Wyszukiwałeś:

statek

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: statek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Wątek na forum: Przyspieszają prace nad A-1

Poparcie dla budowy autostrady A1 jest absurdem poprawnym politycznie (za komuny Gdańsk był bardziej ,,polski" niż Szczecin, obecnie lobby trójmiejskie prezydent- pajac Donald). Warszawa jest jedynym (!) polskim miastem (liczącym sę) z którego do Gdańska jest bliżej niż do Szczecina, z pozos...

 

Wątek na forum: Skanska wyremontuje krajową jedynkę

"...a nadzorem zajmie sie firma Polski Rejestr Statkow SA" To cale szczescie, bo juz myslalem ze Polski Zwiazek Filatelistyczny, albo Gdanskie Towarzystwo Przyjaciol Pelikanow, albo regionalny osrodek opieki nad chomikami...itd. Czy to nie jest jakis nonsens? Czy to nie jest wydawanie p...

 

Zatopione Mazdy na sprzedaż

Północnoamerykański oddział producenta samochodów marki Mazdapoinformował, że auta, które pod koniec lipca podtopiły się wraz zestatkiem frachtowym 'Cougar Ace' w pobliżu Alaski nie będą sprzedawane jakonowe.

 

Volkswagen już w drodze na "Dakar"

We wtorek 2 grudnia ponad 700 samochodów rajdowych, w tym 22 w pełniwyposażone pojazdy serwisowe zespołu fabrycznego Volkswagen rozpoczęłymorską podróż z Le Havre we Francji do Buenos Aires w Argentynie. Dakar- najdłuższy i najtrudniejszy rajd świata odbędzie się po raz pierwszy wArgentynie i Chile, w dniach 3 – 18 stycznia 2009 roku.

 

Porwane Hyundaie i Kie

Porwanie i pożar. Tak pechowo rozpoczął się rok dla największegokoreańskiego producenta samochodów. Już pierwszego dnia roku transport2,3 tysiąca aut firmy Hyundai-Kia Automotive Group został porwany przezpiratów u wybrzeży Somalii.

 

Rajd Jordanii: Zapoznanie w autach z wypożyczalni

Sztorm na morzu, do tego niestabilna sytuacja polityczna na Bliskim Wschodzie.Wszystko sprzeciwia się organizatorom Rajdu Jordanii, którzy zmuszenizostali do drastycznych zmian harmonogramu imprezy.

 

Citroen Grand C4 Picasso 2.0 HDi: Familijny Enterprise

Z pewnością pamiętacie emitowany na początku nowego millenium serial zgatunku science-fiction: Star Trek. Ludzie z dziwnymi zmarszczkami na twarzachpodbijali w nim kosmos i obce cywilizacje przy użyciu wahadłowca. Inwazja trwanadal, z tą różnicą że nie w przestrzeni kosmicznej, a naeuropejskich drogach. I nie przy użyciu statku kosmicznego Enterprise, alesamochodu.

 

Kosmiczny Land Rover

W Nowym Jorku miała miejsce niecodzienna premiera. Land Rover zaprezentowałkoncepcyjny model Discovery Vision, który towarzyszył premierzepierwszego na świecie komercyjnego statku kosmicznego - SpaceShipTwo.

 

1 400 aut uziemionych na statku

Zachodnie media donoszą - około 1 400 nowych samochodów zostałoprawdopodobnie uszkodzonych, po tym jak przewożący je statek osiadł namieliźnie u południowego wybrzeża Anglii.

 

Ferrari prezentuje statek kosmiczny

Ferrari to nie tylko samochody. Dyrektor odpowiedzialny za design przygotowałprojekt... statku kosmicznego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017