Wyszukiwałeś:

stylistyka

. Znaleziono 2310 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stylistyka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2310 wszystkich):

Opel Meriva OPC: Mikro(turbo)van

Samochód o pudełkowatej stylistyce raczej nie będzie się kojarzyć zesportowymi emocjami. Niektórzy producenci mają jednak prosty przepis naprzerobienie spokojnego auta w małą rakietę. Wystarczy pomalować je wekscentrycznym kolorze, dołożyć turbo, zamontować nowe zderzaki i osadzićcałość na niskoprofilowych kołach. Czy taki przepis może się udać?

 

Renault Megane kombi: Atrakcyjna, mimo większego tyłka

Kiedyś stylistyka aut typu kombi albo schodziła na dalszy plan, albo wręczbyła nieistotna. Liczyły się tylko względy praktyczne. Dziś, gdykonkurencja jest coraz bardziej silna, klienta trzeba przekonać do siebie naróżne sposoby. Także atrakcyjnym designem. Jak z tym problememporadził sobie Renault projektując wersję kombi najnowszej generacji Megane?

 

Chevrolet Spark: Mała iskierka

Odważna stylistyka, wbrew pozorom przestronne wnętrze, niewielkie rozmiarypozwalające na sprawne manewry i wreszcie niezłe wyposażenie jak na cenętego auta. Chevrolet Spark wydaje się być ciekawą opcją wśródmiejskich maluchów. Czy rzeczywiście tak jest, czy jest to tylkopierwsze i mylne wrażenie?

 

Cel: Stworzyć ponadczasowe piękno

Samochody to często dzieła sztuki i z tym nie ma co dyskutować. Wiele aut,które powstało przeszło do historii jako te najbardziej pożądane głównie przez ich stylistykę. Projektowanie aut to nie łatwa sztuka, a mistrzem jest Carrozzeria Pininfarina.

 

Maserati zapowiada nową stylistykę

Włoski producent samochodów zapowiada zmianę stylistyki swoichsamochodów. Pierwsze modele, które będą prezentować nowyjęzyk projektowy to nowa generacja GranTurismo oraz GranCabrio.

 

Wątek na forum: Maserati zapowiada nową stylistykę

Bez ryzyka nie ma zabawy,bez silnika V12 to to już nie to samo maserati,bez diesla? no cóż takie czasy że jakimś cudem diesel się znalazł i w ciągu najbliższych lat znajdzie zastosowanie w poszczególnych modelach poczynając od Ghibi co do terenówki to niestety również wymóg rynku.Takie czasy.A co...

 

Top 10: Najbardziej kontrowersyjne stylistycznie samochody

Chęć wyróżnienia się z tłumu powoduje, że często wybieramyróżne produkty o dość kontrowersyjnym designie. Tak jest też zsamochodami, pośród których można znaleźć wiele nudnych czyprzeciętnych stylistycznie, ale i takich, których wygląd budziniezwykle dużo kontrowersji. Przedstawiamy nasz redakcyjny Top 10 najbardziejkontrowersyjnych samochodów.

 

Volkswagen zmieni stylistykę swoich modeli

"Czas na nowy wygląd" taką zapowiedź złożył człowiek zVolkswagena, z którym rozmawiał serwis Autocar. Czy nadszedł czas naradykalną zmianę stylistyki aut z Wolfsburga?

 

Nowa Mazda inna niż poprzednik

Już za miesiąc Mazda zaprezentuje światu najnowszą generacja modelu,który jest wizytówka japońskiej marki. Tym razem jednakspodziewajmy się zerwania z dotychczasową stylistyką.

 

Audi zmienia design swoich aut

Jeśli uważasz, że stylistyka Audi jest, może nie nudna, ale mocnoprzewidywalna, ta informacja z pewnością Cię ucieszy. Na zbliżającej sięwystawie w Los Angeles niemiecki koncern zaprezentuje koncept, którybędzie zapowiedzią nowego języka stylistycznego nowych modeli Audi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017