Wyszukiwałeś:

szkola X

jazdy X

renault X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkola jazdy renault

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Nauka jazdy Abarthem

Fani sportowej jazdy będą mogli doszkolić swoje umiejętności w nowej szkolejazdy marki Abarth. Na początku września w Warszawie ruszył projekt o nazwieAbarth Driving Experience.

 

71 procent kierowców jeździ za szybko!

Aż 71% kierowców, jadąc przekracza dozwoloną prędkość. Blisko cotrzeciej osobie zdarza się jeździć nawet o ponad 50 km/h szybciej niżpozwalają na to przepisy! To wyniki najnowszej sondy przeprowadzonejwspólnie przez Szkołę Jazdy Renault.

 

Nie wycieraj talerzy w czasie jazdy!

Prawidłowe ułożenie i praca rąk na kierownicy mają zasadniczy wpływ nabezpieczeństwo jazdy. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przestrzegają przedzłymi nawykami, które mogą być bardzo niebezpieczne w skutkach.

 

Opona zimowa latem?

Prawie 25% polskich kierowców albo nie zmienia opon zimowych na letnielub – jeśli je zmienia – uważa, że i tak nie ma to wpływu nabezpieczeństwo jazdy. To wyniki najnowszej sondy, którą przeprowadziłaSzkoła Jazdy Renault.

 

Wątek na forum: Nie umiemy hamować z ABS

Jakie pulsacyjne intensywne naciskanie pedału??? Znowu Szkoła Jazdy Renault daje ciała... Jeździliście chłopaki kiedyś bez ABSu, czy jesteście rocznik 89 i takie auta widujecie tylko w muzeach i garażach waszych dziadków?? Hamować należy na granicy przyczepności. Pulsacyjne hamowanie ma sens tylk...

 

Renault znów alarmuje

Poważnym problemem, z istnienia którego niewielu zdaje sobie sprawę,jest tzw. mikrosen, którego doświadcza coraz więcej kierujących.

 

Skok z trzeciego piętra

Przy zderzeniu przy prędkości 50km/h ciało człowieka przyjmuje na siebietaką samą energię kinetyczną jak podczas uderzenia o ziemię po upadku ztrzeciego piętra.

 

Bezpieczeństwo dzieci

Szkoła Jazdy Renault stawia każdemu kierowcy proste pytanie, którebardzo przydaje się w obecnym okresie roku: - czy prawidłowo zapinasz dzieckow foteliku, gdy ma na sobie grubą kurtkę lub kombinezon?

 

Czy grasz fair na parkingu?

Chyba każdy przyjeżdżając czy to pod market, galerię handlową czy stadionpiłkarski zawsze zadaje sobie to samo pytanie: Czy bez problemu znajdęmiejsce na parkingu? Jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji przy parkowaniupodpowiadają trenerzy Szkoły Jazdy Renault.

 

Co denerwuje nas za kierownicą?

Co najbardziej denerwuje Polaków w zachowaniu innych kierowców?Przede wszystkim brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu – tak uważa 44%internautów, którzy wzięli udział w ankiecie zorganizowanejprzez Szkołę Jazdy Renault.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkola jazdy renault".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017