Wyszukiwałeś:

strefa X

Schengen X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: strefa Schengen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe przejście Świnoujście-Garz

W 2008 roku, najprawdopodobniej w październiku, przejścia graniczne w ogóle będą niepotrzebne, gdyż wejdziemy do układu z Schengen - po co więc trwonić pieniądze na infrastukturę przejścia granicznego, skoro po roku będzie niepotrzebna ? proszę o wyjaśnienie ~JaS

 

Wątek na forum: Nowe przejścia graniczne na Dolnym Śląsku

Po co budować przejścia graniczne skoro od stycznia 2008 wchodzimy do strefy Schengen i nie będzie kontroli? ~dalej

 

Wątek na forum: Wjeżdżamy do strefy Schengen

"lub też po informacji sms-owej o wkroczeniu w obszar zagranicznego operatora sieci komórkowej." a kiedy ta granica (takze cenowa) zniknie? ~w

 

Polskie granice gotowe na Schengen

W nocy z 20 na 21 grudnia tego roku znikną kontrole na granicach Polski zinnymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej. To efekt przystąpienianaszego kraju do układu z Schengen. Teraz cała uwaga służb celnych igranicznych skupi się na uszczelnieniu granic z pozostałymi sąsiadami.

 

W razie wyjazdu

Właśnie kończą się święta, a przed wieloma Polakami pojawiła sięperspektywa wykorzystania urlopu między Bożym Narodzeniem, a Nowym Rokiem nawyjazd w góry. Z tego względu, że ilość śniegu w naszym kraju możesię okazać niezadowalająca, duża część osób wyjedzie za granicę.Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

 

Wjeżdżamy do strefy Schengen

Od kilku dni, dokładnie od 21 grudnia 2007 roku, Polska znajduje się w strefieSchengen. Cóż to oznacza, poza zniesieniem kontroli na granicach, dlaprzeciętnego Kowalskiego? Jakie obowiązki i prawa pozostały, a co sięzmieniło w tej kwestii...

 

Będzie poprawa na granicy polsko-ukraińskiej

Na konferencji prasowej w Kijowie komendant główny Straży Granicznej RPLeszek Elas zapewnił, że zarówno Polacy, jak i Ukraińcy poradzą sobieze wzmożonym ruchem granicznym w czasie turnieju piłkarskiego. Ocenił przytym, że odprawy graniczne będą prowadzone sprawnie, niezależnie od małejliczby przejść między Polską a Ukrainą.

 

Sprawniej na przejściach w zachodniopomorskim

Szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradprzebuduje odcinki dróg krajowych nr 10 i 13 prowadzące przez terendawnych przejść granicznych w Lubieszynie i Rosówku. Zrealizowanie tychinwestycji usprawni przejazd granicę i uporządkuję ruch.

 

Oni też wystawią mandat kierowcom

Do tej pory zatrzymywali samochody, poszukując przede wszystkim przemycanetowary bądź sprawdzając, czy sprowadzane pojazdy nie pochodzą z kradzieży.Już wkrótce kierowcy będą musieli się liczyć z częstszymikontrolami drogowymi przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Zwiększył siębowiem zakres wykroczeń, za które będziemy mogli zostać ukaranimandatem karnym przez Straż Graniczną.

 

Policja skutecznie zwalcza złodziei samochodów

Kradzieże samochodów jeszcze na początku XXI wieku były prawdziwąplagą na naszych drogach. Dziś ta kategoria przestępstw odznacza sięnajwiększym procentowym spadkiem liczby odnotowanych zdarzeń.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "strefa Schengen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017