Wyszukiwałeś:

stawka

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stawka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Będzie drożej na A4

Od 16 stycznia 2006 roku zmieni się opłata za przejazd autostradą A-4 naodcinku Katowice - Kraków. Stawka za przejazd motocyklem i samochodem osobowymwzrośnie z 5,50 zł do 6,50 zł w obu punktach poboru opłat wMysłowicach-Brzęczkowicach w Balicach.

 

Autostradę czas budować

Nadal nie jest znany dokładny termin rozpoczęcia budowy autostrady A2 Świecko- Nowy Tomyśl. Odcinek wymaga ostatecznego ustalenia warunków finansowaniapomiędzy koncesjonariuszem Autostradą Wielkopolską a Rządem RP.

 

A4 Wrocław - Katowice - płatna w 2007 roku

"Opłaty za przejazdy autostradą A-4 zaczną najpewniej obowiązywać od2007 roku. Mają pokryć koszty jej eksploatacji i napraw - zapowiada GDDKiA.

 

PE za wolniejszą podwyżką cen oleju napędowego

Parlament Europejski poparł wprawdzie wniosek Komisji Europejskiej dotyczącypodniesienia minimalnych stawek opodatkowania oleju napędowego do poziomustawek benzyny bezołowiowej, jednak chce, by proces ten postępował wolniej.

 

Koniec hossy na autogaz?

Ministerstwo Finansów przygotowało projekt nowej ustawy o podatkuakcyzowym, a wraz z nim chce zwiększyć stawki tego podatku na gaz ziemny. I toznacznie, bo aż o 23 grosze na litrze LPG.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda odbędzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

Kolejne kilometry A1 otwarte

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla kierowców. Można już przejechać65-kilometrowym odcinkiem autostrady A1 ze Swarożyna do Nowych Marz. Tym samymzakończył się właśnie pierwszy etap budowy autostrady A1 od Rusocina podGdańskiem do Grudziądza, który łącznie liczy 90 km.

 

Nowe stawki opłat na A1

Firma Gdańsk Transport Company, koncesjonariusz północnego fragmentuautostrady A1, poinformowała o zmianie stawek opłat za przejazd 25 kmodcinkiem z Rusocina do Swarożyna. Kierowcy aut osobowych będą płacić tylesamo, natomiast obniżono cenę dla pozostałych kategorii pojazdów.

 

Polska wesprze rynek biopaliw

Niższa akcyza dla benzyny silnikowej i oleju napędowego zawierającegobiokomponenty oraz odliczenia podatkowe dla wytwórcówbiokomponentów to najważniejsze rozwiązania w ramach pomocy publicznej,wspierające rynek biokomponentów i biopaliw ciekłych w Polsce. Pomoc tabędzie mogła być udzielana do końca kwietnia 2011 r.

 

Jaguary i Land Rovery z atrakcyjnym ubezpieczeniem

Polski importer marek Jaguar i Land Rover, firma JLR Polska, wprowadził nową,specjalną ofertę ubezpieczeniową na wszystkie swoje modele dostępne wsprzedaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017