Wyszukiwałeś:

strajk

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: strajk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Wątek na forum: Audi A1 nadzieją dla Brukseli?

widać strajki czasem pomagają ~jerry

 

Wątek na forum: Ekolodzy szykują się na A1

23.03.2007 strajk przeciw ekoterrorystom - Maczugi, pochodnie, widły, kamienie i butelki z benzyna mile widziane !! ~MaTi

 

Wątek na forum: GM Europe z rekordami

szkoda tylko że ten zysk nie przekłada się na podwyżki dla pracowników w GM POLAND ( Opel Gliwice) pomimo strajku, żadań ze strony związkowców, przedstawiciele zarządu nie są skorzy dać pieniądze... Zaznacze tylko ze zarabiamy prawie ułamek tego co nasi koledzy w Niemczech, Angli czy choc...

 

Wątek na forum: Będzie strajk w Michelin?

zarobki w systemie czterobrygadowym wynoszące 1400zł netto to chyba jakies zarty ~i bardzo dobrze

 

Anglia: Ruszyła produkcja Astry

Po długofalowych strajkach w brytyjskiej fabryce General Motors w EllesmerePort ponownie ruszyła produkcja modelu Astra. Wcześniejszy strajk spowodowanybył zagrożeniem pracowników przed utratą miejsc pracy.

 

Kolejne negocjacje płacowe w Oplu

W poniedziałek, 28 maja przeprowadzono dwugodzinny strajk w zakładzie Opla wGliwicach. Wczesniej nie udało się osiągnąć porozumienia płacowego podczasmediacji prowadzonej 23 maja przez Klausa Franza, przewodniczącegoEuropejskiego Forum Pracowniczego GME. Mediacji została przełożona na wtorek,29 maja.

 

Sosnowiecki Bitron szykuje się do strajku

Załoga sosnowieckiej spółki Bitron Poland zdecydowała o przystąpieniudo strajku, jeśli pracodawca nie spełni jej żądań płacowych.

 

Greccy przewoźnicy znów strajkują

Zaostrza się trwający od poniedziałku strajk właścicieli cystern paliwowychi samochodów ciężarowych w Atenach. Przewoźnicy sprzeciwiają sięrządowym planom liberalizacji zasad przyznawania licencji na ich usługi.Strajk spowodował poważne problemy z zaopatrzeniem rynku w towary i w paliwo.Na niektórych stacjach już brak paliwa.

 

Rozmowy ostatniej szansy w Nexteer Automotive

Solidarność z Nexteer Automotive Poland w Tychach podjęła decyzję ozawieszeniu strajku generalnego, który miał się rozpocząć wczwartek  16 czerwca o  godz.6.00 rano. Związkowcy zaapelowali dodyrekcji spółki o spotkanie.

 

Strajki w Hiszpanii zablokowały produkcję Seata

Fabryka Seata w Martorell koło Barcelony wstrzymała produkcję aut. Powodemstrajki pracownicze u poddostawcy hiszpańskiego producenta - producentafoteli samochodowych Johnson Controls Eurosit.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017