Wyszukiwałeś:

stacja X

paliwowa X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja paliwowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Gorsza jakość paliw w Polsce

Wyniki kolejnej już kontroli na polskich stacjach paliwowych przeprowadzonejprzez Inspekcję Handlową w pierwszym półroczu wykazały, żepogorszyła się jakość paliw. Z 270 losowo wybranych i skontrolowanych stacjina prawie 4,5 proc. spośród nich paliwa nie spełniały wymogówjakościowych, podczas gdy przed rokiem paliwa złej jakości wykryto tylko na2,9 proc. stacji.

 

Uwaga na LPG!

Wprawdzie poprawiła się jakość sprzedawanych na naszych stacjach benzyny ioleju napędowego, to jednak nie najlepiej wypadła przeprowadzona po razpierwszy kontrola gazu LPG - czytamy w komunikacie Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów po przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową kontrolijakości paliw w ubiegłym roku.

 

Komu zależy na windowaniu cen paliw?

Kraje OPEC (Organization of the Petroleum Exporting Countries), największykartel dyktujący ceny ropy naftowej, od wielu lat utrzymuje dyktatorskąstrategię sprzedaży: dać tyle by importer przeżył, nadmiar jestświadectwem rozpusty. Sytuacja powtarza się cyklicznie, jak powodzie ihuragany na świecie. Ale nie jest to wina szejków kontrolującychświatowe wydobycie ropy, poziomu cen i opłat eksploatacyjnych. Dzisiajdochodzą inne czynniki tzw. ryzyka.

 

Przeciw rakotwórczym paliwom!

Opary benzyny nie tylko zatruwają środowisko, ale również zwiększająryzyko zachorowania na raka. Być może już niedługo jednak stacje paliwbędą bardziej przyjazne dla tankujących. Parlament Europejski przyjąłwłaśnie projekt dyrektywy, zgodnie z którą stacje benzynowe będąmusiały instalować odpowiednie technologie wychwytujące niebezpieczne opary.

 

Pierwszy MOP Lotos-u już otwarty

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Spółka Lotos Paliwa oddała właśnie do użytku pierwsze tzw. MiejsceObsługi Podróżnych. Stację wraz z całą ofertą usług skierowanychdo kierowców uruchomiono w Kołbaskowie, przy autostradzie A6prowadzącej z Polski do Niemiec.

 

Dramatycznie spada liczba stacji benzynowych

Dramatycznie spada liczba stacji paliw w Polsce. W I kwartale 2009 r. zamkniętoprawie 200 stacji paliw. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższej dekadymoże ubyć ich jeszcze 800 - pisze "Gazeta Prawna".

 

Będą zmiany w oznakowaniu dystrybutorów do biopaliw

Ministerstwo Gospodarki przygotowało zmiany przepisów określającychsposób oznakowania dystrybutorów biopaliw używanych na stacjachpaliwowych i zakładowych. Resort opracował także rozporządzenie regulującezasady wydawania certyfikatów jakości biokomponentów.

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacja paliwowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017