Wyszukiwałeś:

system X

teleinformatyczny X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system teleinformatyczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Tachografy cyfrowe w Polsce

Ministerstwo Transportu i Budownictwa na swoich stronach internetowychopublikowało informację dotyczącą stanu wdrożenia systemu nowych, cyfrowychtachografów w Polsce. Jak wynika z treści biuletynu wszystkie trudnościzwiązane z wprowadzeniem nowych urządzeń do obiegu zostały zwalczone.

 

E-mail w samochodzie

Firma IMS (Intelligent Mechatronic Systems), światowy lider w produkcjiteleinformatycznych systemów bezpieczeństwa w samochodach, przedstawiłwłaśnie swój najnowszy produkt o nazwie iLane.

 

Facebook sterowany głosem (w samochodzie) + [VIDEO]

Firma OnStar zaprezentowała nowy system teleinformatyczny, który jużniebawem zadebiutuje na pokładzie samochodów za oceanem. Próczstandardowych funkcjonalności oferuje on szeroką obsługę serwisuspołecznościowego Facebook.

 

Inteligentne Skody

"Inteligentny System Ratunkowy ISR2" firmy Keratronik Sp. z o.o.będzie wyposażeniem nowych samochodów marki Skoda.

 

Bez kluczyka łatwiej

Wielu z nas obawia się kradzieży samochodu. Aby tego uniknąć, instalujemyzaawansowane systemy alarmowe, parkujemy auta na strzeżonych parkingach i...wybieramy na liście wyposażenia opcjonalnego pozycję "KeylessEntry".

 

Scania pomaga użytkownikom

Scania Driver Support to nowatorski system, który w czasie rzeczywistymocenia styl jazdy i udziela kierowcy wskazówek. System ten zostałuzupełniony o usługi Fleet Management, w ramach których użytkownikmoże wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakres pomocy.

 

Telematyczny system Volvo Bus

System telematyczny Volvo Bus jest narzędziem, które może w łatwysposób obniżyć koszty operatorów autobusów iautokarów. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej, abyuzyskać dostęp do informacji, które mogą pomóc w optymalizacjidziałań operatora.

 

Będą "uszczelniać" system stacji kontroli pojazdów

W grudniu 2012 roku z inicjatywy Ministerstwa Transportu, powołana zostałagrupa robocza, zadaniem której było sformułowanie propozycjirozwiązań strategicznych systemu badań technicznych pojazdów.Właśnie zakończyła ona swoje prace w tym zakresie.

 

Jeden egzamin, jedna baza pytań

Szykuje się kolejna rewolucja w egzaminach na prawo jazdy. Tym razemteoretycznych. W całym kraju będzie obowiązywać jedna, wspólna bazapytań, za której przygotowanie odpowiedzialny będzie minister ds.transportu. Projekt nowelizacji zmian wpłynął już do Sejmu.

 

Jest już jedna baza pytań egzaminacyjnych dla WORD

Od dzisiaj (7 lipca) wszystkie Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego będakorzystać z jednej, skonsolidowanej bazy pytań egzaminacyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "system teleinformatyczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017