Wyszukiwałeś:

systemy X

alarmowe X

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: systemy alarmowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Odłącz zapłon złodziejowi

Kradzieże samochodów to ogólnoświatowa plaga. Firmyprześcigają się w opracowywaniu rozwiązań, które pozwolą skuteczniezniechęcić złodzieja lub uniemożliwić mu odjechanie naszym samochodem.General Motors opracował system, który pozwoli jednym kliknięciemodłączyć zapłon.

 

Unia zażąda systemu eCall

Miało być na zasadzie dobrowolności, ale najprawdopodobniej skończy sięwprowadzeniem środków nakazujących wdrożenie nowego samochodowegosystemu bezpieczeństwa eCall. Komisja Europejska ponownie i chyba już ostatniraz wezwała wszystkie kraje unijne, by te przyspieszyły wprowadzanierozwiązań, które doprowadziłyby do montowania w nowych pojazdachsystemu powiadamiania o wypadkach eCall.

 

Blokada dla złodzieja

Nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść. Z takiego założenianie zawsze wychodzą producenci zestawów alarmowych, bowiem złodziejsamochodowy w dzisiejszych czasach oznacza wysoko wyszkolonego specjalistęzamiast osiłka w "firmowym" dresie.

 

Systemy przeciwpożarowe standardem w europejskich autobusach

Europejscy producenci autobusów miejskich i turystycznych zdecydowali,że w produkowanych przez nich autobusach standardowym wyposażeniem będąprzeciwpożarowe systemy alarmowe. Urządzenia montowane w komorze silnika orazw obszarze nagrzewnic, trafią do europejskich autobusównajpóźniej od stycznia 2011 r.

 

Inteligentne Skody

"Inteligentny System Ratunkowy ISR2" firmy Keratronik Sp. z o.o.będzie wyposażeniem nowych samochodów marki Skoda.

 

Bez kluczyka łatwiej

Wielu z nas obawia się kradzieży samochodu. Aby tego uniknąć, instalujemyzaawansowane systemy alarmowe, parkujemy auta na strzeżonych parkingach i...wybieramy na liście wyposażenia opcjonalnego pozycję "KeylessEntry".

 

Cadillac Escalade: jeszcze lepsze zabezpieczenia

Najnowsza wersja Cadillaca Escalade została wyposażona w jeszcze lepsze systemy zapobiegające kradzieży. Samochód jest wyposażony wtechnologię OnStar, która zapobiega dostaniu się do środkaniepowołanym osobom i odjechaniu naszym autem z miejsca gdzie jepozostawiliśmy.

 

Europosłowie chcą obowiązkowego systemu eCall

Czy do obowiązkowo montowanych we wszystkich samochodach pasówbezpieczeństwa, układu ABS już wkrótce dołączy kolejny systembezpieczeństwa? Parlament Europejski właśnie przyjął rezolucję, zgodnie zktórą od 2015 roku we wszystkich nowych autach miałby pojawić sięsystem eCall.

 

System SOS na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Do końca września na autostradzie A8 w ciągu Autostradowej ObwodnicyWrocławia między węzłami Południe i Psie Pole zostanie zainstalowany SystemŁączności Alarmowej SOS.

 

System eCall od marca 2018 w każdym aucie

Nie od października bieżącego roku, jak pierwotnie planowano, ale od marca2018 roku w każdym nowym samochodzie sprzedawanym na terenie Unii Europejskiejbędzie musiał być zainstalowy system eCall.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "systemy alarmowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017