Wyszukiwałeś:

sygnalizacja X

swietlna X

. Znaleziono 519 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sygnalizacja swietlna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 519 wszystkich):

Zielona fala na DK 1 w Toruniu

Niebawem ruszą prace przy modernizacji sygnalizacji świetlnej na jednej znajbardziej ruchliwych arterii Torunia - ul. Grudziądzkiej, która jestfragmentem drogi krajowej nr 1. Efektem inwestycji będzie tzw. "zielonafala", co powinno ułatwić płynne poruszanie się. Zielona fala zaczniedziałać w przyszłym roku. Inwestycja wyniesie ponad 1,7 mln zł.

 

Wątek na forum: Europejskie firmy chcą budować nowy most w Bydgoszczy

wreszcie pierwsze powazne podejscie do rozładowania problemów komunikacyjnych w centrum Bydgoszczy.W tym miescie po okresie rzadów prezydenta Jasiakiewicza który rozpoczał budowę Ronda Grunwaldzkiego zresztą wysoce nieudanego z uwagi na zainstalowanie w samym centrum sygnalizacji swietlnej któr...

 

Komunikacja w języku "Travolution"

Specjaliści ds. rozwoju z Audi opracowali nowatorski system komunikacjidrogowej. W projekcie „Travolution” stworzyli metodę dialogusamochodów i sygnalizacji świetlnej.

 

Bezpieczniej w Więcborku i Pakości

W tym roku ZDW w Bydgoszczy będzie kontynuował działania poprawiającebezpieczeństwo na drogach. W Więcborku i Pakości powstaną nowe sygnalizacjeświetlne. Wymieniane będą  też bariery.

 

Rusza przebudowa skrzyżowania w rejonie Wałbrzycha

Miejsce przecięcia dwóch dróg wojewódzkich: 379 i 381zostanie do końca tego roku przebudowane, a po zakończeniu modernizacji ruchna nim będzie sterowany nowoczesną sygnalizacją świetlną.

 

Wahadło na Zakopiance w Dunajcu

Wprowadzono ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu, na drodze krajowej nr47 popularnie nazywanej Zakopianką. Sygnalizacja świetlna ustawiona jest przedwjazdami na most i na skrzyżowaniu dk 47 z ul. Jana Pawła II. Wprowadzenieruchu wahadłowego spowodowane jest bardzo złym stanem technicznym mostu izgodne z zaleceniami opinii eksperckiej. Stan techniczny mostu jest cały czasmonitorowany, w razie jego pogorszenia podjęte zostaną dalsze decyzje.

 

Będzie bezpieczniej na czwórce w Nagawczynie

Drogowcy planują ogłosić przetarg na budowę ronda na krajowej czwórceoraz zainstalowanie sygnalizacji świetlnej wzbudzanej na istniejącymprzejściu dla pieszych w miejscowości Nagawczyna. Inwestycja jest odzewem napostulaty mieszkańców oraz władz samorządowych.

 

Świetlny jubileusz

Zielone, żółte, czerwone. Nieprzerwanie zmieniające się koloryświateł wprowadzają porządek w ruchu samochodowym. I tak od 100 lat. Sygnalizatory świetlne obchodzą właśnie swój okrągły jubileusz.

 

Bezpieczniej na skrzyżowaniach w lubelskim

Dzieki nowej sygnalizacji świetlnej w Moszczance, Radzyniu Podlaskim i JanowieLubelskim poprawi się bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 

Nowa sygnalizacje świetlne w świętokrzyskim

Kielecki oddział GDDKiA uruchomił w ostatnim czasie nowe sygnalizacjeświetlne na terenie województwa świętokrzyskiego, dziękiktórym poprawi się bezpieczeństwo na niektórych obciążonychruchem skrzyżowaniach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sygnalizacja swietlna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017