Wyszukiwałeś:

tablice X

rejestracyjne X

. Znaleziono 177 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tablice rejestracyjne

Spróbuj też wyszukać: tablice rejestracyjne vw polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 177 wszystkich):

Unijne tablice od 2 maja

Ministerstwo Transportu i Budownictwa informuje, że 2 maja 2006 r. wchodzi wżycie rozporządzenie MTiB z dnia 20 kwietnia 2006 r. zmieniającerozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz.U. Nr 70, poz.489), które wprowadza unijny wzór tablic rejestracyjnych.

 

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Podrożeje wydanie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekty zmian dwóchrozporządzeń, które wprowadzą już wkrótce wyższe stawkiopłat za wydanie prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowegoi tablic rejestracyjnych.

 

Reklamy na tablicach rejestracyjnych

Na niekonwencjonalny sposób załatania budżetu wpadł głównyurząd w amerykańskim stanie Kalifornia. W przyszłości organ państwowyzamierza zezwolić na umieszczanie reklam na tablicach rejestracyjnych w swoimregionie.

 

Wyjaśnienie w sprawie nalepek legalizacyjnych

W związku z wprowadzającymi opinię publiczną w błąd publikacjami prasowymio rzekomych planach wprowadzenia obowiązku naklejania na tymczasowe tablicerejestracyjne dodatkowego "hologramu w kształcie koła z określoną datąważności", Ministerstwo Infrastruktury wyjaśnia, że przepisy w tymzakresie funkcjonują od wielu lat.

 

Zmiany w legalizacji tablic rejestracyjnych

Już niebawem w życie wejdą niewielkie zmiany dotyczące zasad legalizacjitablic rejestracyjnych np. w przypadku wymiany dowodu rejestracyjnego. Ma być,dzięki tym zmianom, nieco łatwiej dla wszystkich kierowców.

 

Wątek na forum: jak wymienić żarówkę oświetlenia tablicy rejestracyjnej w toyocie avensis verso

jak wymienić żarówkę oświetlenia tablicy rejestracyjnej w toyocie avensis verso ~jan

 

Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Dziś przewożąc rowery na specjalnym bagażniku mocowanym do tylnej klapynaszego samochodu, mamy problem związany z widocznością tablicrejestracyjnych. Niebawem pojawi się możliwość wyrobienia sobie trzeciejtablicy rejestracyjnej.

 

Wątek na forum: Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Złodziejskie, opresyjne i zbiurokratyzowane państwo. Nie mogliby po prostu zmienić przepisu, który by dopuszczał przenoszenie tylnej tablicy rejestracyjnej na bagażnik rowerowy? Nieee, to by było za proste!!!!! Trzeba będzie nie wiadomo po co udać się do wydziału komunikacji, odstać swoje w kolej...

 

Trzecia tablica będzie w końcu legalna

Do tej pory kierowcy, którzy chcieli przewozić zamontowany z tyłubagażnik rowerowy mieli nie lada problem. Przepisy były tak skonstruowane, żewykluczały taką możliwość. W przyszłym roku to się jednak zmieni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tablice rejestracyjne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017