut. Duże ulgi dla ich właścicieli chce ukrócić rząd.

 

Orlen będzie miał e-stacje

Na początku na rynku niemieckim, ale jeszcze w tym roku pojawią sięrównież i u nas. PKN Orlen uruchomi pierwsze punkty ładowaniasamochodów elektrycznych na swoich stacjach benzynowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacja elektryczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017