Wyszukiwałeś:

stan X

drog X

. Znaleziono 1797 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stan drog

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1797 wszystkich):

Wątek na forum: Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

Dobre drogi, sprawne samochody i zwykły zdrowy rozsądek. Tylko tyle i aż tyle nam potrzeba do zmiany złych statystyk. Każdy realnie oceniający stan dróg w Polsce dostrzeże poprawę ale to oczywiście zdecydowanie za mało w porównaniu z drogami naszych zachodnich sąsiadów. Auta też coraz lepsze na d...

 

Wątek na forum: Kolejne wrocławskie inwestycje na Euro 2012

Mam wrazenie ze Wroclaw jest zawsze do przodu wzgledem reszty miast .Za kilka lat to bedzie metropolia z przwdziwego zdarzenia. Z siecia drog ekspresowych i autostrad. A nadęta Warszawa łaskawie budzi sie z letargu i zeby nie Euro 2012 siec i stan drog bylby dalej taki jak za Gierka.

 

Raport o stanie dróg krajowych

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała raportdotyczący stanu nawierzchni dróg krajowych na koniec 2007 roku. Zraportu wynika, że ponad połowa dróg krajowych posiada nawierzchnię wdobrym stanie, a w najbliższych latach ta liczba ma się stale zwiększać.

 

Budowa dróg to zadanie dla optymistów

9 czerwca w Warszawie miała miejsce konferencja dotycząca polskiejinfrastruktury. Rozmawiano głównie o aktualnym stanie sieci drógw Polsce, o niezbędnym przyspieszeniu tempa prac oraz o szansach jej rozwoju, wperspektywie Euro 2012.

 

Dwujezdniowa droga przez Mazury?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozbudowę drogikrajowej nr 16 na odcinku Mrągowo – Orzysz. Nowa dwujezdniowa drogajeszcze nie istnieje, a już może powstać konflikt. Powodem jest możliwośćprzebiegu trasy przez cenne przyrodniczo obszary.

 

Inteligentny system monitoringu dróg Podhala

Już w drugiej połowie 2011 roku sieć dróg krajowych iwojewódzkich oraz wybrane powiatowe na Podhalu będą objęteinteligentnym systemem sterowania ruchem. Monitoring będzie obejmowaćnatężenie ruchu, warunki atmosferyczne czy stan nawierzchni na wszystkichdrogach ujętych w systemie. Dzięki temu kierowca dowie się czy na trasie niema wypadku, czy droga jest przejezdna, gdzie jest ślisko i gdzie należyzdjąć nogę z gazu.  Wszytko po to by usprawnić ruch na Podhalu.Realizacja projektu pochłonie ponad 4,8 miliona złotych.

 

Zły stan dróg główną przyczyną wypadków w Polsce

W wypadkach drogowych ginie w Polsce wciąż dwa razy więcej osób niż wUE. Głownym powodem jest zły stan techniczny dróg. Większośćdróg krajowych nie ma dwóch oddzielnych jezdni w przeciwnychkierunkach. Konieczność bezpośredniego mijania pojazdównadjeżdżających z przeciwka stwarza ryzyko najgroźniejszych wypadków.Radykalna poprawa bezpieczeństwa może nastąpić po wybudowaniu autostrad idróg ekspresowych.

 

Wątek na forum: Stan dróg krajowych.

Witam. W jakim stanie są polskie drogi krajowe? interesuje mnie stan nawierzchni. ~Michał.

 

Jaki jest stan polskich dróg?

Letnie miesiące to już tradycyjnie zwiększony ruch pojazdów. Choćsieć dróg w naszym kraju w ostatnich latach uległa znaczącej poprawie,to jednak wciąż stan wielu z nich jest wręcz fatalny. Na pocieszenie należydodać, że nie brak także takich, których nawierzchnie na całejdługości są idealne. Przedstawiamy wyniki raportu drogowego, dziękiktóremu dowiesz się, jaki jest stan tych dróg, któryminajczęściej poruszamy się w czasie wakacji.

 

Nawierzchnia Obwodnicy Trójmiasta w stanie dobrym i zadowalającym

Na najbardziej obciążonej ruchem drodze krajowej w województwiepomorskim Obwodnicy Trójmiasta zostały przeprowadzone badania stanunawierzchni. Ich wyniki wykazały, że 95,8 proc nawierzchni tej trasy jest wstanie dobry i zadowalającym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stan drog".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017