Wyszukiwałeś:

stylistyka

. Znaleziono 442 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stylistyka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 442 wszystkich):

Dodge Caliber: Pionier z Dzikiego Zachodu

Jako pierwszy przedstawiciel amerykańskiej marki, Dodge Caliber już od ponadpół roku stara się zdobyć europejski rynek. Chyba nie idzie mu tojakoś źle, ponieważ przetartym przez niego szlakiem już wkrótcepodążą kolejni śmiałkowie.

 

Chrysler PT Cruiser: Zrodzony do kontrowersji

Samochodów idealnych nie ma i długo z pewnością nie będzie. Toniezaprzeczalne, podobnie jak fakt, że dwa plus dwa daje w sumie cztery.Producenci samochodów są więc zmuszeni ciągle gonić za tą'motoryzacyjną ideą fix', a efekty prac kończą się z różnymskutkiem. Jedni konstruują samochody sportowe i szybkie, drudzy funkcjonalne,jeszcze inni ekonomiczne. Są też tacy, którzy - być może zeświadomością lub też bez - budują modele aby wszem i wobec siałykontrowersję. Tak jak Chrysler PT Cruiser.

 

Mazda Hakaze - trzeci z serii

Na targach genewskich zostanie zaprezentowany trzeci z serii modelikoncepcyjnych Mazdy, którego stylistyka ma stanowić ucieleśnienie ruchu.

 

Alfa Romeo Brera: Tylko dla młodych

O samochodach marki Alfa Romeo można usłyszeć bardzo wiele skrajnych opinii.Jedni twierdzą, że są zbyt drogie, inni mówią o 'legendarnej'awaryjności, a następni powtarzają, że nie da się nimi jeździć popolskich drogach. My mieliśmy niedawno okazję sprawdzić w praktyce, jaksprawuje się jeden z samochodów, obok którego nie możnaprzejść obojętnie, czyli Alfa Romeo Brera.

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Caddy Maxi vs Ford Connect - pojedynek furgonów

Duża przestrzeń ładunkowa, niezłe właściwości jezdne, przyjemność zprowadzenia – to zalety, które gwarantują zarównoVolkswagen Caddy Maxi, jak i Ford Transit Connect. O przewadze tego pierwszegodecyduje dodatkowe pół metra długości oraz nowoczesna stylistyka.Connect jest jednak sporo tańszy i bardziej nadaje się do miasta.

 

Alfa Romeo 149 w 2009

U Alfa Romeo panuje prawdziwa MiTo-mania. Włosi właśnie zapowiedzili swojenajnowsze dzieło do klasy kompaktowych hatchbacków, który czerpiegarściami z sukcesu swojego mniejszego kolegi. Model 149 ma nie tylkorywalizować skutecznie z konkurencją pokroju Forda Focusa w segmencie C alemiażdżyć rywali porywającą stylistyką.

 

Audi A4 Avant: Kwintesencja premium

Dla wielu osób poszukujących samochodu komfortowego i przestrzennego, aprzy okazji reprezentatywnego pozostawał dylemat. Na który zpunktów postawić. Od pewnego czasu, a dokładnie, od zeszłego rokuproblem tego typu powinien przestać istnieć, gdyż oto mamy połączenie tychwszystkich cech pod postacią nowego Audi A4 Avant.

 

Toyota Avensis: Krok ku lepszemu

Lepsze jest wrogiem dobrego - czy ta sentencja autorstwa Woltera potwierdzi sięrównież w przypadku Toyoty? Nowy Avensis jest bowiem w wielu elementachznacznie lepiej dopracowany od swojego poprzednika. Pamiętając jednak o tym,że poprzednik nieźle się sprzedawał, czy więc paradoksalnie zmiany nalepsze nie wpłyną w ogólnym rozrachunku na niekorzyść?

 

Renault Megane kombi: Atrakcyjna, mimo większego tyłka

Kiedyś stylistyka aut typu kombi albo schodziła na dalszy plan, albo wręczbyła nieistotna. Liczyły się tylko względy praktyczne. Dziś, gdykonkurencja jest coraz bardziej silna, klienta trzeba przekonać do siebie naróżne sposoby. Także atrakcyjnym designem. Jak z tym problememporadził sobie Renault projektując wersję kombi najnowszej generacji Megane?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017