Wyszukiwałeś:

tablica X

pl X

. Znaleziono 534 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tablica pl

Spróbuj też wyszukać: tablica pl gorlice caddy ford galaxy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 534 wszystkich):

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Reklamy na tablicach rejestracyjnych

Na niekonwencjonalny sposób załatania budżetu wpadł głównyurząd w amerykańskim stanie Kalifornia. W przyszłości organ państwowyzamierza zezwolić na umieszczanie reklam na tablicach rejestracyjnych w swoimregionie.

 

KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie mogliście odwiedzić malowniczychodcinków specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, zlokalizowanych wpaśmie Sudetów, a rywalizację zawodników w RajdowychMistrzostwach Polski zmuszeni jesteście śledzić tylko przez Internet, to mamydla Was coś na otarcie łez. Portale Mojeauto.pl, otoMoto.pl orazzespół rajdowy M2Rally zapraszają do konkursu, w którym możeciewygrać atrakcyjne nagrody bez konieczności odchodzenia od monitorów.

 

Wyjaśnienie w sprawie nalepek legalizacyjnych

W związku z wprowadzającymi opinię publiczną w błąd publikacjami prasowymio rzekomych planach wprowadzenia obowiązku naklejania na tymczasowe tablicerejestracyjne dodatkowego "hologramu w kształcie koła z określoną datąważności", Ministerstwo Infrastruktury wyjaśnia, że przepisy w tymzakresie funkcjonują od wielu lat.

 

Wątek na forum: piękne autko

witam panowie mam chrapkę na kupno takiego autka czy ktoś z forumowiczy by mi je ocenił:) http://tablica.pl/oferta/peugeot-607-peugeot-607-super-okazja-2000-ID6l7g.html#07c5874a;r:;s: ~szczuRas

 
 

Wątek na forum: Peugeot 407. Prośba o pomoc w wyborze - Pilne.

Witam Serdecznie!nnMało się znam na Peugotach, tak więc zawitałem do Was, bo Wasza wiedza jest na pewno duża większa. A więc tak, zamierzam kupić wspomniane wcześniej auto. Nie będę się rozpisywał, znalazłem dwa egzemplarze nad którymi się zastanawiam, powiedzcie mi, który lepszy i czy w ogóle ja...

 

Rejestracja auta zabytkowego - wady i zalety

Gdy decydujemy się na rejestrację samochody jako auta zabytkowego otrzymujemytzw. "żółte tablice". Ma to swoje zarówno wady jak izalety. Postaramy się przybliżyć pozytywne aspekty jak i negatywne tegoprocesu.

 

Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Dziś przewożąc rowery na specjalnym bagażniku mocowanym do tylnej klapynaszego samochodu, mamy problem związany z widocznością tablicrejestracyjnych. Niebawem pojawi się możliwość wyrobienia sobie trzeciejtablicy rejestracyjnej.

 

Trzecia tablica będzie w końcu legalna

Do tej pory kierowcy, którzy chcieli przewozić zamontowany z tyłubagażnik rowerowy mieli nie lada problem. Przepisy były tak skonstruowane, żewykluczały taką możliwość. W przyszłym roku to się jednak zmieni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tablica pl".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017