Wyszukiwałeś:

targi X

Genewa X

. Znaleziono 1956 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi Genewa

Spróbuj też wyszukać: skoda fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1956 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś, tj. 4 marca, dniami prasowymi rozpoczęła się 78. edycjamiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. To jedna znajwiększych i najważniejszych tego typu imprez nie tylko na StarymKontynencie. Blisko tysiąc różnych marek, 260 wystawców z 30krajów, ok. 100 światowych bądź europejskich premier, a pomiędzy nimii nasz wysłannik. Genewa 2008 rozpoczęta!

 

Piękniejsza strona Genewy

Każdy, kto choć raz był na targach motoryzacyjnych powinien wiedzieć bardzodobrze, że poza najnowszymi modelami, które wchodzą właśnie doprodukcji, spotka tam także zapierające dech w piersiach modele koncepcyjne.To jednak nie koniec atrakcji.

 

Kryzys ominie targi w Genewie

Dokładnie za dwa tygodnie rusza 79. już edycja międzynarodowej wystawysamochodowej w Genewie - największa tego typu impreza w Europie w pierwszejpołowie roku. I choć kryzys w różny sposób nęka branżęmotoryzacyjną, to jednak wydaje się, iż jakieś większe kłopoty ominągenewskie targi.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś, dniami prasowymi rozpoczęła się 79. edycja wystawy samochodowej wGenewie, największej tego typu imprezy w branży motoryzacyjnej w pierwszympółroczu na europejskim rynku. W halach wystawowych Palexpo niezabraknie i redakcji mojeauto.pl. Zapraszamy do naszego serwisu specjalnego irelacji prosto z Genewy.

 

Targi w Genewie najważniejsze!

Choć do przyszłorocznej wystawy samochodowej w Genewie pozostało jeszczesporo czasu (ponad cztery miesiące), to już dziś wszyscy liczący się wbranży producenci potwierdzili swój udział w targach.

 

Genewa 2010: Ruszamy!

Dziś, pierwszym dniem prasowym, rozpoczęła się jedna z największych inajważniejszych wystaw samochodowych nie tylko na Starym Kontynencie, ale iwręcz na całym globie. Jak co roku będziemy Was informować o najnowszychpremierach, najciekawszych modelach koncepcyjnych prosto z hal targowych wGenewie. Zapraszamy!

 

Genewa 2011 już za miesiąc

Do rozpoczęcia wystawy samochodowej w Genewie pozostał równo miesiąc.Niektórzy producenci grają już w otwarte karty i zdradzili, co będziemożna podziwiać na ich stoiskach. Inni do końca starają się nie uchylaćchoćby rąbka tajemnicy, trzymając w sekrecie, jakie modele pokażą, jak onewyglądają, bądź wszelkie informacje o tychże autach.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś i jutro dniami prasowymi rozpoczynają się międzynarodowe targimotoryzacyjne w Genewie. Ponad sto światowych i europejskich premier, kilkasettysięcy zwiedzających i około dziesięciu tysięcy dziennikarzy, w tymprzedstawiciele mojeauto.pl - oto największa europejska wystawa samochodowa wpierwszej połowie roku.

 

Koenigsegg szykuje nową Agerę na targi w Genewie

Na swoim oficjalnym profilu na portalu Facebook, szwedzki producent hiperautzapowiedział swój najnowszy model. Samochód zadebiutuje na targach Genewa Motor Show.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi Genewa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017