Wyszukiwałeś:

targi X

IAA X

. Znaleziono 788 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi IAA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 788 wszystkich):

Targi we Frankfurcie - historia

Choć tegoroczna wystawa Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) jest 62.edycją tej imprezy, to historia tych targów motoryzacyjnych sięgakońca dziewiętnastego wieku. Pierwsza impreza odbyła się bowiem w 1897 rokuw Berlinie.

 

Nissan i Daihatsu rezygnują z targów IAA

Kolejni producenci uginają się pod presją kryzysu gospodarczego i niezamierzają wystawić swoich modeli na jesiennych targach IAA we Frankfurcie nadMenem. Po Mitsubishi z udziału w tej imprezie wycofują się Nissan i Daihatsu.

 

Pierwsze gwiazdy targów IAA 2011

Choć międzynarodowe targi IAA we Frankfurcie nad Menem odbędą się dopiero wprzyszłym roku, my postanowiliśmy już pogrzebać w portfolioproducentów, by sprawdzić, co takiego szykują swoim klientom w Europiena kolejne lata.

 

MAN na targach IAA

„Więcej nie potrzeba. Mniej nie chcesz” – to mottotegorocznej prezentacji koncernu na wrześniowych targach.  Koncernpochwali kilkoma pojazdami w nietypowych zabudowach z serii TGL, TGS i TGM. MANprzedstawi także nowy autobus Lion’s City Hybrid i nowy Neoplan –Skyliner.

 

Premiery targów IAA 2011 - cz. 2

Przed kilkoma dniami przedstawiliśmy najciekawsze naszym zdaniem nowości,jakie będzie można zobaczyć na zbliżającej się wystawie samochodowej IAAwe Frankfurcie nad Menem. Zaczęliśmy od marek niemieckich, a że poczuwającysię do roli gospodarzy imprezy przygotowali w tym roku naprawdę sporociekawych premier, na niemieckich nowościach również zakończyliśmy.Dziś nadrabiamy zaległości, bowiem na targach we Frankfurcie będzie takżedużo premier nie-niemieckich koncernów.

 

Goodyear Dunlop na targach IAA

Goodyear Dunlop zaprezentuje podczas targów IAA Commercial Vehicle Show2012 nową linię opon autobusowych Goodyear oraz swoje innowacyjne rozwiązaniatechnologiczne. Stoisko Goodyear Dunlop znajdzie się pod numerem B22 w halinumer 12. Targi odbędą się w dniach 20-27 września br. w Hanowerze wNiemczech.

 

Toyota Yaris Hybrid-R zdominuje targi IAA

Toyota w Frankfurcie zaprezentuje światu koncepcyjnego Yarisa Hybrid-R,który będzie przedsmakiem togo, co japoński producent przedstawi natargach IAA. Uwierzcie, że będzie ciekawie.

 

Targi IAA we Frankfurcie - tak było dwa lata temu

Już we wtorek rozpocznie się wystawa samochodowa we Frankfurcie nad Menem -największa tego typu impreza motoryzacyjna drugiej połowy roku, nie tylko naStarym Kontynencie. Nim zaprosimy do wirtualnej wycieczki po frankfurckichhalach wystawowych, zapraszamy na krótką wyprawę w przeszłość. Doroku 2011 i poprzedniej edycji wystawy IAA.

 

Targi IAA: Każdy ma swój własny koncept

Na każdych targach motoryzacyjnych najważniejsze premiery to samochody,które w niedługim czasie wejdą do seryjnej produkcji. Każdy liczącysię producent obok  produkcyjnych wersji pokazuje również autastudyjne. Te mają zaciekawić, zachwycić i pokazać jaka będzieprzyszłość.

 

Porsche Pajun szykowany na targi IAA

We wrześniu startują targi IAA we Frankfurcie i juz pojawiają się pierwszazapowiedzi premier szykowanych na tę imprezę. Jedne z plotek mówią oelektrycznym Porsche Pajun, które szykowane jest na IAA we Frankfurcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi IAA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017