Wyszukiwałeś:

swiatla

. Znaleziono 11218 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swiatla

Spróbuj też wyszukać: swiatla altea swiatla do chevy avalanche swiatla toyota avensis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11218 wszystkich):

Włączone światła standardem od 2011

Według nowych postanowień Unii Europejskiej (UE) od 2011 roku wszystkie nowowyprodukowane samochody osobowe będą musiały być standardowo wyposażone wautomatyczne światła do jazdy dziennej.

 

Świecić inteligentnie

Układ oświetlenia w samochodach to temat, w którym konstruktorzy odprzeszło wieku wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania, ale wbrew pozorom niezostał on jeszcze do końca wyczerpany. Kiedyś drogę kierowcom oświetlałalampa karbidowa, dziś robi to reflektor, który potrafi"myśleć".

 

Nie męczą oczu, wytrzymują 2 tysiące godzin

Firma OSRAM opracowała nową budowę skrętki, która pozwoli poprawićzasięg reflektora nawet do 200 metrów. Poza tym barwa światła jakiebędą dawać żarówki nie będzie męczyć wzroku podczas jazdy nocą.Poniżej krótka prezentacja i charakterystyka nowości.

 

Złe ustawienie to zagrożenie!

Nie raz, nie dwa jadąc w nocy samochodem zdarzyło się, że nadjeżdżający znaprzeciwka pojazd oślepił nas światłem swoich reflektorów. O ileprzyczyną nie było włączenie świateł drogowych, to prawdopodobnie osobnikten miał źle wyregulowane reflektory.

 

Oświetl swój samochód

Jednym z elementów, który diametralnie różni samochodyjest system oświetleniowy. I nie chodzi tutaj o kwestie wizualne. Jedne lampydają mocne i jasne światło, inne świecą dosłownie anemicznie. Widać togołym okiem już przy nowych samochodach.

 

Adaptacyjne światła stop w Mercedesach Vito i Viano

Od teraz każdy nowo zamawiany samochód Mercedes-Benz Vito lub Vianobędzie dostarczany z nową funkcją bezpieczeństwa - adaptacyjnymi światłamistop, które znajdą się w standardowym wyposażeniu tych modeli.

 

Kłótnia o jazdę na światłach przez całą dobę

Już wprowadzenie obowiązku jazdy z włączonymi światłami mijania przezcałą dobę w 2007 roku spotkało się ze sporym sprzeciwem. Dwa lata minęłyi wciąż zwolennicy i przeciwnicy tego rozwiązania zasypują się argumentamiza i przeciw. Nawet statystyki wypadków, jak się okazuje, nie sąskuteczną bronią żadnej ze stron.

 

Osram po zmroku

W okresie jesienno zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok zadbajmy o dobreświatła w naszym samochodzie. Odpowiednio dobrane, w znaczny sposóbpoprawiają widoczność oraz wpływają na jakość jazdy i komfort prowadzeniapojazdu. 

 

Światła po europejsku

Wszystkie światła, w które wyposażane są modele Skody spełniająwymogi przepisów europejskich, dotyczących świateł dziennych.Wykładnia prawna potwierdza, że ich używanie jest zgodne również zpolskim kodeksem drogowym.

 

I stanie się jasność

Powszechnie stosowane w samochodach reflektory halogenowe lub ksenonowe w ciągunajbliższych 5 lat odejdą do lamusa. Przyszłość świateł to diody -twierdzą eksperci.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017