Wyszukiwałeś:

targi X

Lipsk X

. Znaleziono 201 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi Lipsk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 201 wszystkich):

Polscy poddostawcy w Lipsku

Podczas tegorocznych targów w Lipsku polscy poddostawcy po raz pierwszy mielimożliwość prezentacji profilu i oferty swojej firmy w ramach prezentacji naForum Wystawców "Polskie Przedsiębiorstwa Poddostawcze", któracieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Wolfgang Marzin: 'Nie ma rywalizacji z Frankfurtem'

Targi samochodowe AMI w Lipsku rozwijają się coraz prężniej i zdobywającoraz większą popularność. O tym jak prezentuje się ten ŚrodkowoeuropejskiSalon Samochodowy na tle wystaw zagranicznych i jaki wkład ma w tym Polskazapytaliśmy w naszym specjalnym wywiadzie Prezesa Zarządu Targów Lipskich,Wolfganga Marzina.

 

Z 2006 Lipsk- Targi dla poddostawców

Już w czerwcu, w dniach 20-22, międzynarodowy przemysł poddostawczy po razkolejny spotka się podczas siódmej edycji Międzynarodowych Targów dlaPoddostawców w Lipsku.

 

Nowe Audi TT w Lipsku

Audi wystawi podczas tegorocznych targów w Lipsku aż 25 modeli.Wśród nich będą prezentowane wcześniej modele takie jak A1, A8 czyRS5. Oprócz nich po raz pierwszy zostanie pokazane nowe Audi TT.

 

Ruszyły targi AMI 2010 w Lipsku

Dziś, dniem przeznaczonym dla przedstawicieli mediów, rozpoczynają siętargi motoryzacyjne AMI w Lipsku. Impreza, choć nie z najwyższejpółki, jeśli chodzi o wystawy samochodowe, to jednak ważna ze względuna bliskość od granicy Polski. Jak zwykle fani motoryzacji znad Wisłypojawią się tam, by zobaczyć na żywo najważniejsze nowości pierwszejpołowy 2010 roku.

 

Na targach w Lipsku nie tylko samochody

Podczas targów motoryzacyjnych AMI odbywających się w Lipsku odwiedzający będą mieli okazję przeżyć przygodę jako pasażer poduszkowca.

 

Dotknij historii na targach AMI

Targi AMI w Lipsku to doskonała okazja by zobaczyć najnowsze modele, które producenci zamierzają wprowadzić na rynek europejski.Oprócz premier można również z bliska zobaczyć historyczneauta.

 

Kolejne BMW premierą w Lipsku

Marka BMW na zbliżających się targach AMI w Lipsku oprócz światowej premiery Serii 3 Touring zaprezentuje również trzydrzwiową wersjęM135i.

 

Porsche Cayenne GTS premierą w Lipsku

Podczas czerwcowych targów AMI w Lipsku odbędzie się europejskapremiera nowego Porsche Cayenne GTS.

 

AMI Lipsk 2012 w pigułce

W położonym nieco ponad 200 kilometrów od granicy Lipsku trwająwłaśnie targi motoryzacyjne AMI. Przed nami długi weekend, więc jeślijesteś fanem motoryzacji, masz nieco wolnego czasu i jeszcze tam nie byłeś,powinieneś zacząć już teraz planować swój wyjazd. Dla tych,którym jednak nie będzie dana ta przyjemność, przygotowaliśmykrótkie zestawienie tego, co w tym roku jest najciekawsze na lipskiejwystawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi Lipsk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017