Wyszukiwałeś:

stres

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stres

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata

Było 204, 215 i 225. Jest 240. Tak ewoluowała moc Seata Leona Cupra, jednego znajbardziej rasowych "hot-hatchów" skierowanych dla europejskiej klienteli.Najnowsza odsłona tego modelu właśnie wjechała do polskich salonów i jużzdążyła ustanowić pewien rekord.

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Inteligentne drogi w Tom Tom

W urządzeniach nawigacyjnych marki TomTom pojawiła się nowa technologia. Poraz pierwszy modele TomTom ONE oraz TomTom XL zostały wyposażone wtechnologię IQ Routes, która potrafi inteligentnie dobrać trasę iunikać korków.

 

Hołowczyc przed Rajdem Polski: "Czy mam tremę? Jak cholera!"

Wakacje rozpoczną się mocnym akcentem - w ostatnim tygodniu czerwca wMikołajkach rusza 66. Rajd Polski, po raz pierwszy jako eliminacja mistrzostwświata (WRC).

 

Zamiast pomagać zawodzą

Zachodni specjaliści biją na alarm. Najczęstsze usterki jakie dotykają nowesamochody dotyczą w głównej mierze systemów, któreodpowiadają za nasze bezpieczeństwo. Trzeba uważać na ABS, ESP, ale takżena klimatyzację i ogumienie.

 

Jak jeździć zimą?

Zimowe warunki na drogach to prawdziwe wyzwanie zarówno dla auta, jak idla samego kierowcy. Odpowiednie przygotowanie tego pierwszego może w dużymstopniu ułatwić poruszanie się w trudnych sytuacjach, jednak bezumiejętności praktycznych w wielu ekstremalnych momentach może to sięokazać za mało.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017