Wyszukiwałeś:

szkolenia X

okresowe X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkolenia okresowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

280 godzin teorii - europejski rekord

Od września br. wejdzie w życie rozporządzenie, które wydłuży czaskursu teoretycznego na kategorii C, C+E z dotychczasowych 34 do 280 godzin.Przyszli kierowcy samochodów ciężarowych protestują argumentując, żeto najdłużej trwający kurs w UE.

 

NIK: system szkoleń kierowców autobusów i ciężarówek jest zły

Najwyższa Izba Kontroli bardzo źle ocenia system szkoleń dla kierowcówautobusów i ciężarówek. Kontrola wykazała, że ok. 10 proc.kierowców autobusów i ponad 17 proc. kierowcówsamochodów ciężarowych z dwuletnim stażem nie ma pełnychkwalifikacji.

 

Szkolenia okresowe w Szkołach Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks

Volvo Trucks opracowało kompleksowy program szkolenia spełniający ustawowewymagania UE, min. obowiązek odbycia przez kierowców 35 godzin szkoleniauzupełniającego w ciągu każdych pięciu lat. Szkolenia realizowane przezSzkołę Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks w Polsce obejmują teraz takżeszkolenie okresowe kierowców ciężarówek. Program szkoleń VolvoPolska O/Samochody Ciężarowe jest realizowany we współpracy zpartnerami zewnętrznymi (niektóre WORD-y, OZPTD).

 

Czas na kolejne szkolenia okresowe

Dla kolejnej grupy kierowców samochodów ciężarowych iautobusów mija termin na przedłużenie uprawnień do wykonywania swojejpracy. Stowarzyszenie KIEROWCA.PL przypomina, że aby uzyskać odpowiedni wpisdo prawa jazdy przed określoną rozporządzeniem datą 10 września, powinnioni ukończyć obowiązkowe szkolenie okresowe do 10 sierpnia.

 

Szkolenie okresowe - do 10 września

Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym - do 10 września 2010 r. wszyscykierowcy, którzy uzyskali prawo jazdy kat. C przed dniem 31 grudnia 1980r. oraz prawo jazdy kat. D przed dniem 31 grudnia 1990 r. muszą ukończyćpierwsze obowiązkowe szkolenie okresowe potwierdzone wpisem do prawa jazdypotwierdzającym posiadanie kwalifikacji.

 

Scania Driver Support – technika w służbie kierowcy

Scania Driver Support to narzędzie pozwalające w czasie rzeczywistym ocenić ipoprawić styl jazdy kierowcy, tak by był bardziej ekonomiczny. Scanieuzupełniła swoje narzędzie o usługi Fleet Management, w ramachktórych użytkownik może wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakrespomocy.

 

Scania pomaga użytkownikom

Scania Driver Support to nowatorski system, który w czasie rzeczywistymocenia styl jazdy i udziela kierowcy wskazówek. System ten zostałuzupełniony o usługi Fleet Management, w ramach których użytkownikmoże wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakres pomocy.

 

ArcelorMittal - wielki piec do wygaszenia

Kierownictwo dąbrowskiego oddziału ArcelorMittal Poland poinformowało wpiątek pracowników, że zapadła decyzja w sprawie okresowegowstrzymania pracy na Wielkim Piecu nr 3 w dąbrowskim oddziale spółki.

 

Prawo Jazdy: Nowe zasady wejdą za rok!

Przyszli kierowcy się ucieszą, a szkoły jazdy i WORDy na chwilę odetchną.Minister Transportu ogłosił wczoraj, że planowane zmiany nie wejdą już zakilka tygodni, ale dopiero w styczniu 2013 roku.

 

Takie zmiany wejdą niebawem w życie

W minionym tygodniu prezydent RP, Bronisław Komorowski, podpisał nowelizacjęustawy o kierujących pojazdami. To kolejne zmiany w tej ustawie, co ważne -dość obszerne i istotne dla osób posiadających prawo jazdy orazkandydatów na kierowców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkolenia okresowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017