Wyszukiwałeś:

stopien X

sprezania X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stopien sprezania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Wątek na forum: 810 KM pod maską Bawarczyka

"Jak dotąd żadnej firmie tunerskiej na świecie nie udało się osiągnąć podobnych efektów." Dosyć to niejasne, trzeba sprecyzować, że chodzi o silnik od M5 a nie w ogóle tuning. Ciekawe czy wszystko wymienili (odprężenie) bo oryginalny silnik przy tym stopniu sprężania to nawet lekkiego softtu...

 

Szybkie i gorące świece Boscha

Nowe świece żarowe dla silników wysokoprężnych produkowane przez firmęBosch mają za zadanie wyznaczyć nową jakość w swojej dziedzinie. Dla nowychświec nawet temperatura minus 28 stopni Celsjusza nie powinna być straszna,gdyż nawet przy takim zimnie będą one w stanie nagrzać się do 1000 stopniCelsjusza w czasie krótszym niż dwie sekundy.

 

Bluetec wkracza do Europy

Wraz z modelem Mercedes klasa E 300 Bluetec niemiecki koncern rozpoczynawprowadzanie tej technologii również i na rynku europejskim.

 

Nowy silnik 3.0 TFSI od Audi

Audi prezentuje nową wersję silnika widlastego V6. Jednostka napędowa 3.0TFSI wytwarza moc 213 kW (290 KM) i moment obrotowy 420 Nm.

 

Nadchodzi pięć suwów!

Obecne trendy w kwestii projektowania jednostek napędowych zmierzająnieuchronnie w jednym kierunku. Inżynierowie pracują nad coraz mniejszymi imocniejszymi silnikami, emitującymi niemalże parę wodną. Ciekawerozwiązanie opracowała firma Ilmor, która chwali się prototypemsilnika pięciosuwowego.

 

Fiat 508 III S - Spider z Kresów

Przedstawiamy kolejny z zabytkowych modeli, jaki będzie można zobaczyćpodczas majowej wystawy Moto Nostalgia. Dziś Fiat 508 III S z nadwoziem typuroadster. Co ciekawe, nadwozie wykonano w 1937 r. w Stanisławowie na Kresach, anie w Carrozeria Ghia lub innej włoskiej firmie nadwoziowej.

 

Silnik Scuderi - przyszłość motoryzacji?

Przez ostatnich kilka lat producenci poszukują kolejnych sposobów na to,by uczynić silniki jeszcze bardziej wydajnymi i coraz mniej szkodzącymiśrodowisku. Firma Scuderi pracuje nad projektem, który może odmienićna zawsze oblicze jednostek spalinowych.

 

Wątek na forum: dane techniczne silnika BMW

witam potrzebuje dane silnika BMWn3000M100a1-3G8-3 np. Układ cylindrów Liczba cylindrów średnica cylindra Skok tłoka Długość korbowodu Pojemność skokowa Stopień sprężania Moc maksymalna Obroty mocy maks. Pe Maks. moment obrotowy Obroty maks. Momentu Pompa wtryskowa Wtrysk paliwa Rodzaj rozrząd...

 

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Od salonu samochodowego w Detroit dzielą nas już tylko tygodnie. TymczasemInfiniti zaprezentowało jedną z najważniejszych premier tego roku, czylikoncepcyjnego SUV-a QX50.

 

Toyota Yaris - nowy silnik 1.5

Japońscy inżynierowie przygotowali nowe serce dla Yarisa, którezastąpi jednostkę napędową 1.33. Producent deklaruje, że w nowym silnikuzużycie paliwa jest o 12 niższe w stosunku do odchodzącej konstrukcji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stopien sprezania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017