Wyszukiwałeś:

stacja X

paliwowa X

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja paliwowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Dramatycznie spada liczba stacji benzynowych

Dramatycznie spada liczba stacji paliw w Polsce. W I kwartale 2009 r. zamkniętoprawie 200 stacji paliw. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższej dekadymoże ubyć ich jeszcze 800 - pisze "Gazeta Prawna".

 

150. stacja w barwach Lotosu

Nową placówkę otwarto w Ząbkach pod Warszawą. To już stopięćdziesiąta stacja własna, należąca do spółki LOTOS Paliwa.Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacjiprzy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych.

 

UOKIK: Kara dla PKN Orlen

Zapewniając sobie prawo do ustalania cen sprzedaży paliw na stacjipatronackiej PKN Orlen naruszył wraz ze swoim kontrahentem prawo –uznała Prezes UOKiK.

 

Volvo Trucks: ciężarówki napędzane Bio-DME to przyszłość

Volvo Trucks, jest pionierem wykorzystywania Bio-DME (eter dimetylowy) jakopaliwa samochodowego. Na drogach Szwecji rozpoczęła się regularnaeksploatacja pierwszych pięciu samochodów ciężarowych Volvo,wyposażonych w silniki zasilane Bio-DME. W Sztokholmie działa już takżepierwsza stacja paliwowa DME w sieci Preem. Jesienią zostaną otwarte kolejne.

 

EuroTest: Na których stacjach warto się zatrzymywać?

Podróżujesz często po Europie? Przeczytaj na których stacjachwarto się zatrzymywać. Niemiecki automobilklub ADAC w ramach europejskiegoprogramu EuroTest sprawdził 77 miejsc obsługi podróżnych (MOP), wjedenastu krajach Starego Kontynentu. Pod kątem cen, przyjaznego personelu, anawet czystości toalet.

 

Najlepsze stacje benzynowe są w...

Po badaniach salonów oraz warsztatów samochodowych InternationalService Check w badaniu mystery shoping tym razem pod lupę wziął stacjebenzynowe. W sumie tajemniczy klienci pojawili się na 208 stacjach z 31 siecipaliwowych zlokalizowanych w dziewięciu krajach naszego regionu Europy.

 

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Jury trzeciej edycji konkursu Stacja Benzynowa Roku 2014 ogłosiło wyniki nanajlepsze stacje paliwowe w naszym kraju w dziesięciu kategoriach. Wgłównej zwyciężyła stacja z sieci PKN Orlen.

 

Jest nowa stacja benzynowa na A1

W Miejscu Obsługi Podróżnych Otłoczyn niedaleko Torunia naautostradzie A1 w kierunku Gdańska uruchomiona została kolejna stacjabenzynowa.

 

Kolejny MOP na A1 Toruń-Stryków

Uruchomione w piątek w okolicach Torunia Miejsce Obsługi Podróżnychjest już ostatnim, jakie miało powstać na autostradzie A1 na odcinku odCzerniewic do Kowala.

 

Stacje benzynowe oszukują na ilości tankowanego paliwa

Nie tylko zatankowanie złej jakości paliwa może nam grozić podczas wizyty nastacji paliw. Okazuje się również, że różnie może być zilością wlanego do baku paliwa. Średnie wykryte przekłamaniadystrybutorów wynoszą litr na 20 litrów wlanego do baku paliwa.Oczywiście na niekorzyść kierowców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacja paliwowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018