Wyszukiwałeś:

swinoujscie

. Znaleziono 123 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swinoujscie

Spróbuj też wyszukać: gorlice-swinoujscie miedzyzdroje swinoujscie -szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 123 wszystkich):

Wątek na forum: Przymiarki do Zach. Obejścia Szczecina

Przecież Szczecin ma obejście przez A6!! Tranzyt w ogóle omija miasto zarówno z kierunku Świnoujścia (S3), jak również Gdańska (DK6) oraz Bydgoszczy i Poznania (S3, DK10). Zamiast tego warto by pomyśleć o przedłużeniu A6/S6 do Koszalina lub co jest bardziej racjonalne (ale nikt tego nie porusza),...

 

Nowe przejście Świnoujście-Garz

Z końcem listopada wojewoda zachodniopomorski podpisał umowę na budowęprzejścia granicznego Świnoujście - Garz. Koszt inwestycji to ponad 3,38 mlneuro (netto). Przejście ma być zbudowane w ciągu 10 miesięcy przezPolimex-Mostostal Siedlce.

 

300 mln zł dla portów Szczecin i Świnoujście

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. zgłosił wnioski odofinansowanie 11 projektów inwestycyjnych. Minister gospodarki morskiejRafał Wiechecki poinformował, że dofinansowanie uzyska w pierwszejkolejności 5 najpilniejszych inwestycji niezbędnych do prawidłowegofunkcjonowania i rozwoju portów.

 

Nowa droga krajowa w Świnoujściu

GDDKiA nadała numer nowej drodze krajowej w Świnoujściu. Ulice Pomorska,Karsiborska, Nowokarsiborska i Grunwaldzka, jako droga krajowa, o łącznejdługości 14 kilometrów, otrzymały numer 93. Zmiana statusu (zpowiatowych na krajowe) tras łączących Świnoujście z morzem orazbiegnących przez Wolin ma pozwolić na pozyskanie funduszy z UE.

 

Umowa na budowę nowego mostu w Świnoujściu

Podpisano umowę pomiędzy Miastem Świnoujście i konsorcjum firm POLIMEX-MOSTOSTAL S.A. WARSZAWA oraz Zakład Robót Hydrotechnicznych iPodwodnych UW SERVICE Sp. z o.o. Szczecin na realizację zadania pn: "Budowa mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Wolin i Karsibór wrazz rozbiórką Mostu Piastowskiego w Świnoujściu". Kosztinwestycji  to blisko 41,5 mln zł i pokryty zostanie w całości ześrodków budżetu miasta.

 

Ruszają prace przy budowie mostu Wolin - Karsibór

Rozpoczęto prace związane z przygotowaniem placu budowy dla zadania"Budowa mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Wolin i Karsibórwraz z rozbiórką Mostu Piastowskiego w Świnoujściu". Wedługharmonogramu inwestycji, pierwsze pale  zostaną  wbite w lutym;montaż wszystkich podpór powinien zostać zakończony jeszcze w tymroku. Oddanie całości inwestycji do użytku nastąpi do końca 2012 roku.Koszt budowy mostu to blisko 41,5 mln zł.  

 

Przebudowa w centrum Świnoujścia

W Świnoujściu trwa przebudowa centralnego układu komunikacyjnego. Celemprojektu jest poprawa układu komunikacyjnego w bardzo obciążonym ruchemsamochodowym centrum miasta oraz zwiększenie funkcjonalności terenu poprzezodciążenie historycznego śródmieścia Świnoujścia wobecwzrastającego natężenia ruchu drogowego.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

Pierwszy ku budowie tunelu w Świnoujściu

Świnoujście otrzyma prawie 5 milionów złotych. Fundusze przeznaczonezostaną na opracowanie dokumentacji pozwalającej rozpocząć budowę tunelu.Środki pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego WojewództwaZachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

 

Tunel połączy wyspy Uznam i Wolin

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nabudowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Zobacz, kiedypowstanie nowa inwestycja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017