Wyszukiwałeś:

tanie X

opony X

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tanie opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Tanie opony od Renault

Renault wpadł na pomysł jak można pomóc kierowcą w obniżeniukosztów utrzymania samochodów, a nie są one przecież niskie.

 

Opony niemarkowe coraz lepsze

W ubiegłym tygodniu, za pośrednictwem niemieckiego automobilklubu ADAC,przybliżyliśmy Wam wyniki testu nowych opon letnich na sezon 2012 dlasamochodów klasy SUV. Dziś kontynuujemy ten temat, jednak tym razemskupimy się na wyborze odpowiednich pneumatyków dla szeroko pojętejgrupy aut osobowych, do których mogą pasować gumy w popularnymrozmiarze 165/70 R14.

 

Opony zimowe - czy, jakie i kiedy?

Każdego roku, niczym bumerang, powraca temat używania opon zimowych. Sązdecydowani zwolennicy ich stosowania, ale nie brak także i głosów, żenie zawsze są one niezbędnie potrzebne. Podpowiadamy zatem, kiedy są onekonieczne, kiedy jest najwłaściwszy moment na ich założenie, a także jakiewybrać, gdy stoimy przed koniecznością ich nabycia.

 

Wątek na forum: Tani sklep z dobrymi oponami - Warszawa

Jak w temacie. Szukam sklepu z tanimi oponami w Warszawie. Ktos jest cos w stanie polecic? ~Kurczak Dzon

 

Tanie opony - nowe czy używane bądź bieżnikowane?

Oszczędzanie na oponach? Możliwości jest kilka. Kupno najtańszych opondostępnych na rynku, postawienie na używane opony bądź bieżnikowane.Możemy też całkowicie zrezygnować z zakupu kompletu zimowego ogumienia.Zawsze jednak miejmy z tyłu głowy możliwe zagrożenia wynikającego z takichwyborów.

 

Czy tanie opony są faktycznie gorsze?

Szukasz tanich opon? Zastanawiasz się nad modelami z Chin, Korei, Tajwanu czyteż z Polski, ale boisz się o swoje bezpieczeństwo? Specjaliści z GTUsprawdzili, jak najtańsze na rynku opony wypadają na tle droższych, a więcteoretycznie lepszych konkurentów.

 

Opony używane ? czy to ma sens?

Opony używane. Temat, który ma pewnie tyle samo przeciwników, coi zwolenników. Jedni będą zachwalać atuty niskiej ceny, drudzy pukaćsię w czoło i mówić, że to niebezpieczne. Czy gra jest wartaświeczki? Sprawdzamy temat i sprawdzamy co w tym temacie mówispecjalista.

 

Opony używane, bieżnikowane czy najtańsze nowe?

Wymiana opon jest dla kierowców tak nieuchronna jak podatki. Bywa też jednak kosztowna, więc warto znać wady i zalety najtańszych rozwiązań.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tanie opony".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017