Wyszukiwałeś:

szkola X

jazdy X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkola jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Zimowa szkoła jazdy AMG

Po raz kolejny firma Mercedes-AMG zamierza zaoferować swoim klientom specjalnykurs jazdy po lodzie i śniegu. Cała impreza odbędzie się na trasachnieopodal szwedzkiego Arjeplog. Kierowcy będą mogli podnieść swojeumiejętności panowania nad samochodem przy warunkach jakie na co dzieńpanują w strefie koła podbiegunowego.

 

Jazda we mgle

Jesień jak każda pora roku w przypadku jazdy samochodem rządzi się własnymiprawami. Szczególnie niebezpiecznym zjawiskiem atmosferycznymwystępującym w tym okresie są mgły. Podróżowanie w takich warunkachsprowadza się w zasadzie do jednego - noga z gazu. Warto jednak zwrócićuwagę na kilka innych ważnych aspektów.

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Najlepszy instruktor nauki jazdy

Na co dzień szkolą i egzaminują innych kandydatów na kierowców.Raz do roku sami stają w szranki i konkurują o tytuł Instruktora Roku.

 

Uważaj, jaką szkołę jazdy wybierasz!

Już sam kurs nauki jazdy oraz egzamin końcowy na prawo jazdy mogą przynieśćsporo nerwów. Do tego dochodzą całkiem niemałe koszty. Niezwykleistotny jest także wybór odpowiedniej szkoły jazdy. I nie chodzi tutylko o to, że niektóre szkolą lepiej, inne gorzej, ale równieżo to, że niektóre naruszają prawa kursantów.

 

Program Szkoły Jazdy Scania uzyskał dofinansowanie z UE

W pierwszych dniach lutego Scania Polska  rozpoczęła realizacjęprojektu: „Szkoła Jazdy Scania - Podniesienie KwalifikacjiKierowców Samochodów Ciężarowych"współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach ProgramuOperacyjnego Kapitał Ludzki, pod patronatem Polskiej Agencji RozwojuPrzedsiębiorczości. Projekt przewiduje przeszkolenie 1500 kierowców wciągu 12 miesięcy.

 

Prawo Jazdy w Szkole Auto

Pierwsza grupa uczestników kursu nauki jazdy prowadzonego przez SzkołęAuto podeszła do egzaminu na prawo jazdy kat. B.

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska S.A. dostrzega problemy osób niepełnosprawnych i starasię pomagać tym, którzy zostali doświadczeni przez los. Abyumożliwić naukę jazdy samochodem, Szkoła Auto przygotowała specjalnyprogram szkoleniowy - L Driving. Jest to kurs na prawo jazdy kat. B, skierowanydo osób niepełnosprawnych.

 

Nauka jazdy Abarthem

Fani sportowej jazdy będą mogli doszkolić swoje umiejętności w nowej szkolejazdy marki Abarth. Na początku września w Warszawie ruszył projekt o nazwieAbarth Driving Experience.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkola jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017