Wyszukiwałeś:

system X

Start X

Stop X

. Znaleziono 164 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system Start Stop

Spróbuj też wyszukać: vw system start stop

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 164 wszystkich):

Fiat stawia na Start-Stop

W przyszłości wszystkie modele marki Fiat będą wyposażone standardowo wsystem oszczędzający paliwo "Start-Stop". Włoski producentoficjalnie potwierdził to stanowisko wczoraj (wtorek, 24.06.) podczas jednej zeswoich wystaw w Monzy.

 

Mazda ze Start-Stop

Samochody Mazdy od przyszłego roku mają być oszczędniejsze. Japońskikoncern wszystkie jednostki benzynowe wyposaży w system Start-Stop.

 

Cee'd z systemem Start-Stop

Koreański kompakt, który narobił nieco zamieszania w Europie będzieniebawem seryjnie wyposażony w technologię Start-Stop. System pozwalaobniżyć zużycie paliwa, a także emisję dwutlenku węgla do atmosfery. 

 

Automat, który gaśnie

System Start-Stop to jedna z wielu nowoczesnych form zmniejszających zużyciepaliwa, jakie zostały opracowane w ostatnim czasie. Jednak do tej pory,korzystać z niego mogły tylko samochody wyposażone w skrzynie mechaniczne.Dzięki firmie ZF, ma się to zmienić. Inżynierowie tej marki przedstawiliwłaśnie odpowiednik systemu Start-Stop w wersji dla automatów.

 

Usypianie silnika

Sygnalizatory na krzyżówce zapalają czerwone światła stop. Kierowcazatrzymuje się, wbija bieg jałowy. Silnik gaśnie automatycznie. Cisza.Właśnie uruchomił się system Start-Stop, który w jeździe po mieściemoże ograniczyć spalanie auta nawet o 10%.

 

Mazda3 i i-stop

Mazda opracowała system start-stop, który w Europie debiutuje w nowymsilniku 4-cylindrowym 2,0- DISI w nowej Mazdzie3. Układ i-stop w benzynowejwersji 2,0 z wtryskiem bezpośrednim nowej Mazdy3 włącza się automatycznie pokażdym rozruchu silnika.

 

Rekordowa sprzedaż Mercedesa Atego z systemem Start-Stop

W pierwszym półroczu 2009 roku sprzedano ponad 2600 lekkichpojazdów ciężarowych Mercedes-Benz Atego wyposażonych w systemStart-Stop. To o około 1500 egzemplarzy, a więc o 130% więcej niż w całymroku 2008.

 

Jubileusz oszczędzania

Od wprowadzenia systemu do produkcji seryjnej pod koniec 2007 roku do sierpnia2009 Bosch wyposażył milion pojazdów w system Start-Stop. W roku 2012już co drugi nowy samochód w Europie będzie wyposażony w tętechnologię.

 

Eko-Volvo

Volvo Cars po raz pierwszy w historii przekroczyło magiczną granicę 100 gramna kilometr. Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentowane zostałonowe C30 DRIVe, wyposażone w technologię Start/Stop, zużywające zaledwie 3,8litra oleju napędowego na 100 km. Poziom emisji jest równie niski iwynosi jedynie 99 g CO2 na 1 km.

 

Start-Stop po raz pierwszy z automatem

Audi jako pierwszy producent połączył funkcję Start-Stop ze skrzyniąautomatyczną. Rozwiązanie będzie można otrzymać na początku w modelu AudiA3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "system Start Stop".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017