Wyszukiwałeś:

szkolenia X

ECO X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkolenia ECO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

"ProfiTraining" popularny

W 2005 roku koncern DaimlerChrysler zaobserwował znacznie większezainteresowanie prowadzonym w Woerth programem 'ProfiTraining' (profesjonalneszkolenie kierowców samochodów ciężarowych). Łącznie 30 600 kierowców (wroku 2004 liczba ta wyniosła 28 000) skorzystało z kursów i szkoleńzorientowanych na podnoszenie ich umiejętności praktycznych.

 

Mercedes: ECOkursy dla kierowców aut dostawczych

Najnowocześniejsza technologia zapewnia bezpieczeństwo tylko w ograniczonymstopniu - jest tyle warta, na ile jej użytkownik potrafi prawidłowo z niejkorzystać. To samo dotyczy pojazdów dostawczych. Wykorzystuje to markaMercedes-Benz w swoim Sprinterze z technologią BlueEFFICIENCY.

 

Peugeot Eco Cup: Kandydaci wybrani

Peugeot Eco Cup, pierwsza ogólnoeuropejska promocja ekologicznego stylujazdy, wzbudziła entuzjazm publiczności. W sumie ponad 22.500kandydatów z Europy przeszło wstępną procedurę rekrutacji.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Ruszył pierwszy w Polsce konkurs Eco Fleet Manager 2010

Koncern motoryzacyjny Opel wraz z partnerami szukają najbardziej ekologicznegofleet managera w Polsce.

 

Zostań mistrzem ekonomicznej jazdy z Mercedesem

Podczas Tygodnia Mistrzów od 9 do 14 maja br. w salonach Mercedes-Benzkażdy właściciel samochodu dostawczego lub vana dowolnej marki możeskorzystać z bezpłatnego szkolenia z zakresu ekonomicznej jazdy MercedesamiVito i Viano. Oferujemy też jazdy testowe, podczas których będziemożna poznać inne zalety Vito i Viano. Na najlepszych czekają atrakcyjnenagrody

 

Strona internetowa szkoleń DAF EcoDrive

Firma DAF Trucks Polska uruchomiła stronę internetową dla osóbzainteresowanych udziałem w szkoleniach z ekonomicznej jazdy DAF EcoDrive-  www.dafecodrive.pl.

 

All for Fuel eco

Dla Renault Trucks, kontrola zużycia paliwa jest i pozostanie sprawąpriorytetową. W sprawę oszczędności paliwa dla naszych klientówangażować się powinno całe przedsiębiorstwo, poczynając od pierwszegopociągnięcia ołówkiem przez  projektanta, przez szkoleniekierowców w zakresie prawidłowej techniki jazdy, a na konserwacjipojazdów kończąc. Efekt: pojazdy coraz bardziej oszczędne.

 

Jeden egzamin, jedna baza pytań

Szykuje się kolejna rewolucja w egzaminach na prawo jazdy. Tym razemteoretycznych. W całym kraju będzie obowiązywać jedna, wspólna bazapytań, za której przygotowanie odpowiedzialny będzie minister ds.transportu. Projekt nowelizacji zmian wpłynął już do Sejmu.

 

Dzieki tej szkole będziesz lepszym kierowcą!

Właśnie mija dziesięć lat odkąd została uruchomiona w Polsce jedna znajbardziej rozpoznawalnych szkół jazdy. Od tamtej pory w Szkole Autoudało się przeszkolić 22 197 kierowców, którzy w sumieprzejechali 2,5 mln kilometrów podczas zajęć i z pewnościąprzyczynili się do mniejszej liczby wypadków na drogach. Zobacz, czywarto skorzystać z takiego szkolenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkolenia ECO".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017