Wyszukiwałeś:

szosa X

chelminska X

Toruniu X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szosa chelminska w Toruniu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Rozkopany Toruń

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu poinformował o rozpoczęciu kolejnych praczwiązanych z remontami nawierzchni toruńskich ulic. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

Na nowe drogi w Toruniu

Toruńscy radni podjęli uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązańfinansowych na budowę dwóch dróg o strategicznym znaczeniu dlaTorunia. Dotyczy to odcinka od ul. Grudziądzkiej do Szosy Chełmińskiej,który jest częścią Trasy Średnicowej Północnej oraz fragmentuTrasy Staromostowej - od Węzła Kluczyki do Trasy Średnicowej Podgórza.Obydwie ulice są odcinkami tzw. głównego szkieletowego układudrogowego miasta.

 

Sondaż dla Trasy Średnicowej Północnej w Toruniu

W związku z planowaną w latach 2009-2011 realizacją budowy Trasy ŚrednicowejPółnocnej w Toruniu Miejski Zarząd Dróg zlecił przeprowadzeniebadań ankietowych w ramach konsultacji społecznych. Celem sondażu jestpoznanie opinii mieszkańców osiedla Chełmińskiego i Mokrego na temattej inwestycji.

 

Unijne fundusze na Chełmińską

Połowa kosztów budowy  odcinka Szosy Chełmińskiej od ul. Polnejdo granic Torunia będzie sfinansowana z funduszy europejskich. Miasto dostaniena ten cel blisko 9 mln zł z Regionalnego Programu OperacyjnegoWojewództwa Kujawsko-Pomorskiego. Prace już trwają.

 

Nowe wyświetlacze czasu na toruńskich ulicach

Drogowcy w większych miastach inwestują w zegary odmierzające czas do zmianyświateł na sygnalizatorze. Ostatnio Miejski Zarząd Dróg w Toruniuzakupił kolejne wyświetlacze czasu. Dwanaście urządzeń zostaniezamontowanych w miejscach, które wytypowała Komisja Bezpieczeństwa,działająca przy Miejskim Zarządzie Dróg w Toruniu. Są to przedewszystkim skrzyżowania o dużym natężeniu ruchu. Koszt urządzeń wraz zmontażem wynosi ponad 36 tysięcy złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szosa chelminska w Toruniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017