Wyszukiwałeś:

tankowanie

. Znaleziono 588 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tankowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 588 wszystkich):

Alternatywne tankowanie

Podwyżki cen paliw to rzecz tak oczywista jak grudniowy śnieg. Tylko, żeczasami następują one częściej niż zwykle i dla  świętego spokojuzwykle są usprawiedliwione "bardzo ważnymi" sprawami. W czasie gdypolitycy tłumaczą się w mediach dziurami, budżetami i podatkami, kierowcymają sposoby jak w tani dla nich sposób uzupełnić niedobory paliwa wbaku.

 

Tankowanie wodoru w 5 minut

Nowa publiczna stacja tankowania wodoru ułatwia życie posiadaczom FCX Clarity.

 

Nie będziemy sami tankować autogazu

Ministerstwo Infrastruktury blokuje możliwość samodzielnego tankowaniaautogazu na stacjach, niwecząc możliwość obniżenia jego ceny - informujePolska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego.

 

Czy będziemy sami tankować LPG?

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego nie rezygnuje z walki owprowadzenie do polskiego prawodawstwa przepisów umożliwiającychsamoobsługowe tankowanie autogazu na stacjach paliw. Mogłoby to przyczynićsię do obniżki cen na stacjach – nawet o 10 groszy na litrze autogazu.

 

W tym roku sami zatankujemy LPG?

Byłaby to swego rodzaju rewolucja na polskich stacjach benzynowych. Do tejpory, by zatankować gaz do swojego samochodu, musieliśmy korzystać z usługpracownika stacji, choć samo tankowanie do niebezpiecznych przecież nienależy. Zmiana ta może wpłynąć na obniżkę cen LPG.

 

Samo-tankowanie LPG coraz bliżej

Ministerstwo Transportu przygotowało już projekt zmian, zgodnie zktórym kierowcy będą mogli samodzielnie tankować autogaz do swoichpojazdów. Wejście w życie nowych przepisów uzależnione jestjednak od wprowadzenia przez resort gospodarki stosownych zmian, określającychwymogi dla stacji paliwowych.

 

Sami zatankujemy LPG

Już wkrótce możliwe będzie samodzielne tankowanie LPG na polskichstacjach. Eksperci nie mają jednak wątpliwości - nawet jeśli spowoduje tojakieś obniżki cen autogazu, to najwyżej minimalne.

 

Samodzielne tankowanie LPG - mamy obawy

Choć ziściły się marzenia wielu użytkowników aut napędzanych gazemLPG o możliwości samodzielnego tankowania tego paliwa, to jednak okazuje się,iż większość kierowców ma obawy z tym związane.

 

Lotos uczy samotankowania LPG

W sieci stacji paliw Lotos rozpoczęto już udostępnianie stanowisk dosamodzielnego tankowania LPG przez kierowców. Z punktu widzenia kierowcyproces tankowania autogazu niewiele różni się od tankowania benzyny luboleju napędowego.

 

Tankowanie LPG nie jest takie straszne!

Od pewnego czasu przepisy pozwalają na samodzielne tankowanie gazu LPG przezklientów. Coraz większa liczba stacji paliw daje taką możliwość. Tonic trudnego! Z naszego materiału dowiesz się jak to zrobić!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017