Wyszukiwałeś:

supersamochod

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: supersamochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Nowy Lotus na testach

Brytyjska marka Lotus, o której w ostatnim czasie było dość cichozamierza znów powrócić do pierwszej ligi producentówsupersamochodów. Zagraniczni dziennikarze przyłapali zamaskowanysamochód tej marki testowany w zimowych warunkach.

 

Pagani stawia na dźwięk

Producent supersamochodów pochodzących ze słonecznej Italii, firmaZonda postanowiła zainwestować w dźwięk. Okazuje się, że twórcamodeli takich jak Zonda R czy Zonda S7.3 nie będzie poprawiał dźwiękuwydobywającego się z wydechu swoich modeli, tylko zamierza trafić w gustaaudiofili.

 

Pogromca Ferrari

Na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak połączenie dwóch supermarek:Lamborghini i Ferrari. Jednak jest on w stu procentach amerykański, a jegozadaniem będzie zdetronizowanie modeli z włoskich stajni. Saleen S5Szadebiutował właśnie na targach w Nowym Jorku.

 

Nadchodzi mini-Ferrari

Po wielu miesiącach spekulacji, publikacjach szpiegowskich zdjęć idementowania pogłosek włoski producent supersamochodów przynał się wkońcu do prac nad nowym modelem. Do grona samochodów z włoskiej stajnidołączy nowy model - Ferrari Grand Tourer.

 

Ekskluzywne Pagani Cinque

Wytrawnym znawcom supersamochodów marki Pagani nie trzeba przedstawiać.Włoscy specjaliści od sportowych modeli stworzyli auto o nazwie Zonda F,które jest obecnie seryjnie produkowane. Można wybierać spośróddwóch wersji nadwoziowych, jednak producent nie zamierza na tympoprzestać.

 

Polski "Reventon"

Przez ostatnie lata nie można było powiedzieć, że polska myśl motoryzacyjnadziała prężnie. Tym bardziej w temacie samochodów o sportowychosiągach. Jednak niebawem do grona producentów luksusowychsupersamochodów dla posiadaczy zasobnych portfeli dołączyć może firmaVeno Automotive S.A., która zamierza stworzyć model na miaręLamborghini czy Ferrari.

 

700-konny Koenigsegg

Szwedzki producent supersamochodów Koenigsegg rozwija się w dobre.Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie zaprezentuje kolejny model. Tymrazem będzie to bardziej funkcjonalna, (czterodrzwiowa) wersja.

 

Wyścigówka Lamborghini prawie gotowa

Producent włoskich supersamochodów - Lamborghini kontynuuje pracerozwojowe nad modelem Gallardo Super Trofeo. Super Trofeo jest jedynym autem znapędem na czetery koła w świecie sportów motorowych, tworzonym tylkoprzez jednego producenta. Jest to realizacja celu Lamborghini do zapewneniasobie miana najszybszej indywidualnej marki na świecie.

 

Ferrari nie odczuwa kryzysu

Pomimo tego, że kryzys rozkręcił się na dobre i wszyscy w mniejszym lubwiększym stopniu odczuwają jego skutki, to pomimo tego czarne chmury niezbierają się nad marką z Maranello.

 

500KM i 340km/h - potwór z Australii

We wrześniu zaplanowano premierę australijskiego supersamchodu. Firma JossDevelopments Limited zamierza pokazać efekt swoich wielomiesięcznych prac. Napierwszy rzut oka jest on bardzo interesujący. 500-konna maszyna, którarozpędza się do setki w 2,98 sekundy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017