Wyszukiwałeś:

tablice X

rejestracyjne X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tablice rejestracyjne

Spróbuj też wyszukać: tablice rejestracyjne vw polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Samochód zabytkowy

Czy kilkudziesięcioletni samochód jest pojazdem zabytkowym? Czyposiadając wiekowe auto opłaca się rejestrować je jako zabytkowe? Jakuzyskać rejestrację pojazdu zabytkowego?

 

Unijne tablice od 2 maja

Ministerstwo Transportu i Budownictwa informuje, że 2 maja 2006 r. wchodzi wżycie rozporządzenie MTiB z dnia 20 kwietnia 2006 r. zmieniającerozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz.U. Nr 70, poz.489), które wprowadza unijny wzór tablic rejestracyjnych.

 

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Nie zarejestrujesz bez dowodu rejestracyjnego

Od 25 grudnia 2007 r. do wniosku o rejestrację pojazdu sprowadzonego zterytorium Unii Europejskiej, właściciel będzie zobowiązany przedłożyćdowód rejestracyjny pojazdu, o ile wcześniej był on jużzarejestrowany.

 

600 000 euro za... rejestrację!

Jaka jest najdroższa tablica rejestracyjna w Wielkiej Brytanii? Ta z treściąF1 - oznaczająca skrót o Formuły 1. Pewien fan "królowejmoto-sportu" za możliwość jej posiadania zapłacił niedawno 600 000euro - informuje na swoich łamach gazeta Daily Mail.

 

Chwilowe problemy z rejestracją aut

W dniu dzisiejszym (czwartek) w godzinach porannych doszło do awarii SystemuRejestracji Pojazdów. Utrudniało to rejestrację samochodów wcałym kraju. Na szczęście usterka została już naprawiona.

 

Auto z Niemiec – czy wciąż warto?

Niestety ze względu na wiele czynników, nie wszystkich w Polsce stać nazakup nowego auta z salonu. Wiele osób chce mieć jednak własne czterykoła. Pewnym rozwiązaniem jest sprowadzenie używanego samochodu z EuropyZachodniej. Warto jednak zastanowić się wcześniej nad tym, jakie procedurynas czekają i ile pieniędzy będziemy musieli doliczyć do ceny zakupu.

 

Trzeba oddać tablice!

Od środy obowiązują zmienione przepisy rozporządzenia regulującegorejestrację samochodów. Zgodnie z nowymi zapisami przy rejestracjikażdego samochodu, także sprowadzonego z zagranicy, niezbędne będzie oddanietablic rejestracyjnych.

 

Podrożeje wydanie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekty zmian dwóchrozporządzeń, które wprowadzą już wkrótce wyższe stawkiopłat za wydanie prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowegoi tablic rejestracyjnych.

 

Droższe prawka i dowody rejestracyjne

Od jutra (16. lutego) podrożeje wydanie niektórych dokumentów, wtym między innymi prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tablice rejestracyjne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017