Wyszukiwałeś:

swiatla X

jazdy X

dziennej X

. Znaleziono 340 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swiatla do jazdy dziennej

Spróbuj też wyszukać: swiatla do jazdy dziennej-w toyocie avensis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 340 wszystkich):

Włączone światła standardem od 2011

Według nowych postanowień Unii Europejskiej (UE) od 2011 roku wszystkie nowowyprodukowane samochody osobowe będą musiały być standardowo wyposażone wautomatyczne światła do jazdy dziennej.

 

Kłótnia o jazdę na światłach przez całą dobę

Już wprowadzenie obowiązku jazdy z włączonymi światłami mijania przezcałą dobę w 2007 roku spotkało się ze sporym sprzeciwem. Dwa lata minęłyi wciąż zwolennicy i przeciwnicy tego rozwiązania zasypują się argumentamiza i przeciw. Nawet statystyki wypadków, jak się okazuje, nie sąskuteczną bronią żadnej ze stron.

 

MI w sprawie jazdy na światłach w dzień

Ministerstwo Gospodarki "staje murem" za obowiązkową jazdą zwłączonymi światłami mijania przez całą dobę. Na stronie resortu możnaprzeczytać komentarz do publikacji prasowych dotyczących jazdy na światłachdziennych.

 

Światła do jazdy dziennej to obowiązek

Od 2011 roku, na terenie całej Unii Europejskiej wszystkie nowo wyprodukowanesamochody będą musiały być standardowo wyposażane w światła do jazdydziennej.

 

Będziemy jeździć bez świateł!

Jeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że Unia Europejska będzie forsowaćobowiązkową jazdę z włączonymi światłami przez całą dobę. A tymczasemszykuje się diametralna zmiana kierunku myślenia. Powód? Najnowszyraport, jaki trafił do Komisji Europejskiej, z którego wynika, że wcalejazda z włączonymi światłami nie jest taka OK.

 

Światła mijania do Trybunału

Szykuje się kolejna runda w batalii o obowiązkową jazdę na światłach całyrok przez cały dzień. Tym razem w roli sędziego powołany zostanie TrybunałKonstytucyjny, a w roli atakującego ponownie Prawo i Sprawiedliwość,które ze skargą na ten przepis zamierza wystąpić do Trybunału.

 

Światła dzienne zgodnie z prawem

Od dłuższego czasu w związku ze zmianą przepisów zmuszeni jesteśmykorzystać ze świateł w samochodzie przez cały dzień. Zgodnie z przepisamimożemy korzystać z tzw. świateł dziennych, które ostatnio robiądużą furorę nie tylko w samochodach nowych, ale także na rynku akcesoryjnym.

 

Obowiązkowe światła dzienne

W życie weszła unijna dyrektywa, zgodnie z którą wszystkie nowesamochody dostępne w sprzedaży na terenie Unii Europejskiej muszą byćwyposażone w automatyczne światła do jazdy dziennej.

 

LED-y, czyli światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej stają się coraz bardziej popularnym elementemwyposażenia zewnętrznego samochodów. I nie dotyczy to tylko nowychmodeli prosto z salonu, ale i dużo starszych aut. Dzięki nim jesteśmy lepiejwidoczni na drodze, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa, a przytym uatrakcyjniają wygląd naszego pojazdu.

 

Wątek na forum: Światła do jazdy dziennej.

WItam. Od dziś jestem szczesliwym posiadaczem Dodge'a Caliber, autko rewelacyjne, co prawda dosyc plastikowe, lecz spelnia moje wymagania zarowno zawieszenia jak i wygladu i pojemnosci. Jedno mnie martwi, jak narazie autkiem jezdzilem tylko i wylacznie ze swiatlami mijania, nie umiem, nie potrafi...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "swiatla do jazdy dziennej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017