Wyszukiwałeś:

straz X

pozarna X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: straz pozarna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

STARy dla Straży Pożarnej

W firmie MAN-STAR TRUCKS o/Starachowice odbyło się uroczyste przekazaniesamochodów specjalnych kwatermistrzowskich Komendzie GłównejPaństwowej Straży Pożarnej.

 

Kolejny odcinek A4 Kraków-Szarów

Urząd Wojewódzki w Krakowie przekazał krakowskiemu oddziałowi GDDKiApozwolenie na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 Kraków- Szarów. Budowablisko 20 km autostrady będzie kosztować około 500 mln złotych.

 

Defender z podnośnikiem

Znany ze swoich terenowych właściwości Land Rover Defender 130 będzie mógłbyć też wykorzystywany teraz do innych zadań. Pomoże mu w tymspecjalistyczny podnośnik PMT 12.

 

Iveco dla Papieża

W marcu powiększyła się flota samochodowa najmniejszego państwa na świecie.Watykańska Straż Pożarna zyskała nowy pojazd gaśniczy 'Falcon FireFighting' zbudowany przez Iveco Magirus.

 

RSMP: Nie ma mocnych na Bouffiera!

11 zwycięstw oesowych, blisko 2 minuty przewagi nad drugim kierowcą w stawce i13 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polskina dwie eliminacje przed końcem sezonu. I choć rajdy są dyscypliną bardzonieprzewidywalną to chyba już nie wątpi, że po tym co zaprezentował wRajdzie Karkonoskim Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) to on zostanienowym-starym czempionem polskich odcinków specjalnych.

 

Truck assistance wymaga kompetencji

Wypadki i awarie z udziałem ciężarówek powodują zwyklewielokrotnie większe utrudnienia w ruchu niż zdarzenia z udziałem autosobowych. Usuwanie szkód na miejscu jest również znaczniepoważniejszym wyzwanie.

 

Tata Xenon dla strażaków

Oleśnicki oddział Państwowej Straży Pożarnej będzie kolejną instytucją,na wyposażeniu której znajdzie się Tata Xenon 4x4 z podwójnąkabiną.

 

Iveco dla słowackiej straży

Iveco wygrało, w dwóch etapach przetargu, umowę na dostawę 110pojazdów strażackich na bazie Trakker AT260T45V 6x6 chassis dla strażypożarnej oraz dla jednostek ratunkowych (HaZZ) w Republice Słowackiej

 

Mobilne centrum dowodzenia w Crafterze

Wojewoda śląski przekazał Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicachnajnowocześniejsze mobilne stanowisko dowodzenia, które znajdziezastosowanie również jako centrum zarządzania kryzysowego.Specjalistyczny pojazd oparto na modelu Volkswagen Crafter. Ważący razem zwyposażeniem niemal pięć ton samochód kosztował ponad 700.000złotych.

 

Tata Xenon pojazdem strażaków

Ochotnicza Straż Pożarna w Białołęce będzie kolejną na Dolnym Śląsku,po oleśnickiej, w której służbie pojawi się już wkrótcepojazd marki Tata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "straz pozarna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017