Wyszukiwałeś:

tankowanie

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tankowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

24 godziny Alfy

Włoski miesięcznik Auto przeprowadził kolejną edycję corocznego, dobowegotestu wytrzymałości. Alfa Romeo 147 Twin Spark wygrała swoją kategorię.

 

Honda Home Energy Station III

Na Salonie Samochodowym w Genewie Honda zaprezentuje technologię Home EnergyStation III, która wykorzystuje rozwiązania stosowane w nowatorskich układachnapędowych aut także w gospodarstwach domowych.

 

F1: Hamilton wygrywa w szalonym Grand Prix

Lewis Hamilton wygrał pierwsze zawody Formuły 1 z cyklu Grand Prix w tymsezonie. Brytyjczyk od samego początku pewnie zmierzał do mety. Pech dopadłnatomiast Roberta Kubicę, który na 48. okrążeniu musiał wycofać sięz rywalizacji. Wyścig ukończyło zaledwie siedmiu kierowców!

 

F1: Tak smakuje sukces!

Wczoraj świat Formuły 1 po raz pierwszy w historii wysłuchał MazurkaDąbrowskiego. Błędy faworytów oraz wyśmienita jazda Roberta Kubicydały mu pierwsze w karierze zwycięstwo w Jedynce oraz prowadzenie w rankingumistrzostw świata!

 

F1: Własny wyścig Ferrari

Robert Kubica z BMW-Sauber zajął piąte miejsce w wyścigu Formuły 1 o GrandPrix Francji. Najszybszy był Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari, któryzdetronizował Kubicę na pozycji lidera klasyfikacji.

 

F1: Hamilton samotnym liderem

Lewis Hamilton wygrał wyścig o Grand Prix Niemiec na torze w Hockenheim.Brytyjski kierowca finiszował przed Nelsinho Piquetem i Felipe Massą. RobertKubica zawody ukończył na siódmej pozycji.

 

F1: Żółtodziób pokonał wszystkich

21-letni Sebastian Vettel z zespołu Toro Rosso Ferrari wygrał Grand PrixWłoch F1 na torze Monza. O ile jego wygrana w sobotnich kwalifikacjach byłasporą niespodzianką, to jak nazwać jego jak najbardziej zasłużone,przekonujące zwycięstwo w niedzielę? Świetnie spisał się Robert Kubica,który na Monzy był trzeci. Drugi był Heikki Kovalainen z  zespołuMcLaren-Mercedes.

 

Złe paliwo w baku

Zatankowanie złego paliwa może poważnie zrewidować stan portfela. Tymbardziej, że nieumyślność czy po prostu zwykła pomyłka nie jest honorowanaw zdecydowanej większości firm ubezpieczeniowych i jest kwalifikowana podparagraf niewłaściwego użytkowania pojazdu.

 

Alternatywne tankowanie

Podwyżki cen paliw to rzecz tak oczywista jak grudniowy śnieg. Tylko, żeczasami następują one częściej niż zwykle i dla  świętego spokojuzwykle są usprawiedliwione "bardzo ważnymi" sprawami. W czasie gdypolitycy tłumaczą się w mediach dziurami, budżetami i podatkami, kierowcymają sposoby jak w tani dla nich sposób uzupełnić niedobory paliwa wbaku.

 

F1: Wieczór pod gwiazdą Hamiltona

Obrońca tytułu mistrza świata Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołuMcLaren-Mercedes wygrał w niedzielę wyścig Formuły 1 o Grand Prix Singapuru,czternastą eliminację mistrzostw świata. Robert Kubica (BMW-Sauber) zająłósme miejsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017