Wyszukiwałeś:

swinoujscie

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swinoujscie

Spróbuj też wyszukać: gorlice-swinoujscie miedzyzdroje swinoujscie -szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

S-3 do Lubawki

O tym jak ważne jest połączenie portów morskich z południem Polski nietrzeba nikogo przekonywać. Jeżeli spojrzymy na to jeszcze bardziej globalnieekspresowa droga S-3 będzie najkrótszym połączeniem Skandynawii w kierunkuPragi, a poruszając się dalej, poprzez Austrię, do portów basenu MorzaŚródziemnego.

 

Międzyrzecz - obwodnica

Obwodnica miasta Międzyrzecz o długości 6,5 km przebiegać będzie w ciągudrogi krajowej nr 3 Świnoujście - Jakuszyce. Budowana będzie przez 20miesięcy a koszt robót budowlano-montażowych wyniesie prawie 75 mln zł.

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Nowe przejście Świnoujście-Garz

Z końcem listopada wojewoda zachodniopomorski podpisał umowę na budowęprzejścia granicznego Świnoujście - Garz. Koszt inwestycji to ponad 3,38 mlneuro (netto). Przejście ma być zbudowane w ciągu 10 miesięcy przezPolimex-Mostostal Siedlce.

 

Lotnisko, tunel, drogi...

Zachodniopomorskie czekają nowe inwestycje. Według zapowiedzi szefa rządu 3mln zł zostanie przeznaczonych na modernizację lotniska Szczecin - Goleniów azmiana statusu (z powiatowych na krajowe) dróg łączących Świnoujście zmorzem oraz biegnących przez Wolin ma pozwolić na pozyskanie funduszy z UE.

 

300 mln zł dla portów Szczecin i Świnoujście

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. zgłosił wnioski odofinansowanie 11 projektów inwestycyjnych. Minister gospodarki morskiejRafał Wiechecki poinformował, że dofinansowanie uzyska w pierwszejkolejności 5 najpilniejszych inwestycji niezbędnych do prawidłowegofunkcjonowania i rozwoju portów.

 

Nowa droga krajowa w Świnoujściu

GDDKiA nadała numer nowej drodze krajowej w Świnoujściu. Ulice Pomorska,Karsiborska, Nowokarsiborska i Grunwaldzka, jako droga krajowa, o łącznejdługości 14 kilometrów, otrzymały numer 93. Zmiana statusu (zpowiatowych na krajowe) tras łączących Świnoujście z morzem orazbiegnących przez Wolin ma pozwolić na pozyskanie funduszy z UE.

 

Jacht kontra samochód

Rywalizacja pomiędzy różnymi środkami transportu nie jest niczymnowym. Nawet takimi, które poruszają się w różnychśrodowiskach. Tym razem do boju staną jacht oraz Renault Megane. Miejscemrywalizacji będzie trasa Świnoujście-Hel.

 

Pobił rekord ale przegrał z autem

Nowy rekord na trasie Świnoujście – Gdynia wynosi 13 godzin, 7 minut, 40sekund i został ustanowiony w nocy z 29-30 sierpnia przez Romana Paszke najednostce GEMINI 3. Równoczesną rywalizację prowadzoną z RenaultMegane ECO2 na trasie Świnoujście – Hel wygrał samochód.

 

Rozszerzenie ruchu na trasie Świnoujście-Garz

Od 21 grudnia 2009 roku przez byłe drogowe przejście graniczneŚwinoujście-Garz mogą przejeżdżać samochody o łącznej masie całkowitej7,5 tony.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017