Wyszukiwałeś:

szkolenia

. Znaleziono 366 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkolenia

Spróbuj też wyszukać: szkolenia i egzaminowanie na prawo jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 366 wszystkich):

Ruszają szkolenia nt. GVO

Od 1 listopada w Polsce zaczną obowiązywać przepisy europejskiegorozporządzenia GVO, które radykalnie liberalizują rynek dealerski. Wpaździerniku odbędą się szkolenia, które mają pomócróżnym podmiotom działającym na rynku motoryzacyjnym zrozumieć noweprzepisy.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

Właśnie rusza kolejne szkolenie z L-Driving dla osóbniepełnosprawnych, organizowane przez Szkołę Auto.Szkolenia, umożliwiająceosobom z dysfunkcjami narządów ruchu zdobycie uprawnień do prowadzeniapojazdów, organizowane są w ramach programu Start 2.

 

Szkolenia okresowe w Szkołach Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks

Volvo Trucks opracowało kompleksowy program szkolenia spełniający ustawowewymagania UE, min. obowiązek odbycia przez kierowców 35 godzin szkoleniauzupełniającego w ciągu każdych pięciu lat. Szkolenia realizowane przezSzkołę Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks w Polsce obejmują teraz takżeszkolenie okresowe kierowców ciężarówek. Program szkoleń VolvoPolska O/Samochody Ciężarowe jest realizowany we współpracy zpartnerami zewnętrznymi (niektóre WORD-y, OZPTD).

 

Czas na kolejne szkolenia okresowe

Dla kolejnej grupy kierowców samochodów ciężarowych iautobusów mija termin na przedłużenie uprawnień do wykonywania swojejpracy. Stowarzyszenie KIEROWCA.PL przypomina, że aby uzyskać odpowiedni wpisdo prawa jazdy przed określoną rozporządzeniem datą 10 września, powinnioni ukończyć obowiązkowe szkolenie okresowe do 10 sierpnia.

 

Szkolenie okresowe - do 10 września

Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym - do 10 września 2010 r. wszyscykierowcy, którzy uzyskali prawo jazdy kat. C przed dniem 31 grudnia 1980r. oraz prawo jazdy kat. D przed dniem 31 grudnia 1990 r. muszą ukończyćpierwsze obowiązkowe szkolenie okresowe potwierdzone wpisem do prawa jazdypotwierdzającym posiadanie kwalifikacji.

 

Prawo jazdy jednak bez VAT!

To niewątpliwie dobra informacja dla przyszłych kandydatów nakierowców, jak i dla samych szkół jazdy. MinisterstwoFinansów postanowiło dać im prezent świąteczno-noworoczny i w wydanejinterpretacji uznało, że szkolenia na prawo jazdy będą jednak zwolnione zpodatku VAT.

 

Wątek na forum: Ekojazda ? Inwestycja w Oszczędność | Bezpłatne Szkolenia

?EKOJAZDA ? INWESTYCJA W OSZCZĘDNOŚĆ?nnnSzkoła Jazdy Renault serdecznie zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków UE, w ramach którego 300 osób ze średnich, małych i mikro firm (w tym również osoby samozatrudnione) może za darmo odbyć szkolenie w zakresie technik ekojazdy samoc...

 

NIK skontroluje szkolenie kierowców

Najwyższa Izba Kontroli skontroluje proces szkolenia oraz egzaminowaniakandydatów na kierowców. Na początek NIK prosi osoby,które w ostatnich latach przeszły szkolenie i zdawały egzamin na prawojazdy, o wypełnienie krótkiej ankiety.

 

Wątek na forum: Szkolenia BHP dla kierowców

Zastanawia mnie dlaczego kierowcy pracujący w firmie zajmujacej się przewozem osób muszą uczestniczyć w szkoleniach BHP. Jestem właścicielem takiej firmy i współpracuje z usługodawcą wykonującym szkolenia BHP, nie powiem bo jestem zadowolony z warunków współpracy, ale zastanawia się mnie dlaczego...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017