Wyszukiwałeś:

stacja X

paliwowa X

. Znaleziono 208 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja paliwowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 208 wszystkich):

Będą zmiany w oznakowaniu dystrybutorów do biopaliw

Ministerstwo Gospodarki przygotowało zmiany przepisów określającychsposób oznakowania dystrybutorów biopaliw używanych na stacjachpaliwowych i zakładowych. Resort opracował także rozporządzenie regulującezasady wydawania certyfikatów jakości biokomponentów.

 

Stacje benzynowe bez alkoholu!?

Senatorowie wpadli na nowy pomysł, dzięki któremu ma się zwiększyćbezpieczeństwo na naszych drogach. Chodzi o wyeliminowanie potencjalnychpijanych kierowców. W jaki sposób? Poprzez zakaz handlu napojamialkoholowymi na stacjach benzynowych. Pomysł wydaje się nieco abstrakcyjny,ale wzbudził niemalże narodową dyskusję na ten temat.

 

Będą tanie stacje Lotosu

Lotos Optima to ekonomiczna sieć stacji paliwowych, która będzierywalizować o klienta przede wszystkim tańszą ceną paliw. Odpowiedniki siecistacji Bliska, należącej do koncernu PKN Orlen, pojawią się na naszychdrogach w drugiej połowie roku.

 

Najlepsze stacje benzynowe są w...

Po badaniach salonów oraz warsztatów samochodowych InternationalService Check w badaniu mystery shoping tym razem pod lupę wziął stacjebenzynowe. W sumie tajemniczy klienci pojawili się na 208 stacjach z 31 siecipaliwowych zlokalizowanych w dziewięciu krajach naszego regionu Europy.

 

Samo-tankowanie LPG coraz bliżej

Ministerstwo Transportu przygotowało już projekt zmian, zgodnie zktórym kierowcy będą mogli samodzielnie tankować autogaz do swoichpojazdów. Wejście w życie nowych przepisów uzależnione jestjednak od wprowadzenia przez resort gospodarki stosownych zmian, określającychwymogi dla stacji paliwowych.

 

Przez alkohol podrożeją paliwa?

A dokładniej przez jego brak na stacjach paliwowych. Jeśli politykom udałobysię wprowadzić taki dość kontrowersyjny przepis o zakazie sprzedażyalkoholu na stacjach benzynowych, wówczas detaliczne ceny paliw mogąostro pójść do góry.

 

Jakość paliw 2013: Uwaga na olej napędowy

Inspekcja handlowa, jak co roku, przyjrzała się jakości paliw na polskichstacjach paliwowych. Niecałe 4 proc. pobranych próbek nie spełniałowymaganych norm jakościowych. Choć łatwiej trafić na złej jakości olejnapędowy, to jednak ten rodzaj paliwa poprawił się w minionym roku. Natomiastpogorszyła się nieznacznie jakość benzyny i LPG.

 

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Jury trzeciej edycji konkursu Stacja Benzynowa Roku 2014 ogłosiło wyniki nanajlepsze stacje paliwowe w naszym kraju w dziesięciu kategoriach. Wgłównej zwyciężyła stacja z sieci PKN Orlen.

 

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Posiadając flotę kilkudziesięciu, kilkuset pojazdów trudno sobiewyobrazić ich obsługę bez kart paliwowych. Okazuje się jednak, żerównież posiadając zaledwie kilka aut w firmie warto pomyśleć okarcie paliwowej.

 

Ceny paliw w dół, najbardziej LPG

Ciąg dalszy dobrych informacji dla kierowców. W tym tygodniu po razkolejny na stacjach paliwowych można zauważyć obniżki cen. Na lidera w tymspadku cen tym razem jednak wybiło się autogaz.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacja paliwowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017