Wyszukiwałeś:

swiatla X

jazdy X

dziennej X

. Znaleziono 39 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swiatla do jazdy dziennej

Spróbuj też wyszukać: swiatla do jazdy dziennej-w toyocie avensis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Włączone światła standardem od 2011

Według nowych postanowień Unii Europejskiej (UE) od 2011 roku wszystkie nowowyprodukowane samochody osobowe będą musiały być standardowo wyposażone wautomatyczne światła do jazdy dziennej.

 

Zniknie obowiązek jazdy na światłach?

Kiedy wprowadzony został obowiązek używania świateł przez cały rok, miałobyć na naszych drogach przede wszystkim bezpieczniej. Minął rok i pojawiłasię już propozycja, by odejść od tego przepisu. Uzasadnienie - wcale niejest bezpieczniej.

 

Seat Exeo od 21 990 Euro

Chociaż nowego Seata Exeo można będzie kupić dopiero na wiosnę 2009 r., tohiszpańscy klienci zainteresowani nowym sedanem już składajązamówienia i wybierają konfigurację swojego przyszłego auta udealerów, co daje im prawo do skorzystania z ofert specjalnych.

 

Kłótnia o jazdę na światłach przez całą dobę

Już wprowadzenie obowiązku jazdy z włączonymi światłami mijania przezcałą dobę w 2007 roku spotkało się ze sporym sprzeciwem. Dwa lata minęłyi wciąż zwolennicy i przeciwnicy tego rozwiązania zasypują się argumentamiza i przeciw. Nawet statystyki wypadków, jak się okazuje, nie sąskuteczną bronią żadnej ze stron.

 

MI w sprawie jazdy na światłach w dzień

Ministerstwo Gospodarki "staje murem" za obowiązkową jazdą zwłączonymi światłami mijania przez całą dobę. Na stronie resortu możnaprzeczytać komentarz do publikacji prasowych dotyczących jazdy na światłachdziennych.

 

Światła po europejsku

Wszystkie światła, w które wyposażane są modele Skody spełniająwymogi przepisów europejskich, dotyczących świateł dziennych.Wykładnia prawna potwierdza, że ich używanie jest zgodne również zpolskim kodeksem drogowym.

 

I stanie się jasność

Powszechnie stosowane w samochodach reflektory halogenowe lub ksenonowe w ciągunajbliższych 5 lat odejdą do lamusa. Przyszłość świateł to diody -twierdzą eksperci.

 

Jest już seryjna Honda CR-Z

Honda bardzo powoli wprowadza swoją sportowę hybrydę - model CR-Z sportshybrid coupe. Najpierw była wersja koncepcyjna, późniejprzedprodukcyjna, aż w końcu w Detroit można zobaczyć już jej finalnąpostać.

 

Honda CR-Z w europejskim wydaniu

Salon samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu Hondy CR-Z w europejskiejspecyfikacji. Wyposażone w napęd hybrydowy coupe posiada układ siedzeń typu2+2 oraz światła do jazdy dziennej z ośmioma diodami LED.

 

Światła do jazdy dziennej to obowiązek

Od 2011 roku, na terenie całej Unii Europejskiej wszystkie nowo wyprodukowanesamochody będą musiały być standardowo wyposażane w światła do jazdydziennej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "swiatla do jazdy dziennej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017