Wyszukiwałeś:

strajk

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: strajk

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Anglia: Ruszyła produkcja Astry

Po długofalowych strajkach w brytyjskiej fabryce General Motors w EllesmerePort ponownie ruszyła produkcja modelu Astra. Wcześniejszy strajk spowodowanybył zagrożeniem pracowników przed utratą miejsc pracy.

 

Seat wygnany z rodziny?

Według doniesień niemieckiej gazety branżowej "Automobilwoche" nowymenadżer koncernu Volkswagena, Martin Winterkorn zamierza wyłączyć z grupyhiszpańską markę Seat. Powód jest jasny - Seat od dłuższego czasunotuje kiepskie wyniki w sprzedaży i nie jest w stanie poradzić sobie zkryzysem finansowym.

 

Kolejne negocjacje płacowe w Oplu

W poniedziałek, 28 maja przeprowadzono dwugodzinny strajk w zakładzie Opla wGliwicach. Wczesniej nie udało się osiągnąć porozumienia płacowego podczasmediacji prowadzonej 23 maja przez Klausa Franza, przewodniczącegoEuropejskiego Forum Pracowniczego GME. Mediacji została przełożona na wtorek,29 maja.

 

Będzie strajk w Michelin?

Związki zawodowe działające w olsztyńskim zakładzie należącym dofrancuskiego koncernu Michelin domagają się podwyżek płac. Niestetynegocjacje prowadzone z zarządem nie zakończyły się porozumieniem.Niewykluczone, że zostanie zorganizowany strajk.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017