Wyszukiwałeś:

tanie X

samochody X

. Znaleziono 1412 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tanie samochody

Spróbuj też wyszukać: tani vw passat b3 opel tanio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1412 wszystkich):

Wątek na forum: Tania ofensywa koncernu GM

Nowe możliwości sprzedaży zainteresowały także Volkswagena. W najbliższym czasie zamierza on produkować nisko-budżetowy samochód o nazwie kodowej EM, którego cena w przeliczeniu wyniesie około 25 tysięcy złotych. Tani samochód ‘dla każdego’ zostanie zbudowany na płycie podłogowej ...

 

Tanie auta nie przyjmą się w Europie

Wyścig o wyprodukowanie najtańszego samochodu seryjnego na świecierozpoczął się. Czy zatem po SUV-ach świat czterech kółek ogarniekolejna moda, tym razem na kupno tanich aut? Być może tak, ale nie w Europie.

 

Tanie auto od Opla?

Choć wcześniej koncern General Motors wycofał się z pomysłu budowy taniegoauto, to teraz plan stworzenia takiego samochodu przedstawił należący doniego Opel. Cena przyszłego modelu niemieckiej marki miałaby kształtowaćsię w granicach 8 000 euro.

 

Boom tanich aut

Tanie samochody powoli wkradają się do Europy, ale w państwach rozwijającychsię takich jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny przeżywają prawdziwy boom. Do2018 roku liczba korzystnych cenowo aut w tych krajach może wynieść łącznienawet 18 mln sztuk.

 

Tani samochód od PSA Peugeot Citroen

Francuski koncern PSA Peugeot Citroen zamierza za trzy lata wprowadzić dosprzedaży samochód bardzo konkurencyjny cenowo. Auto miałobyatrakcyjną ceną kusić klientów z krajów rozwijających się.

 

Wątek na forum: Chiny samochodów odtwarzacz DVD z GPS i więcej

Witam, Jestem w poszukiwaniu tani samochód odtwarzacz DVD napotkał stronie internetowej, gdzie można uzyskać bardzo tanie odtwarzacze DVD samochód oferowany system rozrywki samochód z wszelkiego rodzaju rzeczy. Czy ktoś już tu się dzieje positiove doświadczenia z chińskimi sprzętu lub powinn...

 

Rośnie popyt na tanie samochody użytkowe

Rosnąca popularność ekonomicznych lekkich, średnich i ciężkichpojazdów użytkowych w krajach rozwijających się oraz wciążutrzymujące się nastroje recesyjne w krajach rozwiniętych, sprzyjająznaczącym zmianom w zakresie zapotrzebowania na tego rodzaju samochody nacałym świecie. W ciągu najbliższych 5 lat należy spodziewać sięsystematycznego i solidnego wzrostu popytu na niedrogie, ekonomiczne weksploatacji samochody dostawcze.

 

Wątek na forum: Małe i tanie autko - tico czy cc?

Witam.nnPrzymierzam się do zakupu autka. Szukam małego i taniego samochodu. Mam uzbierane 2000zł i w tej cenie chciałbym się zmieścić. Autko to ma być przede wszystkim tanie w eksploatacji (ubezpieczenie, paliwo, awaryjność, koszt części itd itp), stąd też szukam auta o pojemności max 1.0 l. Więk...

 

Wątek na forum: Małe i tanie autko - tico czy cc?

Witam.nnPrzymierzam się do zakupu autka. Szukam małego i taniego samochodu. Mam uzbierane 2000zł i w tej cenie chciałbym się zmieścić. Autko to ma być przede wszystkim tanie w eksploatacji (ubezpieczenie, paliwo, awaryjność, koszt części itd itp), stąd też szukam auta o pojemności max 1.0 l. Więk...

 

Tania marka Volkswagena w 2018 roku

Kiedyś Volkswagen produkował "auta dla ludu". Później wkoncernie Volkswagen Group tę rolę przejęła Skoda. Odkąd jednak nawetczeski producent zajął się m.in. produkcją sporych limuzyn, Niemcy szykująkolejną tanią markę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tanie samochody".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017