Wyszukiwałeś:

targi X

Lipsk X

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi Lipsk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

Ruszyły trzecie w tym roku targi samochodowe na naszym kontynencie. Lipskzaprasza na 5-tą edycję swojej imprezy.

 

Targi AMI rozpoczęte!

Dniami prasowymi rozpoczęły się dziś (31.03.) Międzynarodowe TargiSamochodowe AMI Lipsk 2006. Ta największa w regionie EuropyŚrodkowo-Wschodniej impreza motoryzacyjna potrwa do 9 kwietnia.

 

AMITEC 2006 - motoryzacja od kuchni

Obok tegorocznych targów samochodowych AMI w Lipsku po raz kolejny zostałyzorganizowane targi branżowe AMITEC. Jako jedne z największych, typowofachowych w tej części Europy zgromadziły ponad 232 wystawców, międzyinnymi z Niemiec, Polski, Czech, a nawet Chin.

 

Wolfgang Marzin: 'Nie ma rywalizacji z Frankfurtem'

Targi samochodowe AMI w Lipsku rozwijają się coraz prężniej i zdobywającoraz większą popularność. O tym jak prezentuje się ten ŚrodkowoeuropejskiSalon Samochodowy na tle wystaw zagranicznych i jaki wkład ma w tym Polskazapytaliśmy w naszym specjalnym wywiadzie Prezesa Zarządu Targów Lipskich,Wolfganga Marzina.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa iekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnozakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelmiał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczastegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Targi AMI Lipsk rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym dniem prasowym rozpoczęły się targi motoryzacyjne AutoMobil International (AMI) w Lipsku. Tegoroczna, 18. już edycja wystawysamochodowej odbędzie się pod hasłem "Oglądaj. Podziwiaj. Testuj."i potrwa od 5 do 13 kwietnia.

 

AMI Lipsk 2009: Najważniejsze premiery (VIDEO)

Nowe wydanie bestsellerowego Peugeota 206, sportowe Audi TT RS czyrodzinno-biznesowy Opel Insignia Sports Tourer. W telegraficznym skrócieprzedstawiamy najważniejsze premiery tegorocznego salonu samochodowego AMI wLipsku.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi Lipsk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017