Wyszukiwałeś:

starachowicka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: starachowicka specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Nowy inwestor w Starachowicach

Firma z kapitałem amerykańsko - polskim Star-Metal Products Sp. z o.o.zainwestuje w Starachowicach na terenie SSE. Nowy zakład zajmie się produkcjądla firm z branży motoryzacyjnej. Nakłady inwestycyjne to minimum 657 000Euro .

 

Prefabryka rusza

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w SSE "Starachowice"otrzymała firma Prefabryka Sp. z o.o. Nakłady inwestycyjne to minimum 541 900euro.

 

Starpol - biznes z wiązek

Firma Starpol rozszerzy działalność produkcyjną w podstrefie Starachowice(wiązki elektryczne i wyroby metalowe) poprzez zwiększenie zatrudnienia iinwestycje w nowy park maszynowy.

 

Profile aluminiowe w Tułowicach

Na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice” ruszykolejna inwestycja związana z przemysłem motoryzacyjnym. Tym razem inwestoremjest producent profili aluminiowych, firma Clear Aluminium Opole, którazainwestuje około 10 mln euro.

 

Recykling pojazdow w Starachowickiej SSE

W Ostrowcu Świętokrzyskim zainwestuje firma Eko-Gwarant, zajmująca sięrecyklingiem pojazdów. Na terenie Starachowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej zrealizuje inwestycję o wartości ponad 25 mln złotych.

 

Bea-Star w starachowickiej strefie

Firma Bea-Star otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczejw starachowickiej strefie ekonomicznej. Polska Fabryka Śrub i ElementówZłącznych Bea-Star Sp.  z o.o. będzie produkowała elementy złączneoraz świadczyła usługi obróbki mechanicznej i plastycznej.

 

MAN Bus czeka na wsparcie dla nowej inwestycji

MAN Bus ma plany by przenieść do Starachowic produkcję piętrowychautobusów z Plauen. MAN liczy na wsparcie inwestycji przez rządargumentując swoje oczekiwania tworzeniem nowych miejsc pracy. W grę wchodzizwolnienie firmy z podatku dochodowego i dotacja rządowa.

 

Trwają przyjęcia w MAN-ie

Trwają przyjęcia do pracy w starachowickim MAN-ie. Codziennie przyjmowane sąnowe osoby a ich liczba ma wg różnych źródeł dojść do 300 -informuje zakładowa "Solidarność". Zainteresowanie pracą w MANjest bardzo duże.

 

Nowi inwestorzy w Starachowickiej SSE

Zezwolenia na działalność na terenie Starachowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej otrzymały trzy firmy: Promatik, Envo i Loxley.

 

Neoplany już ze starachowickiego MAN-a

W starachowickiej fabryce MAN Bus odbyło się uroczyste rozpoczęcie produkcjiautokarów turystycznych marki Neoplan. Prace nad projektem rozpoczęłysię w lipcu 2010, a 29 sierpnia br. ruszyła produkcja. W związku zrozpoczęciem projektu w zakładzie w Starachowicach dodatkowe zatrudnienieznajdzie 202 nowych pracowników, a wartość inwestycji wyniosła 3,5 mlneuro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "starachowicka specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017