Wyszukiwałeś:

straz X

pozarna X

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: straz pozarna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

STARy dla Straży Pożarnej

W firmie MAN-STAR TRUCKS o/Starachowice odbyło się uroczyste przekazaniesamochodów specjalnych kwatermistrzowskich Komendzie GłównejPaństwowej Straży Pożarnej.

 

Strażackie Iveco dla Watykanu

Watykański oddział straży pożarnej otrzymał od Iveco wielofunkcyjny pojazdstrażacki Daily Magirus. Podczas przekazania pojazdu uczestniczył sam papież,Benedykt XVI.

 

Tata Xenon dla strażaków

Oleśnicki oddział Państwowej Straży Pożarnej będzie kolejną instytucją,na wyposażeniu której znajdzie się Tata Xenon 4x4 z podwójnąkabiną.

 

Iveco dla słowackiej straży

Iveco wygrało, w dwóch etapach przetargu, umowę na dostawę 110pojazdów strażackich na bazie Trakker AT260T45V 6x6 chassis dla strażypożarnej oraz dla jednostek ratunkowych (HaZZ) w Republice Słowackiej

 

Tata Xenon pojazdem strażaków

Ochotnicza Straż Pożarna w Białołęce będzie kolejną na Dolnym Śląsku,po oleśnickiej, w której służbie pojawi się już wkrótcepojazd marki Tata.

 

Volvo 9700 dla wrocławskich strażaków

Wyjątkowy model autobusu turystycznego Volvo 9700 ze statusem pojazduspecjalnego został przekazany Komendzie Wojewódzkiej Państwowej StrażyPożarnej we Wrocławiu. Pojazd operacyjnego do transportu ratowników iewakuacji osób poszkodowanych została zakupiony w ramach finansowanego zUE projektu pod "Bezpieczny Dolny Śląsk - rozbudowa centrówratownictwa Województwa Dolnośląskiego - zakup specjalistycznegosprzętu technicznego".

 

Keraxy dla strażaków

Tabor Państwowej Straży Pożarnej województw centralnej Polskiwzbogacił się o dziewięć nowoczesnych, ciężkich, sprzętowychpojazdów ratownictwa technicznego, zbudowanych przez firmę InżynieriaSamochodów Specjalnych Wawrzaszek na dostarczonych przez Renault TrucksPolska podwoziach Renault Kerax 430.10 4x4.

 

Karetka na drodze - ustąp pierwszeństwa

Karetka na sygnale, ale również policja czy straż pożarna, tonajczęściej spotykane na naszych drogach, choć nie jedyne, pojazdyuprzywilejowane. Nie muszą one stosować się do znaków drogowych,dlatego kierowcy pozostałych aut powinni mieć się na baczności, spotykająctaki pojazd na swojej drodze.

 

Autosan realizuje kolejne zlecenia

Mimo ogłoszonej upadłości Autosan nadal realizuje zlecenia. W ostatnichtygodniach Autosan dostarczył dwa kolejne autobusy GEMINI dla Straży Pożarneji dla PKS-u.

 

Dym spod maski - tylko bez paniki!

Wydobywający się spod maski naszego samochodu, zwłaszcza podczas jazdy, dymmoże wzbudzić w nas niepokój. Nie musi jednak oznaczać najgorszego,czyli pożaru. Mimo to powinniśmy zachować szczególną ostrożność ipostarać się zdiagnozować przyczyny jego powstania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "straz pozarna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017