Wyszukiwałeś:

tablica X

pl X

. Znaleziono 525 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tablica pl

Spróbuj też wyszukać: tablica pl gorlice caddy ford galaxy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 525 wszystkich):

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Podrożeje wydanie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekty zmian dwóchrozporządzeń, które wprowadzą już wkrótce wyższe stawkiopłat za wydanie prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowegoi tablic rejestracyjnych.

 

Reklamy na tablicach rejestracyjnych

Na niekonwencjonalny sposób załatania budżetu wpadł głównyurząd w amerykańskim stanie Kalifornia. W przyszłości organ państwowyzamierza zezwolić na umieszczanie reklam na tablicach rejestracyjnych w swoimregionie.

 

KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie mogliście odwiedzić malowniczychodcinków specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, zlokalizowanych wpaśmie Sudetów, a rywalizację zawodników w RajdowychMistrzostwach Polski zmuszeni jesteście śledzić tylko przez Internet, to mamydla Was coś na otarcie łez. Portale Mojeauto.pl, otoMoto.pl orazzespół rajdowy M2Rally zapraszają do konkursu, w którym możeciewygrać atrakcyjne nagrody bez konieczności odchodzenia od monitorów.

 

Wyjaśnienie w sprawie nalepek legalizacyjnych

W związku z wprowadzającymi opinię publiczną w błąd publikacjami prasowymio rzekomych planach wprowadzenia obowiązku naklejania na tymczasowe tablicerejestracyjne dodatkowego "hologramu w kształcie koła z określoną datąważności", Ministerstwo Infrastruktury wyjaśnia, że przepisy w tymzakresie funkcjonują od wielu lat.

 

Wątek na forum: piękne autko

witam panowie mam chrapkę na kupno takiego autka czy ktoś z forumowiczy by mi je ocenił:) http://tablica.pl/oferta/peugeot-607-peugeot-607-super-okazja-2000-ID6l7g.html#07c5874a;r:;s: ~szczuRas

 
 

Wątek na forum: Peugeot 407. Prośba o pomoc w wyborze - Pilne.

Witam Serdecznie!nnMało się znam na Peugotach, tak więc zawitałem do Was, bo Wasza wiedza jest na pewno duża większa. A więc tak, zamierzam kupić wspomniane wcześniej auto. Nie będę się rozpisywał, znalazłem dwa egzemplarze nad którymi się zastanawiam, powiedzcie mi, który lepszy i czy w ogóle ja...

 

Rejestracja auta zabytkowego - wady i zalety

Gdy decydujemy się na rejestrację samochody jako auta zabytkowego otrzymujemytzw. "żółte tablice". Ma to swoje zarówno wady jak izalety. Postaramy się przybliżyć pozytywne aspekty jak i negatywne tegoprocesu.

 

Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Dziś przewożąc rowery na specjalnym bagażniku mocowanym do tylnej klapynaszego samochodu, mamy problem związany z widocznością tablicrejestracyjnych. Niebawem pojawi się możliwość wyrobienia sobie trzeciejtablicy rejestracyjnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tablica pl".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2015