Wyszukiwałeś:

system X

kontroli X

stabilnosci X

pojazdu X

VSC X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system kontroli stabilnosci pojazdu VSC

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

ESP ratuje życie

W badaniach przeprowadzonych przez centrum Thatcham wynika, że gdyby w nowychsamochodach standardowo montowano technologię ESP, to w ponad trzech tysiącachprzypadków można by uniknąć poważnych konsekwencji, a także uratowaćżycie ponad 400 osobom.

 

DAF CF i XF105 w wersji "Edycja 2009"

Nowe wersje DAF'a charakteryzuje zoptymalizowany i ekonomiczny układ napędowy.Dla klientów ceniących sobie dodatkowe udogodnienia i bezpieczeństwodostępny jest adaptowalny tempomat (ACC) z modułem ostrzegania przed kolizją(FCW). Wielu dealerów, pragnąc zaprezentować wszystkie dostępnerozwiązania w jednym modelu, skonfigurowało samochód XF105„Edycja 2009” jako pojazd Safety Demo.

 

Toyota RAV4 2012

Amerykański oddział Toyoty podał szczegóły dotycząc przyszłorocznejwersji Toyoty RAV4. Pierwsza generacja Toyoty RAV4 pojawiła się 15 lat temujako jeden z pierwszych w klasie kompaktowych crossoverów. Nowy modelbędzie dostępny w trzech wersjach - RAV4, Sport i topowej Limited. Do wyborubędą dwa silniki czterocylindrowy i V6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "system kontroli stabilnosci pojazdu VSC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017