Wyszukiwałeś:

tanie X

samochody X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tanie samochody

Spróbuj też wyszukać: tani vw passat b3 opel tanio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Dacia Logan: Czy jeszcze interesuje?

Pomysł na Dacię Logan - prosty, łatwy i przyjazny samochód, co możewskazywać na kopiowanie pomysłu od produkujących kiedyś proste i taniesamochody Japończyków.

 

Tania Toyota z Polski?

Kilka miesięcy temu Toyota zapowiedziała, że wprowadzi do swojej ofertybardzo tani model, który trafi na rynki krajów rozwijających się. Tanie autorodzinne Toyoty będzie prawdopodobnie produkowane w Polsce. Dziennik dotarł doinformacji o rozmowach japońskiego koncernu z przedstawicielami polskichwładz.

 

Tanie auta nie przyjmą się w Europie

Wyścig o wyprodukowanie najtańszego samochodu seryjnego na świecierozpoczął się. Czy zatem po SUV-ach świat czterech kółek ogarniekolejna moda, tym razem na kupno tanich aut? Być może tak, ale nie w Europie.

 

Tanie auto od Opla?

Choć wcześniej koncern General Motors wycofał się z pomysłu budowy taniegoauto, to teraz plan stworzenia takiego samochodu przedstawił należący doniego Opel. Cena przyszłego modelu niemieckiej marki miałaby kształtowaćsię w granicach 8 000 euro.

 

Fabryka podróbek Ferrari

Jak podała Polska Agencja Prasowa (PAP) włoska Gwardia Finansowa zlikwidowałamałą fabrykę podróbek sportowych samochodów Ferrari.Nielegalnym procederem koło miejscowości Agrigento na Sycylii zajmowało sięosiem osób.

 

Boom tanich aut

Tanie samochody powoli wkradają się do Europy, ale w państwach rozwijającychsię takich jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny przeżywają prawdziwy boom. Do2018 roku liczba korzystnych cenowo aut w tych krajach może wynieść łącznienawet 18 mln sztuk.

 

Gaz na polskie drogi

Samochody dostawcze Gaz Gazela oraz Sobol w ciągu 14 lat produkcji zdążyłyszczelnie wypełnić krajobraz ulic od Bugu aż po Kamczatkę. Obecnie terosyjskie pojazdy stają się popularnym elementem także naszych dróg,przede wszystkim ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Jednak kupującydostawczego Gaza musi iść na wiele kompromisów. Czy samochódjest tego wart?

 

Ford myśli nad tanim autem

5000 euro. Tyle miałby kosztować maksymalnie najtańszy model w ofercie Forda.Propozycję projektu takiego auta marka otrzymała od studentów zniemieckiej miejscowości Aachen.

 

Elektryczny samochód z Polski

Będzie kosztować około 30 tysięcy złotych, ale koszt 100 kilometrowejpodróży nie będzie przekraczać... 3 złotych. Już niebawem wPruszkowie pod Warszawą ruszy produkcja pierwszego samochodu elektrycznego, amy w międzyczasie przyjrzymy się na czym polega jego fenomen.

 

Co trzecie auto z Polski to Fiat Panda

Niemal o jedną dziesiątą spadła produkcja aut w ubiegłym roku. Wynikiratowała jednak tyska fabryka Fiata, gdzie statystyki podnosił Fiat Panda - cotrzecie auto wyprodukowane w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tanie samochody".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017