Wyszukiwałeś:

swiatla X

ksenonowe X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swiatla ksenonowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Nowe trendy w oświetleniu

Firmy trudniące się projektowaniem samochodów coraz częściej doradzająproducentom aut, aby stawiali w swoich nowych produktach na reflektory wykonanew technologii LED. Coraz więcej firm widzi w nich tanią, dobrą alternatywędla ksenonów.

 

Oświetl swój samochód

Jednym z elementów, który diametralnie różni samochodyjest system oświetleniowy. I nie chodzi tutaj o kwestie wizualne. Jedne lampydają mocne i jasne światło, inne świecą dosłownie anemicznie. Widać togołym okiem już przy nowych samochodach.

 

I stanie się jasność

Powszechnie stosowane w samochodach reflektory halogenowe lub ksenonowe w ciągunajbliższych 5 lat odejdą do lamusa. Przyszłość świateł to diody -twierdzą eksperci.

 

Ksenonowe światła

Jest to nowy rodzaj reflektorów, w którym zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem wykorzystywany jest łuk świetlny. Dzięki temu uzyskiwane jest intensywne, jasne światło i poprawia się widoczność podczas jazdy w złych warunkach.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Światła przednie

Światła przednie, czyli popularnie zwane reflektory, to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu, którego zadaniem jest oświetlenie drogi przed samochodem, a także spowodowanie, że jesteśmy lepiej widoczni przez innych uczestników dróg.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Czym świeci nasz samochód?

Co kilka lat pojawiają się różne trendy jeśli chodzi o technologięwykorzystywaną w naszych samochodach. Tym razem bierzemy pod lupę systemoświetlenia zewnętrznego. Przez ostatnie lata pojawiały się różnewynalazki, ale tak naprawdę na rynku są oferowane trzy warianty oświetlenia.

 

Nowe reflektory Scania

Produkty Scania są stale ulepszane. Przyszła pora na oświetlenie z przodu.Użytkownicy mają szerszy wybór opcji, a baczni obserwatorzyciężarówek zauważą od razu nową formę świateł.

 

LED-y, czyli światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej stają się coraz bardziej popularnym elementemwyposażenia zewnętrznego samochodów. I nie dotyczy to tylko nowychmodeli prosto z salonu, ale i dużo starszych aut. Dzięki nim jesteśmy lepiejwidoczni na drodze, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa, a przytym uatrakcyjniają wygląd naszego pojazdu.

 

Volvo nie będzie oślepiać kierowców

To kolejny krok ku temu, by kierowcy nie musieli zaprzątać sobie głowy innymirzeczami niż prowadzenie auta. Układ Active High Beam Control steruje wiązkąświatła w ten sposób, by nie oślepiać innych pojazdów,poruszając się cały czas z włączonymi światłami drogowymi.

 

Katastrofalny stan świateł

Zaledwie 8 proc. przebadanych lamp w samochodach było poprawnie ustawione, zaśjakość ponad 10 proc. nie nadawała się do użytku. To wstępne wynikibadania przeprowadzonego przez Instytut Transportu Samochodowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "swiatla ksenonowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017