Wyszukiwałeś:

system X

bezkluczykowy X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system bezkluczykowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Taka jest nowa Fiesta

Nie spełniły się groźby, że następca Fiesty będzie sprzedawany pod innąnazwą. Już w marcu na wystawie w Genewie pojawi się kolejna generacja tegoprzedstawiciela segmentu małych aut Forda.

 

Nadjeżdża nowy Challenger

Powoli zbliża się jesień, a wraz z nią premiera rynkowa jednego znajbardziej oczekiwanych samochodów - Dodge Challenger. Niestety, mimosporej ekspancji tej amerykańskiej marki na rynku europejskim, Challengerbędzie oferowany w sprzedaży tylko w USA. Przynajmniej na początku...

 

Ford Kuga: Przyczajony tygrys

Wydawało się, że Ford przespał najlepszy moment na wprowadzenie do swojejgamy modelowej samochodu z segmentu crossover. Okazuje się jednak, że tazachowawcza taktyka wcale nie wyszła mu na złe, bowiem na rynek trafiłświetnie wyglądający samochód oferujący bardzo dobre właściwościjezdne. O kim mowa? Tytułowym "tygrysem", walczącym o pozycję wstadzie kompaktowych SUV-ów, jest Ford Kuga.

 

Kia Venga od 39 900 zł

Polski oddział marki Kia podał oficjalne ceny swojego nowego samochodu klasymini MPV - modelu Venga. Cennik otwiera wersja z silnikiem benzynowym 1.4 90 KMw kwocie 39 900 zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "system bezkluczykowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017