Wyszukiwałeś:

szkolenie X

kierowcow X

. Znaleziono 182 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkolenie kierowcow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 182 wszystkich):

Wątek na forum: Rząd za okresem próbnym dla "młodych kierowców"

DOPÓKI NIE ZOSTANIE UCHWALONA TA USTAWA PRZEZ 460 BARANÓW ZWANYCH POSŁAMI=NIEROBAMI I MALWERSANTAMI,DOPÓTY BEDZIE TO NIC NIE ZNACZĄCY PLIK PAPIERU...BOJĘ SIĘ ,ZE JAK KAŻDA ZMIANA DOTYCZĄCA POPRAWY JAKOŚCI SZKOLENIA KIEROWCÓW, TRAKTOWANIA ŁAMIĄCYCH PRZEPISY KIEROWCÓW,ZMIAN W PRAWACH JAZDY ITD,ITD...

 

Rząd za okresem próbnym dla "młodych kierowców"

Na wczorajszym posiedzeniu Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy okierujących pojadami, zgodnie z którym m.in. "młodzikierowcy" zostaną objęci dwuletnim okresem próbnym, wprowadzonezostaną nowe kategorie praw jazdy, a kierowcy posiadający już prawo jazdy niestracą automatycznie uprawnień po przekroczeniu 24 punktów karnych.

 

Czas na kolejne szkolenia okresowe

Dla kolejnej grupy kierowców samochodów ciężarowych iautobusów mija termin na przedłużenie uprawnień do wykonywania swojejpracy. Stowarzyszenie KIEROWCA.PL przypomina, że aby uzyskać odpowiedni wpisdo prawa jazdy przed określoną rozporządzeniem datą 10 września, powinnioni ukończyć obowiązkowe szkolenie okresowe do 10 sierpnia.

 

Szkolenie okresowe - do 10 września

Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym - do 10 września 2010 r. wszyscykierowcy, którzy uzyskali prawo jazdy kat. C przed dniem 31 grudnia 1980r. oraz prawo jazdy kat. D przed dniem 31 grudnia 1990 r. muszą ukończyćpierwsze obowiązkowe szkolenie okresowe potwierdzone wpisem do prawa jazdypotwierdzającym posiadanie kwalifikacji.

 

Czy nowe przepisy zwiększą korki?

Skutki zmian w przepisach szkolenia kierowców spowodują co prawda wzrostświadomości świeżo upieczonych kierowców, mogą jednak przyczynićsię do wzrostu korków na naszych drogach. Niewykluczone, że będątakże kusić młodych kierowców do łamania przepisów drogowych.

 

RPO krytykuje nowe egzaminy na prawo jazdy

Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się do Ministra Transportu wsprawie skarg, jakie do niego napływają, a dotyczą systemu szkolenia iegzaminowania na prawo jazdy.

 

Jakie zmiany w egzaminach na prawo jazdy?

Na jutrzejszym posiedzeniu sejmowej komisji infrastruktury rozpatrywany będzieprojekt zmian ustawy o kierujących pojazdami, który zakłada m.in.wprowadzenie ujednoliconej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy.Prezentujemy stanowisko w omawianej kwestii OgólnopolskiegoStowarzyszenia Kierowca.PL.

 

Szykuje się rewolucja w szkoleniu kierowców

Już niebawem może dojść do zmiany przepisów w kwestii szkoleniakandydatów na kierowców. Być może zniesiony zostanie obowiązekudziału w szkoleniu teoretycznym na prawo jazdy.

 

Dzieki tej szkole będziesz lepszym kierowcą!

Właśnie mija dziesięć lat odkąd została uruchomiona w Polsce jedna znajbardziej rozpoznawalnych szkół jazdy. Od tamtej pory w Szkole Autoudało się przeszkolić 22 197 kierowców, którzy w sumieprzejechali 2,5 mln kilometrów podczas zajęć i z pewnościąprzyczynili się do mniejszej liczby wypadków na drogach. Zobacz, czywarto skorzystać z takiego szkolenia.

 

NIK skontroluje szkolenie kierowców

Najwyższa Izba Kontroli skontroluje proces szkolenia oraz egzaminowaniakandydatów na kierowców. Na początek NIK prosi osoby,które w ostatnich latach przeszły szkolenie i zdawały egzamin na prawojazdy, o wypełnienie krótkiej ankiety.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkolenie kierowcow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017