Wyszukiwałeś:

system X

sterowania X

zaworow X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system sterowania zaworow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Eaton Truck Components w biegu

Eaton Truck Components Sp. z o.o. w Tczewie w najbliższym czasie zamierzaposzerzyć asortyment produkowanych skrzyń biegów. Powołana do życia w 1998r. spółka prowadzi aktywny program inwestycyjny. Do końca 2004 roku nakładyinwestycyjne sięgnęły 52 mln USD. Firma zatrudniająca obecnie 610 osób tojeden z największych pracodawców w regionie.

 

Turbodoładowany

W zeszłym roku minęło dokładnie trzydzieści lat od momentu kiedy szwedzkiproducent samochodów marki Saab, opierając się na swoim lotniczymrodowodzie, postanowił udowodnić i zaszczepić turbodoładowanie dosamochodów cywilnych. Dzisiaj można stwierdzić, że jest to jedynyproducent, który tak konsekwentnie związał swoje konstrukcje z tątechnologią.

 

Kolor dymu prawdę ci powie

Białe, niebieskie, a w najgorszym przypadku czarne. Jeśli we wstecznymlusterku swojego samochodu zauważysz ciągnące się kłęby dymu w takichbarwach to jest niemal pewne, że z twoi autem dzieje się coś niedobrego.

 

Zwolnienia w Eaton Truck w Tczewie

W Eaton Truck w Tczewie rozpoczęły się zwolnienia. Powodem jest spadek liczbyzamówień. Powołana do życia w 1998 r. spółka to jeden znajwiększych pracodawców w regionie.

 

MultiAir - rewolucja silnikowa "made by" Fiat

Przełomowych pomysłów w dziedzinie budowy silników było wciągu ostatnich dekad niewiele. Nadchodzi jednak rewolucja, i to przez duże"R". Jej inspiratorem jest Fiat, który intensywnie testuje nowysystem o nazwie MultiAir. O nowym technologii włoskiej marki wspominaliśmy nałamach mojeauto.pl już kilka tygodni temu. Teraz postanowiliśmy przyjrzećsię jej nieco dokładniej.

 

Univalve - oszczędny system sterowania zaworów

Mimo ogromnego postępu w kwestii ograniczenia spalania, silniki benzynowe nadalsą uznawane za mniej ekonomiczne w porównaniu z jednostkamiwysokoprężnymi. Jedną z głównych przyczyn są większe straty wukładzie dolotowym powietrza. Ostatnio jednak pojawiła się pewna koncepcja,która może definitywnie zmienić układ sił pomiędzy silnikami typuOtto i Dieslami.

 

Chevrolet Camaro: Superbohater

Jeśli Twojemu sercu bliskie są takie kwestie jak praktyczność i ekonomika,to ta recenzja prawdopodobnie nie jest dla Ciebie. Nasze wtorkowe wydanie"Tygodnia z Chevroletem" w Mojeauto.pl, poświęcamy spadkobiercyjednego z najbardziej spektakularnych modeli amerykańskiej marki. Oto nowyChevrolet Camaro. Let's get ready to rumble!

 

CamInCam, czyli wał rozrządu 2 w 1

Oszczędność to w dzisiejszych czasach cnota. Nic więc dziwnego, że takiejzalety w swoich samochodach szukają wszyscy producenci. Niebawem w swoichmodelach będą mogli skorzystać z kolejnego rozwiązania, któreograniczy apetyt silników na paliwa.

 

Mercedes-Benz rozszerza gamę silników heavy-duty

Mercedes-Benz rozszerza gamę rzędowych, sześciocylindrowych silnikówheavy-duty, służących do napędu pojazdów ciężarowych iautobusów. Zależnie od wersji, moc nowej, montowanej pionowo jednostkiOM 470 o pojemności 10,7 litra waha się od 240 kW (326 KM) do 315 kW (428 KM).Jej montażem od czerwca zajmie się niemiecki zakład w Mannheim. Lekka,wydajna konstrukcja dołącza do nowej generacji silników spod znaku"BlueEfficiency Power".

 

Infiniti G, czyli Q50

Na rozpoczętej w poniedziałek wystawie samochodowej w Detroit Infinitizaprezentowało swój pierwszy model według nowego nazewnictwa marki.Infiniti Q50 to jednak nic innego, jak nowa generacja znanego także w Polscesedana z rodziny G.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "system sterowania zaworow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017