Wyszukiwałeś:

szkola X

jazdy X

. Znaleziono 320 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkola jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 320 wszystkich):

Wątek na forum: Szkoła jazdy zapłaci?

troche bezsensu pomysl, a co jesli faktycznie to stres jest przyczyna ze wiekszosc nie zdaje?? i co wtedy tez maja placic szkoly jazdy?? ~fajfer

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Uważaj, jaką szkołę jazdy wybierasz!

Już sam kurs nauki jazdy oraz egzamin końcowy na prawo jazdy mogą przynieśćsporo nerwów. Do tego dochodzą całkiem niemałe koszty. Niezwykleistotny jest także wybór odpowiedniej szkoły jazdy. I nie chodzi tutylko o to, że niektóre szkolą lepiej, inne gorzej, ale równieżo to, że niektóre naruszają prawa kursantów.

 

Program Szkoły Jazdy Scania uzyskał dofinansowanie z UE

W pierwszych dniach lutego Scania Polska  rozpoczęła realizacjęprojektu: „Szkoła Jazdy Scania - Podniesienie KwalifikacjiKierowców Samochodów Ciężarowych"współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach ProgramuOperacyjnego Kapitał Ludzki, pod patronatem Polskiej Agencji RozwojuPrzedsiębiorczości. Projekt przewiduje przeszkolenie 1500 kierowców wciągu 12 miesięcy.

 

Nie wycieraj talerzy w czasie jazdy!

Prawidłowe ułożenie i praca rąk na kierownicy mają zasadniczy wpływ nabezpieczeństwo jazdy. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przestrzegają przedzłymi nawykami, które mogą być bardzo niebezpieczne w skutkach.

 

"Elki" bez żółtych kogutów?

Samochody szkoły jazdy wysyłające żółte sygnały błyskowe, a przednim kursant na motorze – do takiego widoku kierowcy w niektórychmiastach zdążyli się już przyzwyczaić. Eksperci są jednak podzieleni wopiniach, czy używanie świetlnych kogutów jest zgodne z przepisami.

 

Opona zimowa latem?

Prawie 25% polskich kierowców albo nie zmienia opon zimowych na letnielub – jeśli je zmienia – uważa, że i tak nie ma to wpływu nabezpieczeństwo jazdy. To wyniki najnowszej sondy, którą przeprowadziłaSzkoła Jazdy Renault.

 

Prawo Jazdy: Nowe zasady wejdą za rok!

Przyszli kierowcy się ucieszą, a szkoły jazdy i WORDy na chwilę odetchną.Minister Transportu ogłosił wczoraj, że planowane zmiany nie wejdą już zakilka tygodni, ale dopiero w styczniu 2013 roku.

 

Co denerwuje nas za kierownicą?

Co najbardziej denerwuje Polaków w zachowaniu innych kierowców?Przede wszystkim brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu – tak uważa 44%internautów, którzy wzięli udział w ankiecie zorganizowanejprzez Szkołę Jazdy Renault.

 

Hyundaie i20 w warszawskich szkołach jazdy

Nowiutkie Hyundaie i20 trafiają właśnie do szkół nauki jazdy w Warszawie. Już ponad 200 egzemplarzy jest gotowych to wprowadzania kursantów w świat ruchu ulicznego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkola jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017