Wyszukiwałeś:

sygnalizacja X

swietlna X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sygnalizacja swietlna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Pierwsze unijne pieniądze na drogach Małopolski

Projekt remontu drogi nr 4 na odcinku Kraków - Targowisko jest pierwszymkontraktem na drogach małopolski współfinansowanym przez Unię Europejską.Wartość robót budowlano - montażowych to ponad 17,79 mln euro, z czego 75%zostanie dofinansowane z europejskiego funduszu ISPA.

 

Zmiany w ruchu na DK 50 Grójec – Mińsk Maz.

W miejscowościach Słomczyn i Stojadła w ciągu drogi nr 50 Grójec– Minsk Mazowiecki obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu. Ma tozwiązek z przebudową DK nr 50 w tym budową obwodnic tych miejscowości.Krajowa 50-tka, omijająca Warszawę średnio 20-30 km od granic miasta pełnirolę obwodnicy TIR.

 

Utrudnienia na siódemce

Drogowcy przystąpili do kolejnych prac związanych z modernizacją drogikrajowej nr 7 z Rabki do Chyżnego, która rozpoczęła się we wrześniuubiegłego roku. W związku z przebudową pojawią się kolejne utrudnienia wruchu.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Uwaga na utrudnienia na Lubelszczyźnie

Przewężenia jezdni i ruch wahadłowy to oznaka rosnącej aktywności firmwykonujących przebudowy dróg krajowych na Lubelszczyźnie. Niestety,wiąże się to z utrudnieniami dla kierowców. W okresie świątecznymutrudnienia będą ograniczone do minimum - zapewnia GDDKiA w Lublinie.

 

Małopolska: ruszają prace drogowe i mostowe

Zaraz po świętach ruszają prace na drogach krajowych w Małopolsce.Utrudnienia dla kierowców będą spore bo przebudowany będzie odcinek DK75 na trasie Szarów – Targowisko  oraz autostradowa obwodnicaKrakowa na odcinku od węzła w Opatkowicach do ulicy Kąpielowej. Modernizowanebędą także niektóre obiekty mostowe w województwie.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Gdańsk: wakacyjny remont z korkami w tle

Dwa miesiące potrwa remont nawierzchni jednej z najważniejszych arteriidrogowych Gdańska - ul. Podwale Przedmiejskie. Kierowcy muszą przygotowaćsię na gigantyczne korki w tym rejonie, bowiem na remontowanym węźle Okopowawłącza się ruch z autostrady A1, DK 1, DK 7, obwodnicy, z centrum Gdańska,Sopotu i Gdyni. Prace powinny potrwać do 13 sierpnia.

 

Uwaga na remonty na Podkarpaciu

Remontowane są drogi na Podkarpaciu ale remonty sprawiają też utrudnienia wruchu. W najbliższych dniach kierowcy napotkają je na kilkunastu odcinkachdróg krajowych.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sygnalizacja swietlna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017